Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 71

Wątek: Męskie sprawy

  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582

    Męskie sprawy

    Ostatnio jak wracałem z Warszawy znowu miałem sytuację, że młode dziewczyny do mnie machały i nie były to Panie przy drodze

    Kiedyś miałem też taką sytuację w Sopocie, gdzie 3 dziewczyny i jeden młody chłopak w wieku ok 20 lat robili sobie zdjęcia na tle mojego samochodu. Widziałem to z daleka ale udawałem, że nic nie widzę. Chłopak opiera się łokciem o auto i mówi do dziewczyny - wsiadaj do mojej fury! W tym momencie otworzyłem drzwi pilotem, koleś zaskoczony odskoczył od auta i wszyscy zaczęliśmy się śmiać W takich chwilach człowiek sobie zdaje sprawę, że TT to bardzo fajny samochód, który nadal wzbudza emocje u ludzi.

    Jak tam Panowie u was działają wasze TT na płeć piękną?
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #2
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    rzucaja sie na maske i jeszcze placic chca za przejazdzke...ale jak kierowca zajebisty to auto nie gra roli

  3. #3
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    MK2 ludzie sie jeszcze ogladaja. MK1 to juz opatrzone jest i jesli nie ma czegos ciekawego w dobrym guscie tuningu typu stance czy german (chodz to podobne style) i nie wyglada jak szrot to dupy nie urywa w serii.

  4. #4
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Viri Zobacz posta
    MK2 ludzie sie jeszcze ogladaja. MK1 to juz opatrzone jest i jesli nie ma czegos ciekawego w dobrym guscie tuningu typu stance czy german (chodz to podobne style) i nie wyglada jak szrot to dupy nie urywa w serii.
    Tutaj się z Tobą nie zgodzę. MK1 choć stara to jeżeli jest zadbana to zwraca na siebie uwagę(ostatnio widziałem poruszenie pewnej grupy znajomych, która zoabczyła TT Jerrego, myśli że to jakiś nowy sportowy pojazd). Ludzie nie wiedzą ile ma lat itp. Często myślą , że takie auto kosztuje kupę kasy. Wręcz powiem, że MK1 bardziej się na ulicy wyróżnia niż seryjna, podstawowa TT mk2 na 16 calowych felgach. Poza tym kwestia tuningu to kwestia gustu. Nie każdemu podoba się auto w wersji

    Mk2 jest bardzo ładna, szczególnie na ładnej feldze i zadbanym lakierem. Wystarczy spojrzeć na auto MichałTT,Jaqob,Blerx,kws czy humidorek

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Dokładnie tak jak Piotr pisze. Ludzie nie będący w temacie nie wiedzą czy MK1 jest starym czy nowym samochodem. MK1 miałem rok temu i pomimo swojego wieku spotykałem się z bardzo pozytywnymi reakcjami ludzi Auto a auto wiadomo. Niektóre MK1 wyglądają lepiej jak MK2 niemniej to wg mnie jest sygnał aby dbać o swoje auta, dopieszczać a TTka będzie zachwycać bez względu na wiek.

    Od siebie dodam tylko jeszcze, że duże czerwone zaciski Brembo bardzo rzucają się w oczy. Czy to miałem MK1 czy MK2 praktycznie na każdych światłach obserwuję ludzi patrzących się na koła.
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Ostatnio jak wracałem z Warszawy znowu miałem sytuację, że młode dziewczyny do mnie machały i nie były to Panie przy drodze
    ....może chciały się załapać na jakieś darmowe strzyżenie???? hehe wiesz, tt i męskie sprawy??

    a tak serio to jak jeździłem umytą biała perłą cabrio w słońcu na 19tkach to bardzo dużo ludzi się oglądało i komentowało... a że bez dachu to słychać można było tych komentarzy... i same raczej pozytywne, ale tyle tego było , że w sumie przyzwyczaiłem się i potem już tego nie przeżywałem jakoś specjalnie.... rzadkie auto, zadbane i tyle... a żonę miałem wczesniej niż tt, hehe...
    pozdr

  7. #7
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    w Warszawie nasze TT raczej nie zawracają w głowach tu nawet GT-R nie robi szału, chyba, że na drodze. Ale fakt, że w różnych miejscach kraju odbiór jest pozytywny. Raz mały chłopiec ciągnął tatę, że chce popatrzeć na "sportowy samochód" na parkingu przed sklepem. Raz pod pracą w lato miałem uchyloną szybę to słyszałem jak dziewczyna pracująca w sklepie krzyczy do drugiej ... patrz! to mój wymarzony samochód, kiedyś taki będę miała

    TT wyróżnia się, bo jest samochodem sportowym od projektu - dlatego odbiór jest pozytywny. To nie sedan, praktyczny 5-osobowy hatchback ze spoilerami czy kombi... oczywiście nie tyczy się to RS6 hehe Natomiast ciekawe jest to, że niemal każdy zna TT, ktoś kto się nie interesuje autami, a przecież są różne Z3/Z4, SLK, Brery a tylko TT jest aż tak rozpoznawalne.

  8. #8
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    Oglądają sie za moją mk1 czasem, moj lakier po polerce robi robotę, znajomi ze szkoły myślą ze to 60 tys kosztowało hahaha sylwetkę ma ponadczasową i to jest fakt. Przed wczoraj na wyścigach robili mojej tetuni fotki. jak sie dba to sie ma

  9. #9
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Ostatnio jak wracałem z Warszawy znowu miałem sytuację, że młode dziewczyny do mnie machały i nie były to Panie przy drodze

    Kiedyś miałem też taką sytuację w Sopocie, gdzie 3 dziewczyny i jeden młody chłopak w wieku ok 20 lat robili sobie zdjęcia na tle mojego samochodu. Widziałem to z daleka ale udawałem, że nic nie widzę. Chłopak opiera się łokciem o auto i mówi do dziewczyny - wsiadaj do mojej fury! W tym momencie otworzyłem drzwi pilotem, koleś zaskoczony odskoczył od auta i wszyscy zaczęliśmy się śmiać W takich chwilach człowiek sobie zdaje sprawę, że TT to bardzo fajny samochód, który nadal wzbudza emocje u ludzi.

    Jak tam Panowie u was działają wasze TT na płeć piękną?

    Ja w Sopocie spotkałem się z wieloma już pozytywnymi reakcjami pomimo, że to MK1 Być może dlatego, że w Sopocie spotyka się turystów z całej Polski i ludzie są bardziej wyluzowani bo na wakacjach lub urlopie

  10. #10
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Po za jednym wyjątkiem kiedy to staliśmy w kilka TT i jeden z przechodniów po lekkim wstawieniu szedł twierdząc jak bardzo nienawidzi TT zapewne gdy by nie nasza obecność auta zostały by uszkodzone,( nienawiść czy zawiść) to jak na razie bardzo pozytywne opinie, myśle że lekki tuning optyczny i fajny pomruk, oraz szybkie oddalanie się od świateł dodatkowo nabija punkty, przecież nie każdy wie że coś dłubnięte, raczej myślą że tak ma być, nie odnoszę również wrażenia że w Warszawie auto znika w tłumie, zawsze ktoś rzuca okiem, pomimo że tu konkurencja bardzo silna, ale wiadomo czarne niskie to fajne, odnośnie mniejszych miast, no to już masakra, auto rozpoznawalne, chyba już wszyscy wiedzą gdzie parkuje i że to najszybsze TT w mieście, he he.
    Jak wiadomo TT podróżuje nie tylko po kraju, tak więc za granicami też zawsze ktoś się zakręci zapyta, na autostradach przy tankowaniu itd. tak że też pozytyw.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 15-10-2013 o 12:34
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    Wedlug mnie TT MK1 dalej odbiega swoja stylistyka przede wszystkim nawet od swiezych samochodow. Nie raz sie spotkalem z przyjemnymi opiniami przy otwartej szybie i slyszalem co ludzie mowia . A jesli jest juz ladnie wymyta,wypolerowana to juz calkiem. Mialem kilka okazji uslyszec "kiedys bede taki mial/miala", raz nawet uslyszalem od jakiegos 10cio latka jak mowil do kolegi.. " ooo patrz...R8" ludzie predzej zwroca uwage na odwalana MK1 niz jakas np. limuzyne nowa BMW7

  12. #12
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Auto wzbudza prawie wyłacznie pozytywne reakcje, choć faktycznie w Wawie nie robi szału (inna sprawa, jak założe bodykit pomalowany jak Twój Jaqob, wtedy może i szał będzie

  13. #13
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    MK1 robi nadal dobrą robotę, zarówno wśród młodych, starych, kobiet i mężczyzn...na skrzyżowaniu na światłach zawsze ktoś się przypatruje jak nie felgom to linii auta, a najlepsze jest jak panie przeglądają się w lustrzanym odbiciu przyciemnionych szyb, a po chwili ta konsternacja, że jednak ktoś w środku siedzi
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  14. #14
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Ja dostaje duzo pozytywnych komentarzy od roznej gamy wiekowej ludzi, ktorzy bardzo sa zaskoczeni jak powiem ile ma latek Co do spojrzen na ulicy to jest zawsze sporo, nawet policja czepi sie czasami
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  15. #15

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Może to nie temat i nie miejsce na moje wypowiedzi, ale nie mogę się powstrzymać. Fajna dziewczyna w zadbanej, szczególnie czarnej TT dopiero robi sensację i prawie zawsze pozytywną

Podobne wątki

  1. Sprawy kupna auta - proszę zaglądnąć
    Przez Ankus w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-08-2007, 22:48
  2. Rozne sprawy
    Przez Pawel w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2006, 21:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •