Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Wątek: Chiptuninng TeTe

  1. #31
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez pene_czw Zobacz posta
    W poprzednim temacie pytalem o program. Poleciał do kosza wiec kontynuuje w nowym.

    Jak ktoś napisał,że nikt mi nie zrobi programu do gazu, ale nie zdążyłem dodać, ze moja instalacja gazowa sama czyta na bieżąco z komputera benzynowego i się dostosowuje. Mam zamontowany czarny reduktor "MAX".Podobno spokojnie obsługuje moc do 300km. CO możecie teraz powiedzieć na temat robienia mapy, czy zda to egzamin ?


    ps. Instalacja BRC 24.11 (najnowsza)
    Przeniosłem Twój wątek do bardziej pasującego.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
    To nie chodzi o to czy ktos ci to zrobi czy nie. Bo ktos to napewno ci to zrobi. Tylko po co? Zadaj sobie to pytanie sam i sam sobie odpowiedz. LPG masz bo chcesz oszczednosci. A chcesz jeszcze wiecej mocy? To albo chcesz zjesc owoc albo chcesz miec owoc. Jedno z drugim sie nie da.
    Pomijam już zasadność instalacji LPG niemniej w przypadku samego programu do 180tki spalanie wcale nie musi wzrosnąć a wręcz przeciwnie może nawet nieznacznie spaść bo auto ma ciut "lżej" przy podobnych dawkach paliwa. Fakt, że oszczędność pewnie niezauważalna niemniej nie byłbym taki pewien co do tego większego spalania.
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #32
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Wszystko spoko oko. Tylko po co! o.O kolega pyta o tuning mocy a mowi o tym ze ma lpg bo duzo jezdzi i szuka oszczednosci. To moc czy oszczednosc. Bo napewno przy zapierdzielaniu spali mu 2x czy 3x wiecej gazidla niz by jezdzil na dobrym 98/100. Mi po programie tez pali mniej. Tylko nie robilem go po to by palic mniej, tylko szybciej zapierdalac. Tylko o to mi chodzi

  3. #33
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Viri zgadzam się z Tobą w 100%...ale jak widać niektórzy chcą się ścigać kuchenką gazową
    Te Terrere Terrere terererererere …

  4. #34
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Viri zgadzam się z Tobą w 100%...ale jak widać niektórzy chcą się ścigać kuchenką gazową
    Jerry ale to jeszcze nic,do tego dojdzie w niedalekiej przyszłości Hybrid(czyli melex).

  5. #35
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Cytat Zamieszczone przez pene_czw Zobacz posta
    W poprzednim temacie pytalem o program. Poleciał do kosza wiec kontynuuje w nowym.

    Jak ktoś napisał,że nikt mi nie zrobi programu do gazu, ale nie zdążyłem dodać, ze moja instalacja gazowa sama czyta na bieżąco z komputera benzynowego i się dostosowuje. Mam zamontowany czarny reduktor "MAX".Podobno spokojnie obsługuje moc do 300km. CO możecie teraz powiedzieć na temat robienia mapy, czy zda to egzamin ?


    ps. Instalacja BRC 24.11 (najnowsza)

    z AJQ wyciągniesz max 200km programem bo po tylu latach turbo juz zapewne jest popekane , czasaem nawet ciezko przekroczyć 190km. Za to momentu idzie zrobić w okolicach 300-320nm.
    Program pod gaz mozna robic jak najbardziej, jest to nawet zalecane, bo gaz spala się z inna predkoscia jak benzyna.
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  6. #36
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Jerry ale to jeszcze nic,do tego dojdzie w niedalekiej przyszłości Hybrid(czyli melex).
    Ostatnio sprzedawca w Toyocie mówił że hybrydową Yariską wystartuje spod świateł szybciej niż ja w swojej TT....hehehe, wolne żarty
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #37

    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Człuchów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    9
    Viri ,sory ale takie rady to dla dzieci.Nie po3buje matki dobrej rady, tylko wiem czego chce i pytam o konkret. A Ty mi snujesz wątki "poco, dlaczego". Robie w roku ok 40tys, Ty moze 10? 20 ? łał...

    Wiec może ktoś kompetentny konkretną odpowiedź z doświadczenia jak to sie sprawdza w tym samochodzie ? Czyli gaz + program ?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    ps. a pozatym kto to wymyślił ? " chcesz oszczędności czy więcej mocy ? " ....jakies prymitywne sposoby myślenia, szpanerzy wielcy ... sory, ale wnerwia mnie takie smętne gadanie. Moim zdaniem można zrobić jedno i drugie.

  8. #38
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez pene_czw Zobacz posta
    Viri ,sory ale takie rady to dla dzieci.Nie po3buje matki dobrej rady, tylko wiem czego chce i pytam o konkret. A Ty mi snujesz wątki "poco, dlaczego". Robie w roku ok 40tys, Ty moze 10? 20 ? łał...

    Wiec może ktoś kompetentny konkretną odpowiedź z doświadczenia jak to sie sprawdza w tym samochodzie ? Czyli gaz + program ?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    ps. a pozatym kto to wymyślił ? " chcesz oszczędności czy więcej mocy ? " ....jakies prymitywne sposoby myślenia, szpanerzy wielcy ... sory, ale wnerwia mnie takie smętne gadanie. Moim zdaniem można zrobić jedno i drugie.
    Uhhh... hola hola... Po 1. watek byl o programie za 600 zl z allegro wiec Ci odpowiedzialem co widzialem i znam z doswiadczenia. Po 2 To po co pytasz na forum? Jedz do tunera "kompetentnego" zaplac pieniazki zobacz reakcje. Ktos kto robi tuning mechaniczny profesjonalnie zapewne powie Ci ze szkoda kasy. Ktos kto znajdzie brzydko mowiac barana to i z lpg wykrzesa Ci super "moce" z super "niskim" spalaniem i powie Ci ze bedzie lepiej niz fabryka dala bo inni sie nie znaja a on na codzien robi takie cudenka i zwroci Ci sie mod po pol roku.
    Tak wiec powodzenia!
    Zrob i jezdzij. Powodzenia.

    Ps. A co do szpanu to nie wiem kto tu komu chce przyszpanowac... bo kazdy czlowiek ktory duzo jezdzi i szuka oszczednosci kupuje diesla i uzytkuje golfa 4 w tdi a nie TT z silnikiem turbo z lpg. Bo wtedy to wyglada na szpan. Mam bo mnie stac a tak naprawde h.. prawda. Moze i robie TT 7 tys rocznie i uzytkuje w sezonie letnim. Moze dlatego ze nie jestem szpanerem i mam tez samochod uzytkowy na codzien e60 M5 GPower RR poczytaj obadaj potem krzycz i wyzywaj.
    Ostatnio edytowane przez Viri ; 01-10-2013 o 19:43

  9. #39
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Dyskusje nt gazu zawsze kończą się kłótniami dlatego uprasza się szanowną młodzież o zachowanie spokoju! Wątek jest o chip tuningu i proszę o nie zbaczanie z tematu. Tutaj dozwolona jest TYLKO dyskusja merytoryczna, jakakolwiek inna będzie nagradzana ostrzeżeniem a w dalszej konsekwencji banem.
    I don't have dreams, I have goals.

  10. #40
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Napisalem Ci ze znam 2 nieseryjne 1.8T w LPG i maja sie dobrze.

    Ado oszczednosci to przyklad tdi zwupelnie nie trafiony!
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  11. #41

    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Człuchów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    9
    Viruj prowokuje i ma jakieś prehistoryczny sposób myślenia Ja kończę się użerać dzieckiem i wracam do tematu. Proszę o odpowiedź,czy zna ktoś specjalistę, który może zrobić program do auta z gazem ? Z parametrów moja instalacja powinna obsłużyć moc powyżej 250km. Czy miał ktoś z tym styczność ?
    Ostatnio edytowane przez pene_czw ; 03-10-2013 o 05:31

  12. #42
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ekhyyym.....bez wycieczek osobistych Panowie pene_czw oraz Viri, spokój ma być w tym temacie i tyle !!!!!

    Kończymy zabawę w to kto, ile, czym i gdzie przejeżdża kilometry. Wydaje mi się że kolega wowo powiedział wyszstko co trzeba było powiedzieć w tym temacie, dziękuję, dobranoc.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  13. #43
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Mam nadzieje ze za jakis czas uda mi sie przekroczyc bariere 300 km ma lpg I tak naprawde bede mial to w dupie czy ktos to uwaza za gorsze paliwo czy cos, ja bede sie tylko cieszyl ze moge przejechac 2x wiecej kilometrow za ta sama cene, bez wplywu na stan silnika

    Wiec kolego znajdz kogos, kto nie bedzie sie bal gazu. I nie sugeruj sie tylko cena, bo drozej nie znaczy lepiej!

Podobne wątki

  1. "Kilka" pytan odnosnie TeTe
    Przez snopx w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 05-11-2008, 10:13
  2. TeTe- skrzypiące deska, kontorlka i kilka pytań laika...
    Przez Ankus w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-09-2007, 17:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •