Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
A ja poproszę o filmik z działania RNS-E 193 w trybie ekspresowym (:
Jestem ciekaw jaka różnica przy 192, które sam posiadam. Będę musiał obmacać na zlocie (:
Mógłbym zapytać o cenę 193 z montażem jeżeli nie stanowi to problemu? Bo moooże kieeedyś... (:
Postaram się coś nagrać . Różnice, które zauważyłem to na pewno:
- lepszy wyświetlacz (to widać gołym okiem),
- obsługa 2 kart pamięci do 32GB (czyli łącznie możemy mieć 64GB muzyki) - a w 192 o ile dobrze pamiętam są max. 2x 4GB,
- detale w wyglądzie (chromowane pokrętło głośności, błyszcząca czarna ramka w okół ekranu, przycisk "Media" - szczególiki, ale te dwa pierwsze cieszą oko)
- różnice w oprogramowaniu (ale w 192 w A4 nigdy nie aktualizowałem softa, także tego nie porównam)

Montowałem to w lutym, ale póki co nie miałem wiele czasu, aby się tym pobawić, potestować, pogrzebać coś więcej, także pewnie jeszcze wyjdzie w praniu . Ale jeśli masz u siebie 192 to wg mnie szkoda kasy na zmianę na 193. Ja miałem tylko zwykłe radio z MP3 (Concert) i RNS-E było dla mnie największym priorytetem, jeśli chodzi o jakiekolwiek mody w TT.

Co do kosztów to RNS-E 193 kosztowała 750€, kupowana we Włoszech, nowa, więc cena wg mnie bardzo dobra. Montaż w Navipolu 300zł. netto (link). Do tego doszedł jeszcze koszt anteny GPS. Często montuje się to na nieoryginalnych antenach, montowanych pod deską rozdzielczą (i podobno działa OK). Ale ja chciałem oryginalną, zwłaszcza, że koszt nie duży (używana, z przesyłką z DE wyszła mnie ok. 200zł.).

W roadsterze ta oryginalna antena montowana jest pod szybą, w tej części co lampki wewnętrzne (nr 3 na poniższym schemacie).

Załącznik 5735

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Dzisiaj moja biała kochanka dostała wyczekiwany, 19-to calowy prezent z RS'a w kolorze grafitowym . Czeka jeszcze na nowe buty od Michelina, bo na bosaka przecież chodzić się nie da... :P