Strona 5 z 28 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 416

Wątek: PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)

  1. #61
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No Michał , wreszcie Twoje auto jest dokładnie opisane i przedstawione Widzę też że robisz odpowiedni użytek z takiego auta i masz przy tym sporo frajdy co mnie cieszy bo o to właśnie w tym wszystkim chodzi .
    Gratuluję pięknej i mocnej fury , myślę że godnie reprezentuje ona nasz ulubiony model audi .

    Jeśli chodzi o sam opis ja osobiście mam lekki niedosyt spowodowany brakiem bardziej technicznych fotek i informacji , zdaje sobie jednak sprawę że nie zawsze jest to możliwe więc luzik
    Fajnie by było jak byś wrzucił foty tego co kryje się pod maską .
    Ciekawi mnie też jakie zmiany techniczne zaszły w porównaniu z poprzednim stage .

    Poza tym wszystkim jest w tym aucie jeden mały drobiazg(i) który mi się szalenie nie podoba ale pewnie się domyślisz o co chodzi bo kiedyś już o tym wspominałem

    Paweł - Michał wspomniał wcześniej że to bateria Li-Ion tak więc nie jest to to samo co baterie AGM
    Robiłem rozeznanie odnośnie tych baterii parę lat temu , zrezygnowałem bo wtedy te baterie były we wczesnym stadium rozwoju i użytkowanie ich w aucie na co dzień było pewnym ryzykiem no i cena była 400 do 700$ za takie jak by mi pasowały .
    Muszę wrócić do tematu i rozeznać te Braille bo waga poniżej 2 kg to bardzo kusząca opcja

    Humi - Po co tak dogłębnie się w to wgryzać ...... Puścił wcześniej i na tyle późno żeby nie było falstartu czyli dobry czas reakcji z precyzyjnym wczuciem się w rytm świateł ....








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #62
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Genialne auto, a raczej prawdziwy potwór. To co z nim zrobiłeś naprawdę robi wrażenie! Gratuluję !

  3. #63
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Humi - Po co tak dogłębnie się w to wgryzać ...... Puścił wcześniej i na tyle późno żeby nie było falstartu czyli dobry czas reakcji z precyzyjnym wczuciem się w rytm świateł ....
    Po prostu chciałem to dobrze zrozumieć, że było właśnie tak, bo akurat ta kwestia mnie interesuje, nie odbierajcie tego jako jakieś ataki

  4. #64
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Odnośnie tego aku no to nieźle. Waga kozacka ale domyślam się ,że koszt to nie jest bagatela 400usd ( niewiele więcej niż ja dałem za swój ) tylko pewnie jeszcze sporo więcej. No chyba ,że Michał się nam pochwali ile wydał za ten aku:P
    Odnośnie świateł na zawodach też potwierdzam ,że nie jest to takie proste. Czasem jest kilka pomarańczowych i jedno zielone a na bemowie np zapalają się wszystkie pomarańczowe na raz i nagle zielone. Ja puszczałem sprzęgło w momencie zapalen pomarańczowych i RT wychodziło mi całkiem przyzwoite Nie wiem jak Michał sobie na Bemowie poradzi z ruszeniem bo tam nagle jak się zapalą światła to od razu trzeba puszczać sprzęgło gdy się niema żadnego opuźnienia. Niestety nie wiadomo kiedy one się zapalą a jak to się stanie i Michał puści hebel to i tak będzie kiepskie ER;/

  5. #65
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Nie wiem jak Michał sobie na Bemowie poradzi z ruszeniem bo tam nagle jak się zapalą światła...

    No właśnie, niestety zawsze będzie 0.6s czasu RT na SSS'ach, światła są bardzo, bardzo krótkie i nie starczy czasu na delay procedury - jak pisałem wcześniej i wspomniał Paweł-2005 - NIE MA ZASADY każde zawody to inne światła i inny sprzęt pomiarowy!
    (niektóre są czułe na ruch samochodu na start - i od razu podają failstart, a niektóre nie i można lekko ruszyć autem, wymusić delikatny ruch i nie będzie failstartu)
    Można ze stoperem próbować startować - mniej więcej tak jak pisze Humidorek. Ja to robię na wyczucie.




    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 14-10-2013 o 14:32

  6. #66
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Znalazłem:
    DLA Audi TT mk2 (8J) 2008r. 3.2.
    AP Sportfahrwerke:
    Obniżenie -20mm(przód)/-20mm(tył) dla Audi TT 3.2 mk2
    są jeszcze:
    EIBACH:
    Obniżenie -25mm(przód)/-20mm(tył)
    u mnie są te pierwsze cena 600zł za komplet przód-tył moim zdaniem śmieszne pieniądze za komfort który dostajesz.. ale problem jest taki, że mogą Ci felgi obcierać przy niedobranym ET... u mnie był lekki problem z Ultraleggerami, musiałem podciąć delikatnie plastiki łączące żeby o nadkole nie obcierały przy pracy zawieszenia.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -
    ps.: dzisiaj świetne zakończenie sezonu. Walka z GTR'em o pierwsze miejsce. W sumie różnica czasów była minimalna gdyby nie mój lepszy czas reakcji nie miałbym szans. GTR 630ps.
    Pytałem z ciekawości bo też mam obniżone i mam takie (lub podobne): H&R (http://www.europerformance.co.uk/pag...?product=75123). Mi nic nie obciera, przy 255/35R19 ET 52 ale felgi ori od Audi. Ciekawy jakie masz u siebie.

    W kwestii zwycięstwa i I miejsce - WIELKIE GRATULACJE! ale w kategorii pow. 3500 c3 rozwiercałeś silnik ?

  7. #67
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    auta powyżej pewnej mocy startują w kategorii czwartej (IV). Tzn. silnik 2.0T i powyżej z DOKŁADANĄ turbiną startują w najmocniejszej klasie. Gdybym miał silnik wolnossący bez turbiny startowałbym w innej grupie.
    Każde zawody rządzą się swoimi prawami. Na niektórych zawodach są podziały na STREET, TURBO plus podkategorie AWD, RWD itp.


    Tak czy inaczej zapraszam każdą osobę na zawody, warto spróbować bo to dobra zabawa.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
    Mi nic nie obciera, przy 255/35R19 ET 52 ale felgi ori od Audi. Ciekawy jakie masz u siebie.
    No to Ci mogę tylko pozazdrościć, ja miałem problem. Ultralegera pasowała idealnie ale potrafiły przytrzeć zewnętrzną powłokę nadkoli i lekko flexem było trzeba podciąć takie plastikowe mocowania. Po wymianie sprężyn na obniżające i utwardzające - problem zniknął!
    Ale to pewnie wina tego, że każde odstępstwo w kwesti ET od fabryki to droga w gorszym kierunku - "a w fabryce nie pracują idioci"

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    AKTUALIZACJA:

    Auto idzie pod kocyk na zimę.

  8. #68
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Chybanie czas jeszcze na kocyk, pogoda sprzyja wiec trzeba kozystac.
    Gratulacje i ode mnie za puchar, od razu pokazales co potraficie w duecie z TT.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #69
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Chybanie czas jeszcze na kocyk, pogoda sprzyja wiec trzeba kozystac.
    Gratulacje i ode mnie za puchar, od razu pokazales co potraficie w duecie z TT.

    Ja już wrzucam TT pod koc, bo powiem Ci, że sporo teraz będę miał na głowie - przy okazji przy piwku
    Widziałem na FB, że też szykujesz jakiś fajny koc, jak coś fajnego znajdziesz daj znać, ja kupiłem na szybko:

    http://allegro.pl/pokrowiec-na-auto-...578123501.html

    Bo pokrowca ORI na razie nie chcę. Byłem w ASO GROBLEWSKI 1200zł

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Jeśli chodzi o sam opis ja osobiście mam lekki niedosyt
    Specjalnie dla Ciebie zaktualizowałem wątek na samym początku. To co wiem wpisałem, a resztę wrzuciłem ze strony Compsportu - jest i tak publicznie napisane na stronie www.compsport.pl
    Zdjęć niestety nie mogę wrzucić bo jest to KNOW-HOW Patryka i Szymona - nie chcę im chleba odbierać. Gdyby to były "samoróbki" mojej lub kogoś znajomego roboty wrzuciłbym Wam całą historię.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 14-10-2013 o 19:52

  10. #70
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Kocyk to raczej peleryna i zdaje się ori TT, jak będę miał to się pochwalę, domek dla TT już mam, więc czas na jakieś ciuszki he he.
    Biorąc pod uwagę że ori pokrowiec na deskę to koszt 1600zł, myślę że kocyk na TT za 1200 to mega okazja.
    No wiem że na głowie teraz będziesz miał że ho ho obawiam się że nawet na to piwko ciężko się będzie wybrać.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 14-10-2013 o 22:41
    Znowu TT znowu Cabriolet

  11. #71
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Uważałbym z pokrowcami, które nie "oddychają". Wilgoć nie ma gdzie uciekać i skrapla się na karoserii. Aluminium nie zardzewieje, ale nie wiem jak to wpłynie na lakier i mechanikę pod karoserią.

  12. #72
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Widzę zmiana polityki wcześniej autko jeździło nawet w śniegu ( 'vel nasz meeTTing w Gdańsku )

  13. #73
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Uważałbym z pokrowcami, które nie "oddychają". Wilgoć nie ma gdzie uciekać i skrapla się na karoserii. Aluminium nie zardzewieje, ale nie wiem jak to wpłynie na lakier i mechanikę pod karoserią.
    Jeżeli trzymasz w suchym garażu to problemu nie ma, w tym przypadku to raczej ochrona przed musimi kupami i kurzem.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #74
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cześć,

    Jako, że wolę trzymać wszystkie swoje "śmieci" w jednym wątku - zaktualizowałem pierwszy post i dodałem na samym dole MOJE POPRZEDNIE MODELE TT, na razie wrzuciłem zdjęcia mk1 z przed 5 lat. Ale kto wie może kogoś to będzie interesować, a myślę, że jest to fajna retrospekcja - bo od mk1 zaczynałem.
    Podrzucam też, tutaj zdjęcia, żebyście nie musieli lecieć do pierwszej strony.
    Jutro wrzucę TT-RS, na razie wrzucam moją ukochaną mk1


    POPRZEDNIE AUDI TT (TETETKI):
    Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.



    AUDI TT (mk1 , 8N, APX 1.8 Turbo 224 Quattro)




    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 16-10-2013 o 21:44

  15. #75
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311
    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    Michał, na tym zdjęciu Mk1 przy Mk2 RS wygląda na jakieś przestraszone :P... Pewnie myślał sobie wtedy, że przyjechałeś nową RS-ką i za chwilę się go pozbędziesz :P.

Podobne wątki

  1. Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
    Przez malik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:59
  2. Porsche Killer - Czyli pakiet Audi TT z mocą 520ps / 630nm
    Przez MichalTT w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:19
  3. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  4. Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •