Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: mała rysa na skórzanej tapicerce...:(

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    mała rysa na skórzanej tapicerce...:(

    witajcie....baba mi zarysowała tapicerke....nie jest nic rozdarte ani osłabione lecz powierzchnowa struktóra jest lekko naddarta...jak wezme na mokro robi sie czarne i prawie nie widac..jak wyschnie spowrotem robi sie jaśniejsze....i niemoge sobie ani jej tego przeżyć....znacie jakies srodki konserwujace i jednoczenie lekko zamazujace.....np jak pasta do butów...bo te moje srodki pogarszaja tylko sprawe...kolor tapicerki to czarny....zgóry dzieki....jak cos to piszcie na gg lub priwa.....bo chetnie bym cos zakupił na allegro lub z jakiegos źródła...ale juz pare szajsów kiedys kupiłem i wole cos sprawdzonego

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2008
    Skąd
    malopolska
    Posty
    32
    kup srodek do skory URAD na allegro jest tego pelno , polecam sprawdzona rzecz

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    48
    jest taka firma co wysyłasz im probke skóry.....i oni ci do niej dobieraja specjalny preparat no napramy skóry...po zastosowaniu go wyglada jak nowa... tylko zapomniałem jak ta firma sie nazywała poszukaj na necie..

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83
    ostatnio sprawdzalismy cos takiego na bmw 5 starym i zrobilismy tak
    potrzebne jest :
    czernidlo do zderzakow
    szmatki i reczniki papierowe
    i preparat do skory jakis polyskowy

    odtluszczasz fotel nakladasz czernidlo narazie na fragment przecieraj recznikiem papierowym do braku czernidla na fotelu tam gdzie jest rysa tam wsssyslo czernidlo
    jak juz walniesz caly fotel nakladasz preparat to ochrony skory taki tlusty nablyszczajacy i fotel jak nowy

    jak sprzedawalem bmw kupujacy byl pod wrazeniem i nawet sie za bardzo nie targowal

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no zakupiłem preparat URAD....do czyszczenia i pastowania....zobaczymy jak bedzie juz po zastosowaniu.pewnie w niedziele sie za to wezme....no i opisze jak efekt

  6. #6

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    zmien babe

  7. #7
    auto sprzedaj babe zmień
    TTHud | carnivore extraordinaire

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    Baba z wozu... koniom (mecha) lżej
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  9. #9

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    ludzie, pomóżcie...
    wiozłem siostrzenicę do supermarketu, wysiada już pod domem, patrzę a tam trzy rysy na skórze, właśnie miałem kupić preparat wybrany na kosmetykaaut.pl bo jakaś twarda się zrobiła skórka i takie 3 rysy, jakby ktoś specjalnie paznokciem podrapał każda o dł ok 10cm!!! Załamka! kolor skóry mam szary.. nie chcę nic wysyłać do żadnych firm moich zagłówków a na kosmetykaaut jest tyle tego że szok, a nie mogę normalnie jechać autem bo kątem oka widzę te rysy!!! na prędkości potrzebuję to zrobić, ktoś kto ma szarą, siwą(zwał jak zwał) skórę może polecić dokładny odcień czegokolwiek?? może być urad ale czy kolor będzie pasował??

  10. #10
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Ludzie co Wy macie z tymi kobietami!
    Kobiety trzeba doinformowywać ile to kosztuje a od razu w główce sobie przekalkulują.. one są mądrzejsze niż Wam się wydaje

  11. #11
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    witajcie....baba mi zarysowała tapicerke....nie jest nic rozdarte ani osłabione lecz powierzchnowa struktóra jest lekko naddarta...jak wezme na mokro robi sie czarne i prawie nie widac..jak wyschnie spowrotem robi sie jaśniejsze....i niemoge sobie ani jej tego przeżyć....znacie jakies srodki konserwujace i jednoczenie lekko zamazujace.....np jak pasta do butów...bo te moje srodki pogarszaja tylko sprawe...kolor tapicerki to czarny....zgóry dzieki....jak cos to piszcie na gg lub priwa.....bo chetnie bym cos zakupił na allegro lub z jakiegos źródła...ale juz pare szajsów kiedys kupiłem i wole cos sprawdzonego
    Ja polecam produkt z klinikaskory.pl. Swojego czasu kupiłem cały zestaw do pielęgnacji i farbowania skóry. Jest tam Preparat o nazwie Flexifill do usuwania rys, przepaleń i większych ubytków. Testowałem na kolegi CLK (U mnie nie miałem takich ubytków, kolor czarny) i naprawde zero śladu. Zostało mi jeszcze sporo tego specyfiku wiec jakbyś byl kolo otwocka , spokojnie moge sie podzielić

  12. #12
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a to kolor czarny? ja używam tej pasty URAD od czasu do czasu ale efekty na filmikach są wyśmienite ale na żywo niezadowalające według mnie;(

  13. #13
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Wypełniacz jest koloru mlecznego , po uzyciu trzeba przybarwić farbą do skóry (w zestawie czarna), my tak zrobilismy i był ok ,po jakimś czasie kolega stwierdził ze juz nawie niepamieta gdzie była dziura (miał wypaloną od papierosa, moze nieduza ale zawsze). Ja akurat miałem go w zestawie do pielegnacji i renowacji skóry, poprzedni włascieciel mojego autka nie konserwowa skóry i miałem przetarcia koloru szarego (cała poduszka boczna siedzenia pasażera)i mikropekniecia. po uzyciu zestawu naprawde wyglada ok.Teraz uzywam tylko wosku pszczelego do skóry i jest super
    poniżej zdjecie po, niestety niemam zdjecia przed ale naprawde nie wygladało to dobrze.

    Ponizej link do produktu.
    http://klinikaskory.pl/index.php?pag...mart&Itemid=29

  14. #14

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Marsellie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    14
    Może orientuje się ktoś jak to jest z konserwacją dwu kolorowej skóry jest jakiś jeden preparat czy trzeba używać dwóch skora jest dosyć twarda i widac delitatne pęknięcia wydaje mi się ze przez długi czas nie była konserwowana w takim przypadku użyć preparat konserwujący czy może jakiś naprawczy na początek a dopiero potem konserwować siedzenia maja wnętrze czerwone a boki są czarne

  15. #15
    Awatar MiroTT 1,8T
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    2000
    Kolor
    quattro
    Posty
    636
    Ja uzywam zwyklej wazeliny,jak sie wetrze i wypoleruje to wyglada super,Pekniecia zanikaja i nie powstaja nowe.Pomysl wzielem od goscia co ma polacia skory w RS6

Podobne wątki

  1. Mała prośba
    Przez murarz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-11-2015, 14:32
  2. Preparat do pielęgnacji tapicerki skórzanej?
    Przez tomus00000 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2012, 22:36
  3. Mała zagadka ;)
    Przez czarny w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 31-12-2011, 10:07
  4. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 06-07-2011, 21:27
  5. mała przestroga ..
    Przez Pawel-2005 w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 09:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •