Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Wątek: Chiptuninng TeTe

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Człuchów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    9
    Viri ,sory ale takie rady to dla dzieci.Nie po3buje matki dobrej rady, tylko wiem czego chce i pytam o konkret. A Ty mi snujesz wątki "poco, dlaczego". Robie w roku ok 40tys, Ty moze 10? 20 ? łał...

    Wiec może ktoś kompetentny konkretną odpowiedź z doświadczenia jak to sie sprawdza w tym samochodzie ? Czyli gaz + program ?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    ps. a pozatym kto to wymyślił ? " chcesz oszczędności czy więcej mocy ? " ....jakies prymitywne sposoby myślenia, szpanerzy wielcy ... sory, ale wnerwia mnie takie smętne gadanie. Moim zdaniem można zrobić jedno i drugie.

  2. #2
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez pene_czw Zobacz posta
    Viri ,sory ale takie rady to dla dzieci.Nie po3buje matki dobrej rady, tylko wiem czego chce i pytam o konkret. A Ty mi snujesz wątki "poco, dlaczego". Robie w roku ok 40tys, Ty moze 10? 20 ? łał...

    Wiec może ktoś kompetentny konkretną odpowiedź z doświadczenia jak to sie sprawdza w tym samochodzie ? Czyli gaz + program ?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    ps. a pozatym kto to wymyślił ? " chcesz oszczędności czy więcej mocy ? " ....jakies prymitywne sposoby myślenia, szpanerzy wielcy ... sory, ale wnerwia mnie takie smętne gadanie. Moim zdaniem można zrobić jedno i drugie.
    Uhhh... hola hola... Po 1. watek byl o programie za 600 zl z allegro wiec Ci odpowiedzialem co widzialem i znam z doswiadczenia. Po 2 To po co pytasz na forum? Jedz do tunera "kompetentnego" zaplac pieniazki zobacz reakcje. Ktos kto robi tuning mechaniczny profesjonalnie zapewne powie Ci ze szkoda kasy. Ktos kto znajdzie brzydko mowiac barana to i z lpg wykrzesa Ci super "moce" z super "niskim" spalaniem i powie Ci ze bedzie lepiej niz fabryka dala bo inni sie nie znaja a on na codzien robi takie cudenka i zwroci Ci sie mod po pol roku.
    Tak wiec powodzenia!
    Zrob i jezdzij. Powodzenia.

    Ps. A co do szpanu to nie wiem kto tu komu chce przyszpanowac... bo kazdy czlowiek ktory duzo jezdzi i szuka oszczednosci kupuje diesla i uzytkuje golfa 4 w tdi a nie TT z silnikiem turbo z lpg. Bo wtedy to wyglada na szpan. Mam bo mnie stac a tak naprawde h.. prawda. Moze i robie TT 7 tys rocznie i uzytkuje w sezonie letnim. Moze dlatego ze nie jestem szpanerem i mam tez samochod uzytkowy na codzien e60 M5 GPower RR poczytaj obadaj potem krzycz i wyzywaj.
    Ostatnio edytowane przez Viri ; 01-10-2013 o 19:43

Podobne wątki

  1. "Kilka" pytan odnosnie TeTe
    Przez snopx w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 05-11-2008, 10:13
  2. TeTe- skrzypiące deska, kontorlka i kilka pytań laika...
    Przez Ankus w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-09-2007, 17:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •