Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Seria TT Q225 vs Supra III vs Accord VI vs Mx3

  1. #1
    Awatar Dydol
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    101

    Seria TT Q225 vs Supra III vs Accord VI vs Mx3

    Witam!
    Nareszcie mogę pochwalić się pierwszym prawdziwym killem, mimo, że to może nie jakiś super wyczyn objechać takich przeciwników, ale sam sposób w jaki to się stało napawa mnie nie lada dumą .

    Otóz, jak zawsze kiedy mam zły dzień, wybrałem się na kill hunt po Łodzi ( nawiasem mówiąc dość często jeżdżę i albo mam pecha, albo w Łodzi mało jest takich, którzy szukają w ten sposób wrażeń... ) a dokładniej po Al. Włókniarzy ( "obwodnicy" ). Jako, że mieszkam na południu, zazwyczaj przejeżdzam całą obwodnicę do samej północy i spowrotem. Ale do rzeczy. Po nieudanych poszukiwaniach w kierunku północnym, zrezygnowany jestem w połowie drogi powrotnej. Dojeżdzając do świateł stworzonych jedynie na potrzeby przystanku tramwajowego, lewy i środkowy pas dosc zapchany, dostrzegłem, że na prawym stoi jedynie jedno auto z dość nietypowo wyglądającymi światłami. Mx3. Zerknąłem na lewy i środkowy pas, ku mojej uciesze zaczynają wszyscy gazować. Okazało się, że kumple urządzili sobie wyścig we trzech - i tutaj dopadł mnie smutek... - przecież nie wystartuję tak, żeby mieć coś do powiedzenia przy Suprze ( potem okazało się, że to ta 208km ). Mimo tego, że nie wierzyłem w swoje możliwości, postanowiłem spróbować podpasować start tak, aby jak najbardziej wykorzystać możliwości quattro z kreski. Mx3 nie poszła prawie wcale, supra ze środka pięknie, accord na lewym średnio. Jaka miałem radoche, kiedy udało mi się tak idealnie przypasować start, żeby najpierw wpasować się za Suprę a potem przed Accorda na lewy i powolutku zbliżać się do Supry żeby wyrównać. Wkońcu przy ok. 140 byliśmy równo, wyszedłem na całą długość, ostry zakręt i czerwone, hamowanie, nagła zieleń i jak to rolka w Q - Supra się zrównuje. Następnie piękna prosta i w końcu Supra zostaje w tyle. Po około 2 kilometrach spotkałem się z Accordem na światłach ( prawdopodobnie koledzy zrezygnowali ) i pogadałem sobie o ich autkach. Smiał się, że zostali objechani przez tt-kę podczas swojego własnego prywatnego wyścigu

    Koniec końców dowiedziałem się od niego, że Supra to 3.0/203 KM/26x Nm lekko dłubana , Accord 2.2 212 KM a Mx3 skromne 135KM.

    Może to żadne osiągnięcie, ale sam fakt wyjechania zza dupy i objechania zorganizowanego wyścigu mnie ucieszyła, szczególnie, że zawsze trafiam na maszyny typu nowe A8, RS6 Plus czy inne, którym mogę jedynie popatrzeć na tylne światła jak odjeżdżają...

    Dzięki za uwagę
    Ostatnio edytowane przez Dydol ; 01-11-2013 o 12:40

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kill is kill także oby jak najwięcej takich udanych wypadów na miasto, ale faktycznie 136 konna x3 to chyba jako support tam robiła
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Gratki killi
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #4
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Bardzo fajna sytuacja, gratulacje

  5. #5
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    heheh kiedyś trafimy na Siebie

  6. #6
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    hehe gratuluje killa trzeba przyznac ze w Łodzi jakoś biednie w kierowców ktorzy po 1 maja czym sie scigac a po 2 chca sie scigac co prawda mam tylko oske 180km ale czasem po prostu trudno kogos znalesc ciekawego do scigniecia nie mowie tu o golfach 3 z wydechem zrobionym z puszki od piwa, ktorzy praktycznie prowokuja na kazdych swiatlach bo mysla ze ich auta sa demonami predkosci, bo takich osob jest pelno no coz kill jak kill i tyle w temacie takie OT: Raz mi sie zdarzylo gonic bmw e46 w coupe, nie wiem jaka miał moc ale nie szlo mi go dogonic

  7. #7
    Awatar Dydol
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    101
    Panowie w Civicach, golfach 3 czy e36 to osobna kategoria "kierowców"

  8. #8
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    Matti nie pierdziel, bo jest od hooja mocnych aut w Łodzi ... i tak samo chętnych osób na streety ... tylko trzeba wiedziec gdzie co i jak
    Drr

  9. #9
    Awatar Dydol
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrna
    Posty
    101
    Faktycznie, może i aut jest dużo, natomiast mam wrażenie jakby ich kierowcy szykowali je jedynie pod zorganizowane starty, a street jak sama nazwa wskazuje nie polega na ustawianiu się gdzieś tylko spotykaniu się na ulicy podczas przelotu przez miasto

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Gratuluję kill`a - nietypowy, ciekawy i pewnie trochę podniósł ciśnienie krwi i bicie serca

Podobne wątki

  1. TT Q225 SERIA vs Peugeot 406 Coupe
    Przez DAWIDONLYPL w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-03-2015, 21:43
  2. TT 225Q vs Honda Accord 2.2 150 kucy Diesel
    Przez maciekk w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 00:25
  3. Mk1 TT Q225 - Remigiusz
    Przez remigiusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-09-2012, 19:09
  4. Ml0da86 TT Q225
    Przez ml0da86 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 25-09-2012, 16:25
  5. Audi TT 225 VS (nowa buda)Honda Accord 3.0 bena 247KM
    Przez Kazek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2009, 15:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •