Pokaż wyniki od 1 do 15 z 72

Wątek: Simon - biały Roadster 2.0 TFSI

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
    Fajne zaciski, do białego lakieru pasują chyba idealnie do tego duża felga ze sporym prześwitem, żeby było ładnie widać efekty Twojej pracy
    Dokładnie, duże felgi ładnie wyeksponują ten efekt. Myślę, że jeszcze w marcu uda mi się ogarnąć "moda" z felgami .

    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ja bym prosił o szczegóły tego modułu, cena i dostęp, jakiś opis z montażu.
    Moduł daje następujące możliwości:
    - obsługa dachu za pomocą pilota z centralnego zamku (3 naciśnięcia otwarcia = otwieranie dachu, analogicznie zamykanie)
    - brak konieczności trzymania przycisku wewnątrz do otwierania/zamykania dachu - naciskach i dach się otwiera/zamyka
    - wyjęcie kluczyka nie powoduje przerwania zamykania/otwierania dachu

    Moduł kupiłem tutaj. Montaż jest bardzo prosty nawet dla laika (mówię o sobie oczywiście), bo producent dostarcza czytelną instrukcję, na szczęście w języku angielskim (ufff). Początkowo chciałem zrobić jakąś fotorelację z montażu, ale jak przejrzałem instrukcję to stwierdziłem, że nie ma sensu, bo tam wszystko jest krok po kroku. Moduł montuje się w bagażniku, przy centralce otwierania/zamykania dachu. Jedynie trochę niewygodnie stoi się nad bagażnikiem i grzebie tam w trakcie montażu.

    Reasumując: bajer jest naprawdę świetny, przydatny i jak dla mnie w 100% wart swojej ceny. Także polecam każdemu posiadaczowi TT 8J Roadster .
    Ostatnio edytowane przez Simon ; 31-03-2014 o 23:39

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 14-07-2017, 23:13
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •