Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Swiatla przeciwmglowe - problem

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Stalowa Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieska
    Posty
    43

    Swiatla przeciwmglowe - problem

    Witam,problem wystapil po tym jak przeciagalem kabel + z komory silnika pod kierownica--->progiem do bagaznika.
    Odkrecilem ta oslone pod kierownica tak by miec wieksze pole manewru ale nie sciagalem jej calkiem bo wystarczylo mi miejsca by sobie poradzic,tym samym musialem odkrecic sruby obok skrzynki z bezpiecznikami.
    Kabel puscilem,zaczalem wszystko ladnie skladac i po skonczonej robocie odpalilem auto i chcialem wjechac do garazu i zauwazylem kontrolke od swiatel przeciwmglowych ktora swiecila kolorem zielonym pomimo tego ze przelacznik byl w polozeniu off jesli chodzi o te wlasnie swiatla.Kiedy podciagnalem przelacznik raz do siebie tak by wlaczyc te swiatla nic sie nie dzialo dalej swiecily,kiedy pociagnalem drugi raz,wlaczylo sie tylnie swiatlo przeciwmglowe...po wylaczeniu calkiem swiatel przeciwmglowych przednie nadal swieca. Nie wiem w czym tkwi problem,zepsulem przelacznik? odpialem jaka kosc lub ja poluzowalem?

    Szukalem odpowiedzi na forum i poslugiwalem sie szukajka ale nie znalazlem nic co mogloby mi pomoc.Jak ktos mial podobnie to prosze o pomoc.Nie przeszkadza mi to ale jednak lubie jak w aucie mam wszystko na tip top..Pozdrawiam


    PRZYCZYNA: Przy przeciaganiu kabla zrobilem jakies zwarcie na przelaczniku niechcacy i dlatego swiecily sie swiatla przeciwmglowe
    Prosze zamknac temat
    Ostatnio edytowane przez woz1938 ; 30-10-2013 o 22:42

Podobne wątki

  1. NIE DZIALAJA SWIATLA AWARYJNE
    Przez game23 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-11-2008, 17:31
  2. Swiatla LED...
    Przez zelu w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-09-2008, 16:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •