Cytat Zamieszczone przez kws Zobacz posta
też jestem posiadaczem wersji cabrio i uważam że to super sprawa (ach ten wiatr we włosach ) , aczkolwiek w kolorze czarnym, po raz drugi widzę białą TT w cabrio i po raz kolejny stwierdzam że lepiej się prezentuje niż w czarnym
Hehe, w praktyce przy otwartym dachu, wysuniętym windshocie i umiarkowanych prędkościach to prawie tego wiatru nie czuć :P.

A co do koloru to szukając auta byłem nastawiony, że będzie albo białe, albo czarne - z naciskiem na białe, bo zawsze chciałem mieć białe auto :P. Białe cabrio ma też ten plus, że zamknięty dach nie zlewa się z autem, tylko się wybija na tle lakieru. Ale czarny - jak na mój gust - też się świetnie prezentuje - zwłaszcza z beżową lub brązową (taką jak u Ciebie) tapicerką.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
Co do RNSE, tez bede nabywał niedługo tylko cene która podałeś jest zbyt wygórowana jak na uzywke,z kolei o nowej sztuce nie ma mowy w tej cenie. uzywke można dorwać za 2200-2600PLN.
Dzisiaj na ebayu znalazłem RNS-E (model 193), nówkę za 900$ (link)

Co o tym sądzicie? Przy obecnym kursie dolara, z wysyłką do PL koszt przekroczyłby niewiele 3k zł. Tylko zastanawiam się czy nie za tania jak na nówkę... chętnie bym łyknął - zwłaszcza nówkę - za taką kasę, ale nie chcę się naciąć.