Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 71

Wątek: Męskie sprawy

  1. #16
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Fajna zadbana dziewczyna, to robi wrażenie w każdej furze, a nawet i po za nią, także grunt to znać swoją wartość
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #17

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Bardzo miły komentarz Żuczku trzeba znać swoją wartość i teraz gdy jeżdżę 20-letnim autkiem, nadjedzonym trochę zębem czasu czuję się tak samo jak, gdy jadę dopieszczoną TT

  3. #18
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Auto wzbudza prawie wyłacznie pozytywne reakcje, choć faktycznie w Wawie nie robi szału (inna sprawa, jak założe bodykit pomalowany jak Twój Jaqob, wtedy może i szał będzie
    Pakiet TTS robi "robotę".

    Bardzo miło się czyta ten wątek i muszę przyznać, że moja decyzja o zostawieniu TT była min podyktowana tym właśnie, że auto jest mimo wszystko ponadprzeciętne. Ilekroć wychodzę z domu i patrzę na swoją TT od razu mi się robi weselej
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #19
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie jesteś sam, ja stwierdziłem że do puki będzie takie uczucie, to auta nie sprzedam, chodź by już innym się nie podobało, bo po to jest aby nam robić przyjemność, a wrażenie osób trzecich ma znaczenie ale jak dla mnie drugorzędne.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #20
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    Tt nadal jest autem zwracajacym uwage. Ostatnio moj sasiad ktory nigdy sie nie odzywa skomentowal ze dobra fura. Ludzie czasem podejda spytaja sie jaki silnik, ile pali itp. Jednak jestem zaniepokojony poniewaz tt czesto jezdzi moja narzeczona i wyglada w niej godnie wiec trzeba chyba przyciemnic szyby

  6. #21
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Ja miałem sytuację na parkingu pod marketem jak dziewczyna 17-18 lat stanęła z ojcem i się uśmiechali do auta. Następnie zapytała do taty czy jej kupi taki na gwiazdkę.
    Kiedyś tam, też pod marketem (gdzie indziej) starsze małżeństwo 50-60lat przechodziło koło samochodu i kobieta powiedziała mężowi "zobacz jakie piękne auto" (:

  7. #22

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    To i ja potwierdzę, że samochód pomimo wieku wciąż powoduje wykręcanie szyi na ulicy. W Bielsku dużo ich nie jeździ więc ludzie często się oglądają Pod pracą np. często widzę takie sytuacje Pozują ludzie w różnym wieku
    Załącznik 4747

  8. #23
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez schabek17 Zobacz posta
    To i ja potwierdzę, że samochód pomimo wieku wciąż powoduje wykręcanie szyi na ulicy. W Bielsku dużo ich nie jeździ więc ludzie często się oglądają Pod pracą np. często widzę takie sytuacje Pozują ludzie w różnym wieku
    Załącznik 4747
    Kobita dupskiem lakier poleruje xD jaka fota z ukrycia hue hue hue

  9. #24
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    Moją tete raz jakieś dzieciaki pomyliły z porsche xD strasznie sie jarali, ale miło mi było
    Ostatnio edytowane przez Patrykk ; 15-10-2013 o 22:04

  10. #25
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Dzisiaj znalezione na wiocha.pl


  11. #26
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Skoro ''męskie sprawy '' to rozumiem że chodzi o reakcję kobiet na TT a fakt jest taki że TT bezapelacyjnie jest w grupie ''chick magnet cars ''
    Osobiście spotkałem się wiele razy z pozytywnymi komentarzami i reakcjami płci pięknej , raz usłyszałem nawet że moje auto wygląda jak orgazm na kołach LOL .

    Jeśli chodzi o ogólny odbiór to też raczej bardzo pozytywny .
    Kiedyś po skończonej sesji foto , usiadłem sobie w kawiarni przy ulicy i widziałem że prawie wszyscy przechodzący zwracali uwagę na TT a bardzo wielu jeszcze się oglądało za nią .
    Oczywiście dla mnie jest to efekt uboczny bo tak jak Zuczek wspomniał auto ma się nam podobać .
    Była to ta sesja konkretnie , robiona w jednej z lepszych dzielnic w centrum Chicago









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #27

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czerń
    Posty
    7
    ech.. robienie sobie zdjęć z cudzym autem. Świetna sprawa To tak jakby chwalić się mieszkaniem robiąc zdjęcia w hotelu Nawet jako właściciel nigdy nie czułem chęci strzelenia sobie "słit foci" z samochodem. Jak dla mnie to obciach Może gdzieś tam w Pcimiu Dolnym to jeszcze modne.

    Co do tego czy MK1 się opatrzyło czy nie. Ludzie wciąż zwracają uwagę, aczkolwiek nie tak jak kiedyś. Nie ukrywajmy, na polskich drogach każdy samochód "trochę inny" niż standardowy kombi czy hatch łapie wzrok ludzi. Mam też Saaba 900 turbo (rocznik 96...), za którym ludzie też się oglądają tylko dlatego, że nie jest to chociażby VW

  13. #28
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Ogólnie jak miałem swoje czarne MK1 Roadster, dużo osób się patrzyło, dzieci, młodzież, dorośli. Dzieci machały albo pokazywały palcem (dla dzieci auto wygląda zabawkowo i to im się chyba podoba), dorośli, starsi czasem pytali o moc i jakieś duperelki, ogólnie pozytywne reakcje, bo auto tak jak każdy z Was pisze jest ponadczasowe i wygląda na droższe, niż jest.

    Oczywiście zapadło mi w pamięć kilka sytuacji, np policjanci podczas kontroli oglądali z każdej strony, pod maską i wsiadali (uniknąłem wtedy mandatu).

    Teraz mając A3 8P, czasem tęsknię za TT, bo w sumie lubiłem te spojrzenia, zwłaszcza przy jakimś dynamiczniejszym starcie czy podczas przejażdżki bez dachu podczas słonecznego dnia...

  14. #29
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    To co chciałem powiedzieć koledzy już wcześniej tak na prawdę powiedzieli dodam tylko iż osobiście oglądam się za każdym napotkanym malensTTwem i jest to odruch bezwarunkowy .
    I TT

  15. #30
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    http://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4
    niestety jest sporo w tym prawdy. Ja na codzień teraz śmigam hondą z pierdzącym wydechem i mało ciekawym design. Przez rok śmigania hondą raz się dziewczyna uśmiechnęła a raz zaczepiała przez dłuższy odcinek :P TT taki efekt mam w ciągu maks 30 min jazdy po mieście :P Statystyki mówią chyba same za siebie.

Podobne wątki

  1. Sprawy kupna auta - proszę zaglądnąć
    Przez Ankus w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-08-2007, 22:48
  2. Rozne sprawy
    Przez Pawel w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2006, 21:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •