Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Gdyby ktoś chciał budować całe orurowanie zapewne poprowadziłbym tak jak u Żuczka zrobiłem,
nie jest to wielką filozofią ale pod warunkiem ,że budujemy wszystko od nowa i zwiększenie kosztów nas nie interesuje,
przy podanym przez Ciebie warunku ja obstaje jednak przy przeniesieniu kolektora na druga strone i pociagnieciu orurowania jak w 225,
fakt jest kilka dodatkowych ruchow do wykonania, ale biorac pod uwage koszt kolektora i fakt, ze wszystko pasuje niemal p&p jest to ciekawa alternatywa,
no i nie pojawia sie pod maska dodatkowa rura ciagnieta przez pokrywe zaworow


Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
TT z poprzedniej fotki jeździłem na seryjnym SMIC i na fmic który zbudowałem i pod nogą nie wyczułem żadnej różnicy jeżeli chodzi o laga a elastyczność auta oczywiście się poprawiła i dół także . Być może jak bym miał zegar doładowania ujrzałbym ,że małe k03s delikatnie wolniej napełnia większy układ
mam na kompie komplet logow i wykresow przed i po zmianie z ori pojedynczego SMIC w mojej 180tce na FMIC w wariancie orurowania 225 - moge wrzucic jakis wykres porownawczy jesli jakas zmienna z ECU pokazuje to zjawisko, tylko musze wiedziec co dac na wykresie