Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Wątek: Bezpłatna ekspertyza pojazdu przed zakupem!

  1. #16
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    kazdego auta, na ich cstronie tez jest info o bezplatnych przegladach. Fajna akcja.
    Dokladnie, akcja fajna, ale ze skierowana tylko do klubu to tylko taki chwyt marketingowy. Ze strony wynika, ze dotyczy ona wszystkich klientow. Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze milo z ich strony, ze udostepniaja cos takiego i informuja o tym na forum.
    ----
    Pozdrawiam.

  2. #17
    Awatar AdamWalenda
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    11
    Mari
    Problem w tym, ze nie każdy o tym wie. Dlatego oferuję swoją pomoc.

    Spider
    Nikomu nie ubliżając, ale nie każdy ma dostęp do komputera aby skomunikować auto, czy testerów i pojecie co i jak sprawdzać.
    Dlatego oferuję swoją pomoc.

    Tu taki mały motywator:
    http://www.youtube.com/watch?v=qHT-HujXavI
    http://www.cda.pl/video/8947385/Cala...ach-i-komisach

    Humidorek, PietruchM
    Popieram

    Malisz
    ...Nie tylko, jak powiesz że na forum przeczytałeś o mojej inicjatywie to mogę obejrzeć i ocenić każde auto, nie tylko TT.

    Spider
    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Co do vinu to racja, podobnie jak mierzenie grubosci lakieru i diagnostyka komputerowa. Ale wiarygodnosc licznika to juz bajka bo jakie mamy realia z cofaniem to kazdy wie np. 10-12 letnie diesle z przebiegami grubo ponizej 200tys. do kupienia sa tylko w PL i jak ktos sie postara to jest to absolutnie nie do udowodnienia. Byl o tym filmik na TVN. Zreszta dobra temat rzeka nie warto pisac, cieszmy sie akcja.
    Tu masz link do tego filmu, tu z tym przebiegiem musze trochę racji przyznać, ale łatwo można sprawdzić, mam na to swoje sposoby:
    http://www.cda.pl/video/8947385/Cala...ach-i-komisach


    Wysoczan
    Na wybranych forach zamieściłęm taką informację. A dokładniej na tych, na których się loguje i udzielam.
    Moja motywacja, jest prosta moi klienci kupowali auta sprowadzane głownie z "niemiec" igły.
    Jak auto do mnie trafiało po zakupie to później okazywało się, że passaty po nielegalnej przekładce z recznym po stronie pasazera.
    Walki z ubezpieczalniami ,które w przypadku kolizji nie wypłacały bo auto po przekładce garażowej.
    Audi A6 z pospawanym w sztuke pedałem hamulca itp. itd. Takich przypadków było więcej.
    Najlepszy trafił do mnie golf Mk3 z klockami ham. od poloneza tylko uszy miały dospawane od Golfowych. O tym mogę książkę napisać.
    Po prostu stwierdziłem, że zrobię coś dla ludzi i wprowadziłem taką fajna inicjatywę. I wolę uświadamiać ludzi przed zakupem co kupują.
    Jeśli auto warte uwagi mogę nawet pomoc w negocjacji ceny.

    Pozdrawiam
    Adam Walenda

  3. #18

    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    x
    Rocznik
    x
    Kolor
    x
    Posty
    4
    super akcja i podejście do tematu, oby więcej takich zachowań

  4. #19
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Generalnie podejście coraz powszechniejsze w wielu dziedzinach. Dać coś wartościowego gratis (ale bez ponoszenia dużych kosztów), a przy okazji złapać kontakt z potencjalnym klientem ne większe/dalsze tematy. To jest obecnie trend w marketingu (tańszy i skuteczniejszy niż reklama) i świetnie się sprawdza dla obu stron.

  5. #20
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    tak popieram pomysl, kolega zrobił krok do przodu zaproponował pomoc, dosyc cenna dla zwyklego Kowalskiego i w dodatku za darmo kto nie chce nie skorzysta proste

  6. #21
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    AdamWalenda można do Ciebie na warsztat w każdej chwili wpadać (oczywiście w godzinach w których jest czynny warsztat), czy trzeba się jakoś wcześniej zapowiedzieć? Pytam bo nie wykluczone, że będę niedługo szukał auta

  7. #22
    Awatar AdamWalenda
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    11
    Nie ma problemu. Najlepiej wcześniej zadzwonić albo dzień wcześniej umówić się na konkretną godzinę, albo ze 2-3 godziny wczesniej, tak abym zdążył podnośnik dla Ciebie zarezerwować.

    Pozdrawiam
    AW

  8. #23

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    pruszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    34
    Witam czy nadal aktualna jest oferta koleżeńskiego sprawdzenia TT-ki przy zakupie ?
    Chętnie bym skorzystał tym bardziej że nigdy nie miałem wcześniej audi i w dodatku z turbiną.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Koledzy korzystałem z w/w usługi sprawdzenia przedzakupowego i powiem, że naprawdę warto. Panowie Walenda robią dobrą robotę.
    Auto jest "prześwietlone " dokładnie, zawieszenie, silnik, blacharka, klima, comp.etc. etc. i ew. usterki wycenione ( konkretne argumenty do rozmowy ze sprzedającym) . A co najważniejsze patrzą na auto obiektywnie jako strona nie biorąca udziału w transakcji.

  9. #24
    Awatar red5555
    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Danzig
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    217
    Czy możecie polecić jakiś serwis w okolicy północnego Krakowa w celu sprawdzenia samochodu przed zakupem ?

Podobne wątki

  1. Akcja serwisowa - bezpłatna wymiana cewek
    Przez Rafal w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:05
  2. MK1 [8N] Przejazd przed zakupem
    Przez szogun07 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 16:28
  3. Gdzie w Wawie mozna zrobic przeglad przed zakupem w niedziele?
    Przez dominohyde w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-09-2014, 15:28
  4. przekręty związane z rejestracją pojazdu
    Przez ksolk w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 12:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •