Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Lampa a zaczepy

  1. #1
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181

    Lampa a zaczepy

    Witam, czy jesli kupie taka lampe http://allegro.pl/show_item.php?item=3564753617 bez problemu zamocuje ja na uchwytach trzymajacych obecna lampe? i ile powinno kosztowac przelozenie lampy jesli sam sie nie zajme?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    nikt nic nie wie na ten temat? ;p chcialbym zamowic ale nie wiem jak z przelozeniem ;/

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Przełożenie lampy to 5 minut roboty. Odkręcasz 3 czy 4 śrubki wyciągasz lampę odpinasz kostkę. Podpinasz nową i przykręcasz.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    no i o to mi chodzilo zamawiam nie zwlekajac. Duzo jest pracy przy zdejmowaniu zderzaka i zdjeciu/zalozeniu lampy?

  4. #4
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    jest trochę inaczej niż piszę Jaqob. W 8N musisz odkręcić przedni zderzak, co nie jest trudne, ale trwa łącznik wszystko ok.1h

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    jest trochę inaczej niż piszę Jaqob. W 8N musisz odkręcić przedni zderzak, co nie jest trudne, ale trwa łącznik wszystko ok.1h
    Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Zasugerowałem się lampą w MK2.
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #6
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    nieszkodzi, spodziewalem sie ze trzeba caly zderzak zdjac wiec zaskoczenia nie ma. Dzieki za info, forum jak zawsze the best pozdrawiam

  7. #7
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Ale kolega pyta czy da rade przełożyć ten tył lampy z mocowaniami od swojej starej, bo przecież w tej z aukcji są ułamane uchwyty. A czy to jest rozkładalne to nie jestem na 100% pewien

  8. #8
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Nie jest jasno napisane co kolega chce zrobić. Rozumiem, że chce do swojej lampy przełożyć szkło lub czarny środek. Jeżeli tak , jest to możliwe, ale lampę trzeba rozkleić. Poszukaj na forum , była instrukcja jak to robić krok po kroku

  9. #9
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Nie, lampy nie chce rozklejac, czytalem o tym. Chce przelozyc cala lampe i wlansie chodzilo mi czy mozna na uchwytach od lamppy ktora jest obecnie w samochodzie.

    O rozklejaniu czytalem ale chyba nie warto sie w to bawic jesli latwiej cala lampe przelozyc (skoro i tak ja trzeba wyjac do rozklejania to po co? ) . Zastanawiam sie nad rozklejeniem drugiej lampy i wyczyszczenia jej, mam jeszcze trzecia lampe (stara) na ktorej sprwdze sposob rozklejania

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Odswiezam. Czy moge lampe bez uchwytow zamocowac na uchwyty od lampy obecnej ?

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Można jakoś dokleić, "dospawać" (teraz umią naprawiać np. pęknięte plastikowe zderzaki), więc chyba i dałoby się doczepić zaczepy ze starej lampy do nowszej, ale nie wiem czy będzie to trwałe.

  11. #11
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Przełożenie lampy to 5 minut roboty. Odkręcasz 3 czy 4 śrubki wyciągasz lampę odpinasz kostkę. Podpinasz nową i przykręcasz.
    Ni w Mk1 ni w Mk2 nie jest to 5 ani 10 min roboty, o ile w mk2 wymieniając żarówkę możesz zmienić lampę, wsadzić diody, lub skrętną opcję, mając odpowiedni klucz, to w Mk1 trzeba niestety opuścić przedni zderzak, co jest zmorą dla każdego dłubacza, a nawet warsztatów i przeszkolonych mechaników.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez wychylylybym Zobacz posta
    Witam, czy jesli kupie taka lampe http://allegro.pl/show_item.php?item=3564753617 bez problemu zamocuje ja na uchwytach trzymajacych obecna lampe? i ile powinno kosztowac przelozenie lampy jesli sam sie nie zajme?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    nikt nic nie wie na ten temat? ;p chcialbym zamowic ale nie wiem jak z przelozeniem ;/
    Pewnie gdy byś zadał pytanie w odpowiednim temacie lub poczytał forum, już dawno znał byś odpowiedź na swoje pytanie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #12
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez wychylylybym Zobacz posta
    Nie, lampy nie chce rozklejac, czytalem o tym. Chce przelozyc cala lampe i wlansie chodzilo mi czy mozna na uchwytach od lamppy ktora jest obecnie w samochodzie.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Odswiezam. Czy moge lampe bez uchwytow zamocowac na uchwyty od lampy obecnej ?
    Nie , nie możesz .
    Uchwyty są częścią składowa tylnej obudowy lampy ( odlew plastikowy ) i nie przełożysz ich tak po prostu z lampy do lampy .
    Możesz oczywiście dospawać uchwyty ze starej lampy tak jak zostało wspomniane ale czy to gra warta świeczki to sam musisz sobie odpowiedzieć .

    Najlepiej po prostu rozkleić lampy i przełożyć tylną część wraz z uchwytami od tej która ich nie ma ...






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #13
    Awatar wychylylybym
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    181
    Dzieki wielkie za odpowiedz. Zdecydowalem sie na rozklejanie szybki. Mam dodatkowa lampe ktora nie jest mi potrzebna na ktorej przetestuje sposob piekarnikoway

Podobne wątki

  1. Kupię zaczepy klapki od zmieniarki
    Przez motoluka w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 14:12
  2. Zaczepy boczku tapicerki MK2
    Przez KpRacing w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2013, 23:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •