Cytat Zamieszczone przez pene_czw Zobacz posta
W poprzednim temacie pytalem o program. Poleciał do kosza wiec kontynuuje w nowym.

Jak ktoś napisał,że nikt mi nie zrobi programu do gazu, ale nie zdążyłem dodać, ze moja instalacja gazowa sama czyta na bieżąco z komputera benzynowego i się dostosowuje. Mam zamontowany czarny reduktor "MAX".Podobno spokojnie obsługuje moc do 300km. CO możecie teraz powiedzieć na temat robienia mapy, czy zda to egzamin ?


ps. Instalacja BRC 24.11 (najnowsza)
Przeniosłem Twój wątek do bardziej pasującego.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
To nie chodzi o to czy ktos ci to zrobi czy nie. Bo ktos to napewno ci to zrobi. Tylko po co? Zadaj sobie to pytanie sam i sam sobie odpowiedz. LPG masz bo chcesz oszczednosci. A chcesz jeszcze wiecej mocy? To albo chcesz zjesc owoc albo chcesz miec owoc. Jedno z drugim sie nie da.
Pomijam już zasadność instalacji LPG niemniej w przypadku samego programu do 180tki spalanie wcale nie musi wzrosnąć a wręcz przeciwnie może nawet nieznacznie spaść bo auto ma ciut "lżej" przy podobnych dawkach paliwa. Fakt, że oszczędność pewnie niezauważalna niemniej nie byłbym taki pewien co do tego większego spalania.