Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 38

Wątek: A mo?e w?asny Zlocik???

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125

    A mo?e w?asny Zlocik???

    Kochani Klubowicze i Gwiazdeczka powsta? pomys?, kt?ry z Chrostolem chcieli by?my wprowadzi? w ?ycie, zorganizowania weekendu ( bez granic) w g?rach.
    Spotkanie mog?o by sie odby? w terminach (do uzgodnienia)
    Listopad 22-24 lub
    29-01 List/Grudzie?
    06-08 Grudzie?
    Je?eli jeste?cie zainteresowani i mozecie jako? si? przyczyni? do organizacji wyjazdu prosze o kontakt mailem lub tel. z Chrostolem lub ze mn?.
    Poz. Yuk

  2. #2
    ?wietny pomys?! Ja mog? bez problemu zorganizowa? miejsca w Karpaczu, ale my?le, ?e w Cechach by?oby ciekawiej i mo?e w?a?nie tam mo?na zorganizowa? wylot ![/b]

  3. #3
    Gość
    NO WRESZCIE !! JU? DAWNO TO M?WI?AM TYLKO NIKT MNIE NIE S?UCHA? JESTEM ZA (WRESZCIE BEDE MIA?A BLISKO )

  4. #4
    Gość
    kochani to ja gwiazdeczka wasza tylko komputer mi zwariowa? ale wkr?tce wszystko powr?ci do normy

  5. #5
    Cezary Magier
    Gość
    Panowie i Panie jestem na tak!
    mam namiery na fajne kwaterki a wlasciwie cale domki w zakopanym-zerknijce...np: taki domek"pod giewontem"...
    http://apartamenty.tatrynet.pl/index.html
    pozdrawiam!!

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    PROPOZYCJA CZARKA JEST ?WIETNA !! CO WY NA TO?? MIEJCE SUPER!! TYLKO PROPONUJE LISTOPAD BO W GRUDNIU TO MO?E BY? PROBLEMIK Z DOJAZDEM.

  7. #7
    Maciek
    Gość
    dla mnie bomba. Trzeba tylko z w?adzami si? dogada?, coby przejazd by? mo?liwy. Wraz z Yukonem popracujemy nad tym i owym.

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    wyjazd

    Nie wiem czy mam czu? si? zaproszony. heeeee

    Ale jak by mi pasowa?o to ch?tnie bym wyskoczy? z wami.

    Z dojazdem nie powinno by? problemu , jak bedziesz miala problem Aga to cie scholuje , moim quaTTro.
    W ostatni? zime jak sasiada scholowalem z podworka ,bo nie mogl odpalic diesla z rana. to przy 120km/h latal od rowu do rowu. A jak wyszedl to byl blady jak snieg.
    TTC Quattro
    GG 1539752

  9. #9
    Gość
    HMMM..........NO SUPER TO JA MO?E DZIEKUJE NIE ?EBYM SIE BA?A TYLKO TAK JAKO? NIE LUBIEEEEEEEEE TO JA JU? SOBIE ?A?CUCHY ZA?O?E OD BIDY
    AHA I CO TO ZA CEREGIELE Z TYM ZAPROSZENIEM?!!JESTE? W KLUBIE TO JEDZIESZ I BEZ DYSKUSJI!! CZYM NAS WI?CEJ TYM LEPIEJ!!

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    [color=blueSkoro chetni ju? sa ... to proponowa? bym dogranie terminu z powyzszych zaproponowanych???i do dzie?a................
    [/color]

  11. #11
    Maciek
    Gość
    a ja bym wola? grudzie?, bo wtedy fajnie na ?niegu jest! QUATTRO?? hihihihi! ?artuj?, trzeba dogra? termin z wszystkimi. Czarek! Zimno! Jak tam polarki???

  12. #12

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    JA PROPONUJE 22-24 LISTOPAD.ALE OCZYWI?CIE DOSTOSUJE SI? DO OG?U!

  13. #13

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    http://apartamenty.tatrynet.pl/willa...alem/index.htm[/i][/b]Proponuje 22-24 listopad w tym obiekcie............
    Czekam na potwierdzenie wszystkich zainteresowanych.
    Tylko prosze sie nie ociagac ...czas nagli .........
    jeszcze prosze o podanie ilo?? os?b towarzysz?cych....

  14. #14
    Ten obiekt jest ca?kiem ok, wi?c je?eli wszystkim pasowa?by termin 22-24 listopad to ja ch?tnie si? przy??cze!

  15. #15

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    NO JA JADE W KO?CU MAM NAJBLI?EJ SAMA OCZYWI?CIE

Podobne wątki

  1. Wiosenny zlocik nad morzem MIELNO !!!
    Przez manager w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-04-2014, 08:00
  2. Maly zlocik Audi w Galway Ireland
    Przez Rafał w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-09-2008, 11:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •