Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
Większe felgi to dobry pomysł jeśli chodzi o takie auto jak TT , te co masz będą za to świetne na koła zimowe ..
...i dokładnie taki jest plan !

Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
Odnośnie tempomatu to "rzecz gustu". Mam u siebie tempomat i korzystam z niego prawie zawsze kiedy jadę autostradą. Jak dla mnie bardzo wygodna i przydatna rzecz szczególnie jak ktoś ma problemy z kręgosłupem bo może noga trochę odpocząć i można zmienić pozycję siedzenia. Tempomat szczególnie jest użyteczny w autach z automatycznymi skrzyniami biegów. Ustawiasz sobie przykładowo na 130km/h i przy prędkości 30km/h włączasz tempomat. Auto samo będzie sobie zmieniać biegi tak aż osiągnie oczekiwaną prędkość. Co ciekawe komputer tak precyzyjnie tym steruje, że nawet jak zjeżdża się z górki gdzie auto samo przyspiesza to i tak prędkość będzie idealnie utrzymywana.
W manualu niestety zmiana biegu powoduje wyłączenie tempomatu. Co do reszty - to przynajmniej w Audi A4 - działa to dokładnie tak jak opisałeś .

Widzę, że co do tempomatu zdania są podzielone. Ja osobiście jestem zwolennikiem tempomatu, ale na co dzień jeżdżę głównie po mieście i okolicy, dlatego w drugim aucie mało go wykorzystuję. Przyznaję jednak, że na trasie, zwłaszcza przy małym ruchu jest przydatny (no i przynajmniej w 2,5 TDI spalanie na tempomacie mam wyraźnie niższe). No, ale do TT-ki, jak już mi się trafił egzemplarz bez tego to raczej montował nie będę .