Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: czarna lista forumowiczów

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    czarna lista forumowiczów

    Niestety z racji tego iż forum jest ogólnodostępne i zarejestrować może się każdy mogą się trafić osoby które raczej nie są godne zaufania i lepiej nie dokonywać z nimi żadnych transakcji.
    Pomyślałem iż taki temat się przyda gdyż może dzięki niemu ktoś uniknie wpakowania się na minę.
    Do listy będą mogły być dopisywane osoby wyłącznie przez moderację i administrację .Lista będzie uzupełniana oczywiście na prośbę "zwykłych" userów lecz po dokładnym obadaniu sprawny aby kogoś niesłusznie nie osądzić.
    Na początek zacznę ja :

    arkadiuszTT
    sprzedawał rzeczy od swojej spalonej tt:

    http://www.klubtt.pl/kosz/10925.htm?...ht=arkadiusztt

    mi podpadł , drugiemu moderatorowi podpadł a mojemu koledze sprzedał totalnie złomiasty silnik który nie miał już jednej panewki i wszystko idzie praktycznie na śmietnik. Zapierał się w żywe oczy ,że to jeździło pomimo iż już z zewnątrz były duże podejrzenia krętactwa. Reklamacja polegała na wyłączeniu telefonów i unikaniu kontaktu. Potem sam osobiście rozbierałem ten silnik więc jestem w szoku jak można być takim C%^&em aby wcisnąć komuś taki złom. Fotki super silnika zostaną pokazane niebawem ale uważajcie bo gostek sprzedaje jeszcze skrzynie i inne duperały od spalonego auta, nie tylko na klubtt.pl
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 21-09-2013 o 11:06

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    Ww
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    P
    Posty
    1
    Witam,
    Pragne przestrzec wszystkich przed uzytkownikiem Norbercik.
    Koles mnie oszukal sprzedajac zle radio i jak zwykle dalej cisza. Po kilku wiadomosciach ktore napisalem Norbercikowi odpisal, ze faktycznie glupio wyszlo, ze wysllal mi zle radio i zebym podal nr konta to odda pieniadze. Oczywiscie nie oddal. Zeby nie bylo to kwota o ktoreej mowa to 160 zl a to swiadczy o klasie i sposobie myslenia czyli oszukac by zdobyc 1pln.
    Jak ktos slusznie zauwazyl na forum nawet w ogloszeniu swojego audi tt mocno mijal sie z prawda.
    Norbercik z Leszna oszukal mnie przez ogloszenie na klub seat ibiza.
    Mam darmowa opieke prawna wiec sciagne z niego kazda oszukana zlotowke i dojda mu koszty postepowania ale nie kazdemu bedzie sie to oplacalo.
    W razie watpliwosci co do autentycznosci zaistnialej sytuacji mam wszystkie wiadomosci, maile, list przewozowy itd.
    Przestrzegam przed Norbercikiem.

  3. #3
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Norbercik taki klubowicz jak i Ty kolego!Mimo wszystko dziękujemy za przestrogę!Do adminów: warto było by to wyjaśnić a raczej kolega Norbercik niech się ustosunkuje co do tego faktu bo nie chciałbym być kolejną osobą zrobioną w ch... do tego na forum.

Podobne wątki

  1. ramki klubowe - lista chetnych
    Przez M and V w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 279
    Ostatni post / autor: 08-05-2020, 08:20
  2. Mody na ok 400KM - Lista potrzebnych części i modyfikacji
    Przez BelfegorTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 24-04-2017, 22:52
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-01-2012, 10:24
  4. Lista najczęstych "grzechów" użytkowników...
    Przez Pawel-2005 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 07:38
  5. Lista obecnosci na Zlocie Audi TT w Kazimierzu Dolnym
    Przez Mari w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-05-2008, 10:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •