No Michał , wreszcie Twoje auto jest dokładnie opisane i przedstawione Widzę też że robisz odpowiedni użytek z takiego auta i masz przy tym sporo frajdy co mnie cieszy bo o to właśnie w tym wszystkim chodzi .
Gratuluję pięknej i mocnej fury , myślę że godnie reprezentuje ona nasz ulubiony model audi .

Jeśli chodzi o sam opis ja osobiście mam lekki niedosyt spowodowany brakiem bardziej technicznych fotek i informacji , zdaje sobie jednak sprawę że nie zawsze jest to możliwe więc luzik
Fajnie by było jak byś wrzucił foty tego co kryje się pod maską .
Ciekawi mnie też jakie zmiany techniczne zaszły w porównaniu z poprzednim stage .

Poza tym wszystkim jest w tym aucie jeden mały drobiazg(i) który mi się szalenie nie podoba ale pewnie się domyślisz o co chodzi bo kiedyś już o tym wspominałem

Paweł - Michał wspomniał wcześniej że to bateria Li-Ion tak więc nie jest to to samo co baterie AGM
Robiłem rozeznanie odnośnie tych baterii parę lat temu , zrezygnowałem bo wtedy te baterie były we wczesnym stadium rozwoju i użytkowanie ich w aucie na co dzień było pewnym ryzykiem no i cena była 400 do 700$ za takie jak by mi pasowały .
Muszę wrócić do tematu i rozeznać te Braille bo waga poniżej 2 kg to bardzo kusząca opcja

Humi - Po co tak dogłębnie się w to wgryzać ...... Puścił wcześniej i na tyle późno żeby nie było falstartu czyli dobry czas reakcji z precyzyjnym wczuciem się w rytm świateł ....








Pozdrawiam