Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 72

Wątek: Simon - biały Roadster 2.0 TFSI

  1. #16
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
    Też miałem montować - ale odpuściłem, w Krakowie montują w jednej firmie za 650 PLNów.
    Pewnie masz na myśli tę firmę z Krakowa - http://allegro.pl/tempomat-do-audi-a...506454705.html ?

    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Czytając o tempomacie mam wrażenie, jakbym czytał kiedyć o automatycznych skrzyniach. Że nie warto, że więcej spalają itd. A prawda jest taka, że tempomat to super sprawa, tylko trzeba jeszcze dodatku - autostrady. U nas tego za mało, więc nie ma gdzie tempomatu używać. Jak dla mnie super sprawa - a największa zaleta to spokój - doceniłem go we Włoszech, u nas jeszce za wcześnie.
    Bardzo dobrze podsumowałeś dyskusję o tempomacie, które przypadkiem się tutaj zrodziła .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez ŁukaszS Zobacz posta
    nie obejrzysz sie a Ci tych konikow bedzie brakowalo pozdro.
    Wiem ... W dodatku to forum jeszcze bardziej człowieka nakręca ... im dłużej tutaj siedzę i czytam co inni klubowicze wyprawiają pod maskami swoich TT-ek tym bardziej nachodzi mnie ochota, żeby podrasować i swoją. W każdym bądź razie już zdążyłem przemyśleć STAGE1 (które jeszcze kilka dni temu, w pierwszym poście zakładałem raczej jako ewentualność) i dopisuję to do swoich planów na wiosnę/lato 2014!
    Ostatnio edytowane przez Simon ; 16-10-2013 o 23:24

  2. #17
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Wiem ... W dodatku to forum jeszcze bardziej człowieka nakręca ... im dłużej tutaj siedzę i czytam co inni klubowicze wyprawiają pod maskami swoich TT-ek tym bardziej nachodzi mnie ochota, żeby podrasować i swoją. W każdym bądź razie już zdarzyłem przemyśleć STAGE1 (które jeszcze kilka dni temu, w pierwszym poście zakładałem raczej jako ewentualność) i dopisuję to do swoich planów na wiosnę/lato 2014!
    hehe, na lato to sobie pewnie dopiszesz Stage2, jeśli wytrzymasz bez Stage3

  3. #18
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    hehe, na lato to sobie pewnie dopiszesz Stage2, jeśli wytrzymasz bez Stage3
    Hahaha, to jest bardzo niewykluczone ... ehh, a zanim tutaj trafiłem to w ogóle nie myślałem o tuningu TT-ki, którą kupię... a tutaj zaledwie 3 tygodnie po zakupie i już zaczyna mi to chodzić po głowie ...

  4. #19

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czarny
    Posty
    250
    gratuluję zakupu
    też jestem posiadaczem wersji cabrio i uważam że to super sprawa (ach ten wiatr we włosach ) , aczkolwiek w kolorze czarnym, po raz drugi widzę białą TT w cabrio i po raz kolejny stwierdzam że lepiej się prezentuje niż w czarnym
    tempomatem się nie przejmuj, świetnie to skwitował humidorek, mnie w mieście też nie zdarza się go włączyć, za to na trasie wygodna opcja (zwłaszcza że TT nie ma ograniczenia prędkości na tempomacie z którym spotkałem się w innych autach)

    mody, mody to forum trochę wkręca

    powodzenia i przyjemności z użytkowania

  5. #20
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez kws Zobacz posta
    też jestem posiadaczem wersji cabrio i uważam że to super sprawa (ach ten wiatr we włosach ) , aczkolwiek w kolorze czarnym, po raz drugi widzę białą TT w cabrio i po raz kolejny stwierdzam że lepiej się prezentuje niż w czarnym
    Hehe, w praktyce przy otwartym dachu, wysuniętym windshocie i umiarkowanych prędkościach to prawie tego wiatru nie czuć :P.

    A co do koloru to szukając auta byłem nastawiony, że będzie albo białe, albo czarne - z naciskiem na białe, bo zawsze chciałem mieć białe auto :P. Białe cabrio ma też ten plus, że zamknięty dach nie zlewa się z autem, tylko się wybija na tle lakieru. Ale czarny - jak na mój gust - też się świetnie prezentuje - zwłaszcza z beżową lub brązową (taką jak u Ciebie) tapicerką.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Co do RNSE, tez bede nabywał niedługo tylko cene która podałeś jest zbyt wygórowana jak na uzywke,z kolei o nowej sztuce nie ma mowy w tej cenie. uzywke można dorwać za 2200-2600PLN.
    Dzisiaj na ebayu znalazłem RNS-E (model 193), nówkę za 900$ (link)

    Co o tym sądzicie? Przy obecnym kursie dolara, z wysyłką do PL koszt przekroczyłby niewiele 3k zł. Tylko zastanawiam się czy nie za tania jak na nówkę... chętnie bym łyknął - zwłaszcza nówkę - za taką kasę, ale nie chcę się naciąć.

  6. #21
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Zastanów się nad RNS-510. Znacznie lepsza. Teoretycznie do Audi nie pasuje, w praktyce działa łącznie z kierownica i fis-em. Tylko trzeba ramkę pod TT dopasować (są takie za ok 150zł). Ewentualnie alternatywą są Blaupunkt Philadelphia GMS lub CE69C8.

  7. #22
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Jesli nowe to dobra cena. W pl moge miec za 2400 taki model uzywany ale sw stanie bdb...

    Prawda jest taka ze rnse w srosku poza navi ktora tez dzis juz nie jest szczytem texhniki nie ma w sobie za wiele jak na te pieniadze bo za 3k to mozna miec pionka 2din ktory ma opoznienia czasowe na poszczegolne glosniki- tzw czasowki oraz aktywna zwrotnice 3way.

    Ale rnse wyglada oblednie zwlaszcza w tt i mi to wystarczy a jednostke do muzyki i tak mam w schowku obok zmienniarki...

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jesli nowe to dobra cena. W pl moge miec za 2400 taki model uzywany ale sw stanie bdb...

    Prawda jest taka ze rnse w srosku poza navi ktora tez dzis juz nie jest szczytem texhniki nie ma w sobie za wiele jak na te pieniadze bo za 3k to mozna miec pionka 2din ktory ma opoznienia czasowe na poszczegolne glosniki- tzw czasowki oraz aktywna zwrotnice 3way.

    Ale rnse wyglada oblednie zwlaszcza w tt i mi to wystarczy a jednostke do muzyki i tak mam w schowku obok zmienniarki...

  8. #23
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Zastanów się nad RNS-510. Znacznie lepsza. Teoretycznie do Audi nie pasuje, w praktyce działa łącznie z kierownica i fis-em. Tylko trzeba ramkę pod TT dopasować (są takie za ok 150zł). Ewentualnie alternatywą są Blaupunkt Philadelphia GMS lub CE69C8.

    Skad masz ta informacje? Z czystej ciekawosci sprawdzilem i na kilku forach napisali ze nie da sie podlaczyc RNS 510 do audi, poniewaz jest ZUPELNIE inne okablowanie. Ktos dopisal, ze generalnie zawsze wszystko sie da, kwestia (wysokich) kosztow.

  9. #24
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Są gotowe interfejsy pod CANbus, wzmiankowałem to na http://www.klubtt.pl/showthread.php?t=11331 ale jeszcze nie wgryzałem sie w temat.

  10. #25
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    humidorek, domyślam się, że RNS-510 byłaby - zwłaszcza z punktu widzenia możliwości, funkcji itp. - dużo lepszym wyborem, ale wolałbym mieć wszystko jak w oryginalne i uniknąć problemów z dopasowywaniem (dodatkowe ramki), ew. niezgranym okablowaniem itp. W dodatku RNS-E mam w innym aucie i na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Dlatego właśnie rozglądam się za oryginalnym RNS-E. Co prawda planowałem kupić to dopiero na wiosnę, ale jakbym trafił dobrą (i pewną) okazję to jej nie przepuszczę .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Jesli nowe to dobra cena. W pl moge miec za 2400 taki model uzywany ale sw stanie bdb...
    2400 brutto? (na fv)

  11. #26
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ja też jestem zwolennikiem fabrycznego wyposażenia i wszelkie dostawki (nie fabryczne radia itp.) są nie w moim guście. Nawet mam problem z zakupem rejestratora video bo nie mam pomysłu jak go ukryć. Widoczny, przyklejony do szyby psuje wygląd wg mnie

    Trzymam kciuki za dalsze modyfikacje.
    I don't have dreams, I have goals.

  12. #27
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Jaqob, widzę, że mamy podobne podejście. Mi też ostatnio przeszedł przez myśl video rejestrator, ale od razu zacząłem się zastanawiać, gdzie to zamontować, żeby było jak najmniej widoczne .

    Dzięki, kilka modów na pewno będzie w 2014 .

  13. #28
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -


    2400 brutto? (na fv)
    wiesz co , nie wiem, nie pytalem czy fakturke wystawi przy tej cenie ale moge spytac jesli bylbys zainteresowany...

  14. #29
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Simon Zobacz posta
    Jaqob, widzę, że mamy podobne podejście. Mi też ostatnio przeszedł przez myśl video rejestrator, ale od razu zacząłem się zastanawiać, gdzie to zamontować, żeby było jak najmniej widoczne .
    A choćby tak, jak u mnie, z pozycji kierowcy nic nie widać:




  15. #30
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    wiesz co , nie wiem, nie pytalem czy fakturke wystawi przy tej cenie ale moge spytac jesli bylbys zainteresowany...
    Dzięki. Na razie próbuję dogadać tę za 900$, bo przy zakupie z Węgier potrzebuję europejskiej faktury. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to dam znać.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    humidorek, w sumie nie wygląda to tak źle :P.... zwłaszcza jak z pozycji kierowcy nic nie widać, bo irytowało by mnie "coś" przy lusterku (nigdy nie tolerowałem zawieszek itp., które niektórzy lubią sobie wieszać na lusterku).

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 14-07-2017, 23:13
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •