Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: róznice miedzy wersja USA i europejska

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    G.
    Posty
    5

    róznice miedzy wersja USA i europejska

    witam

    zastanawiam sie jakie sa roznice miedzy audi TT mk1 w wersji USA i wersji europejskiej - chodzi mi o roznice w mechanice i w elektryce (o ile takie sa). Wiem ze sa inne lampy i zderzak tyni - to sprawy oczywiste. Czytalem tutaj na forum, ze sa roznice w zawieszeniu i sprzegle - ale czy jestescie tego pewni? posiadacie moze jakies wiarygodne zrodla z ktorych czerpiecie te informacje?

  2. #2
    orientuje się ktoś czy to tylko mity? bo też jestem ciekaw...

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    w mk1 wachacze sa po 2,5 cm dluzsze w stosunku do europy (wiem bo zlamalem kiedys jeden na krawezniku) zawieszenie jest takze duzo mieksze, lampy przednie sa inne (maja odblaski po bokach i swieca pod innymi katami niz europejskie) z tylu to oczywista rzecz ze sa inne lampy, zderzak tez... sprzeglo od europy (225PS) nie pasuje do US (wiem bo wymienialem na wytrzymalsze i po zamowieniu do europy nie pasowalo) oryginalnie w US jest sprzeglo LUK'a... gdy wymienialem hamulce na sportowe chcialem zamontowac wytrzymalsze weze w oplocie stalowym, po czym sie okazalo ze te oryginalne wytrzymuja wieksze cisnienie...
    Cytat Zamieszczone przez bmw_z4_rider
    orientuje się ktoś czy to tylko mity? bo też jestem ciekaw...
    no akurat Ty powinienes wiedziec o tym najlepiej wkoncu jestes wielki znawca samochodow z US....

  4. #4
    coś strasznie dużo rzeczy musiałeś wymieniać w samochodzie który miał 8000 mil przebiegu

    mój kumpel wymieniał elementy zawieszenia dopasowując części numerami na niemieckich aukcjach i wszystko jest cacy. może te zmiany wprowadzono po lifcie? bo on ma z 2001r.. w aso nic na ten temat nie wiedzieli... z reszta oni w ogóle mało tam wiedzą

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa, BEMOWO
    Posty
    202
    Teraz kupienie części zza oceanu nie jest dużym problemem. Są firmy, które załatwiają każdą część nawet do Mustanga z lat 60-tych w ciągu 6-8 dni (przesyłka do domu). Ogłaszają się czasem w Moto Express i Giełda Samochodowa.

    Zresztą ludziska importują sporo z USA i zaraz na Allegro będzie dużo części do TT z USA.
    [Passat 2.0 TDI 4Motion] [gone but not forgotten: BMW E30 325iX]

    VENO

    TT-R(S)

  6. #6
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Zresztą ludziska importują sporo z USA i zaraz na Allegro będzie dużo części do TT z USA.[/quote]

    Owszem importują ale auta, jak ja potrzebowałem części to nie żle musiałem się napocić aby coś w nawet dobrym stanie znaleść (podkreślam że nie kupiłem na allegro, jakoś tym ludziom od części nie ufam) , znajomy sprowadza samochody z USA a jak części potrzebuje (akurat do swojego mustanga) to każe je wpychać do samochodów które akurat w tym czasie kupił żeby podatków nie płacić sam mi powiedział że na takich częściach to ciężko zarobić bo kto będzie chciał kupić je w cenie takiej żeby i on coś zarobił. Jego klienci niekiedy po kilka miesięcy czekają na części które płyną w autach innych osób.
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

Podobne wątki

  1. Różnice między słupkami BAM, AGU
    Przez Lukasz.Kow w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 14:29
  2. Różnice między wersja USA i eu
    Przez piernick w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-05-2017, 21:02
  3. Amortyzatory różnice między TT a A3/S3
    Przez Mtt w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:19
  4. Kupie lewą tylną lampe 8N wersja Europejska. Pilne
    Przez Burton w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2016, 19:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •