Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Wątek: Chiptuninng TeTe

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Radom
    Posty
    56

    Chiptuninng TeTe

    Chciałbym posłuchać opinii forumowiczów na temat takiego sposobu zwiększania mocy w silniku TeTe. Najlepiej tych którzy poddali się takim zmianą.

    Co sądzicie na temat konkretnej oferty: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=274349698

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Hym... Zobacz wątek firmy tuningowe... Co do allegro komentarz specjalisty "tajwańskie układy jak zamontujesz to możesz sie tylko modlić żeby ci silnika nie rozsadziło"

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Moj Boze....ludzie...... nawet mnie nie rozbrajajcie... zeby zamontowac takie cos w TT to chyba trzeba byc idiota do potegi.... Przeciez to jest smierc dla silnika.....Chwile moze bedzie jezdzic inaczej... "lepiej"...ale dla mnie to zalosne....
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  4. #4

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Takim wynalazkom mówimy zdecydowane NIE !!!!!!!
    Gdzieś już chyba nawet Paweł napisał - chip tunig robi się pod dany motor i nie ma czegoś takiego że dany chip będzie dobry do wszytskich silników. Jak coś jest do wszystkiego to tak naprawde jest do niczego .
    ...

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11
    Z tego co się dowiedziałem dzwoniąc do gościa,czip jest dla konkretnego modelu silnika na podstawie nr czipa orginalnego .Gość wysyła je do Niemiec i po dwóch tygodniach dostajesz specjalnie spasowany czip.Jak jest naprawdę do końca nikt nie wie bo jeszcze nikt nic nie napisał jeśli ma założony??.

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    339 zł i w tym ta wysyłka do Niemiec programowanie wysyłka z Niemiec do polski i później do Ciebie. Jak dla mnie to juz samo wysyłanie do niemiec jest niezłą bajką. Ale każdy może sie mylić trzeba sprawdzić kto chętny

  7. #7

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Ja nawet po takim wyjaśnieniu co z nim (chip'em) miałoby sie dziać nie zaryzykowałbym takiego posunięcia. No ale każdego wolny wybór jesli chce trochę zaoszczędzić to musi zaryzykować. Tylko zadaj sobie pytanie czy ryzyko jest tego wszytskiego warte. Podam Ci jeszcze mój przykład ja mam chip'a robionego specjalnie pod ten motor. Chłopaki siedzieli i wyciągneli z niego tyle ile było można przy zachowaniu bezpieczeństwa. Teraz przyjeżdża (w końcu) nowy wydech i jeszcze pare dupereli a i chip będzie jeszcze raz przestrajany przez nich żeby to wszystko dostosować... więc sam rozumiesz
    ...

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Szkoda silnika na te domowe chiptuningi... Ta paczka z tym chipem nawet granicy polsko-niemieckiej nie zobaczy a co dopiero jakiś serwis w Niemczech... lol- najlepsze sa te komenty pozytywne... przyszło pojeździł chwile i wystawia pozytyw a po kilku miechach silnik umiera;/

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    ale nie wysylasz do niemiec calego auta... a program robi sie indywidualnie do kazdego auta...biorac pod uwage jego stan techniczny prosze nie robcie jaj... za 339zlotych mozna zmienic olej w TT :P dla mnie takie "chipy z allegro" to zwykle g***no osoby ktore tym handluja to dobre cwaniczki i naciagacze a osoby ktore to kupuja to po prostu frajerzy...ktorzy nie zdaja sobie sprawy ze zakladajac takie cos mozna uszkodzic swoj silnik...
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Radom
    Posty
    56
    To może podsumowując po wypowiedzi blazejTT j.w. chyba wszyscy się z nim zgadzamy może
    Ktoś napisze z autopsji gdzie taki chip tiuning można zrobić, który byłby bezpieczny dla silnika
    i faktycznie zwiększał jego moc.
    Mała reklama firmy wskazana. he he

  11. #11

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Drugi raz pisze wszystko pięknie i ładnie jest opisane w dziale Firmy Tuningowe...

  12. #12

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    NO RISK,
    NO FUN.

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Radom
    Posty
    56
    Zgadza się i tamten wątek czytałem. Ale to znaczy że nie ma innej firmy tylko ta jedna?!!!

  14. #14

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Unitronic, Diagtronic, VTG i inni. Jest wiele firm na terenie kraju, może skorzystajcie z wyszukiwarki (np.Google).

  15. #15
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Cytat Zamieszczone przez sdaniels
    Zgadza się i tamten wątek czytałem. Ale to znaczy że nie ma innej firmy tylko ta jedna?!!!
    Owszem sa inne ale jak chcesz miec zrobione najlepiej na seryjnym ecu z identyczna cena jak wszedzie to owszem pozostaje tylko jedna firma unitronic a jak sie upierasz to uderzaj do innych uwierz mi ja juz troche przerobilem w tym temacie az wkoncu trafilm na unitronic i juz nie pamietam jak to wszystko wyglada pod maska

    pozdro

Podobne wątki

  1. "Kilka" pytan odnosnie TeTe
    Przez snopx w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 05-11-2008, 10:13
  2. TeTe- skrzypiące deska, kontorlka i kilka pytań laika...
    Przez Ankus w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-09-2007, 17:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •