Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Wątek: Pomoc w wyborze auta - AUDI TT, jaki silnik, jakie paliwo/ czy inne auto? Do 30 tys

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    moim zdaniem na utrzymanie bedzie Cie stac o ile nie kupisz padliny, audi nie jest tanie, ale wg mnie nie jest tez drogie - taki "rozsadny" wariant auta sportowego
    jesli kupisz zadbany model nie pojdziesz z torbami przez utrzymanie, ale trafisz na przystanek (sporo tego niestety) szykowany na sprzedaz, to pozniej bedzie placz finansowy
    ile teraz wydajesz miesiecznie na benzyne? tzn. ile pala/palily te twoje pando-punciaki ? bo to w sumie Punkt wyjscia, oczywiste, ze audi spali wiecej, ale jak juz pisal wyzej kolega w kategorii osiagi/spalanie TT wypada calkiem korzystnie, w trasie mozesz zejsc do 8 litrow, w miescie na pewno wiecej niz 10, ale latajac normalnie 14 nie powinienes zlamac

    jesli szukasz sportowego auttka z charakterem w rozsadnych pieniadzach w kwocie z 2ka z przodu znajdziesz juz, czy na forum, czy po ogloszeniach fajne sztuki w quattro (moim zdaniem to najlepszy wybor jesli juz wydajesz pieniadze na TT) - za kilka tys, ktore ci zostana robisz rozrzad i kompletny serwis eksploatacyjny po zakupie i latasz

    jesli natomiast szukasz auta przede wszystkim ekonomicznego - moim zdaniem TTka nie koniecznie jest wlasciwym kierunkiem poszukiwan, na tle aut sportowych jest wzglednie ekonomiczna, ale na tle aut wszelakich na pewno nie

    "Love Them BOTH" - M.

  2. #2
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    dobrze chlopaki wyzej piszą.. Zależy czego oczekujesz od auta... Musisz odpowiedzieć SOBIE SAM i Tylko TY wiesz jaki wybór będzie najlepszy.
    Powiem ci szczerze od serca ze TT mam od niedawna i kurde to auto naprawde mnie cieszy. Jeszcze przez najbliższych pare miesiecy bede wsiadał i jechał tym autem z checią i radością!
    To nie jest zwykłe, szare auto jak golf czy corsa. To auto napradę ma swój charakter, ma swój styl i swój własny, specyficzny design.

    Ja tez sie biłem z myslami i radami innych:" takie male gejowskie auto? daj se spokój" " w ogole nie praktyczne", "małe auto dla kobiet i fryzjerów" mimo to stwierdzilem ze wieksze mi nie potrzebne i nie zaluje. Autem naprawde sie fantastycznie jedzie.
    Utrzymanie jest droższe i z tym sie licz . nie jest to golf czy inny szmelcwagen. . Inne spalania (mimo to w granicach akceptowalnosci) i inne koszty wymian np. amorków czy opon(rozmiar). Ale mimo wszystko walory jezdne przebijają wszystko.

    Od siebie na zakonczenie dodam ze stałem z naprawde podobnym dylematem kilka miesiecy temu i wybrałem TT i do dziś nie zaluje i uwazam ze to byl bardzo sluszny/trafny wybór.


    Pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniu.
    PS.
    Naprawde przemysl propozycje forumowego kolegi KubaTT - naprawde auto wydaje sie byc doinwestowane...

  3. #3
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Mozesz kupić TT założyć LPG i cieszyć się jazda i niskimi wydatkami na "paliwo" lecz wiadomo nic bezawaryjne nie jest...
    Każde auto ma swoje dolegliwości i bolączki. jedne psują się cześciej inne rzadziej. Kwestia też trafienia odpowiedniego egzemplarza.
    Ostatnio edytowane przez wowo ; 20-09-2013 o 17:55
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  4. #4
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Cytat Zamieszczone przez wowo Zobacz posta
    Mozesz kupić TT założyć LPG i cieszyć się jazda i niskimi wydatkami na "paliwo" lecz wiadomo nic bezawaryjne nie jest...
    Każde auto ma swoje dolegliwości i bolączki. jedne psują się cześciej inne rzadziej. Kwestia też trafienia odpowiedniego egzemplarza.
    Dokladnie wrzucamy LPG i jest taniej niż jazda dieslem , no ale nie zapominajmy że oprócz 'paliwa' jest jeszcze sporo róznych wydatków
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

  5. #5
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    z tego co piszesz przycelowalbym raczej w jakies auto z cena z 1 z przodu
    dobrze znoszace lpg ze sportowym pazurem bys mogl deptac i nie martwic sie o koszta
    na Twoim miejscu nie wrzucalbym teraz 30tys w TT tylko dlatego, ze jest w zasiegu, ale to tylko moje prywatne zdanie

    "Love Them BOTH" - M.

  6. #6

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Powiem Ci że ja byłem w podobnej sytuacji jak ty tylko że ja jeździłem fiatem palio weekend i miałem mniejszy budżet ja wybrałem opcję "spełniania marzeń". I chociaż czasem muszę przeliczać czy mogę sobie na coś pozwolić to nie żałuję zakupu Za każdym razem, kiedy wychodzę przed dom i patrze na moją "bunię" to mam banana na twarzy W moim przypadkiem ratunkiem było własnie LPG o którym mówi gregor10. Dzięki temu jazda jest dużo tańsza. Grunt to dobrze dobrana instalacja. Także jakbyś potrzebował pomocy w doborze to wal śmiało
    Aaa, bo nie napisałem. W tym przypadku nie mówię o TT bo w nim gazu nie ma. Moja kobieta na to się nie zgodzi Mówię o mojej "buni" czyli BMW

    Pozdrawiam
    Wojtek

  7. #7
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez wojtek1989 Zobacz posta
    Mówię o mojej "buni" czyli BMW
    Już myślałem że piszesz "bunia" o Audi TT i zastanawiałem się jak na to wpadłeś Jakim BMW śmigasz
    Pozdro!

  8. #8

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Hehe, moja bunia to BMW 7 Long z silnikiem 4,4 v8
    TT jest nazywana inaczej Moja kobieta mówi na TT "piękna i bestia"
    Jakby ktoś się zastanawiam ile jest miejsca w 7Long z tyłu:
    http://img853.imageshack.us/img853/7121/4ij7.jpg

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Pomoc w wyborze lampki
    Przez maehix w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 10:19
  2. pomoc w wyborze wersji TT, róznice 150 -180 - 225 i potencjał na mody
    Przez Klakier w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 20:25
  3. Pomoc w wyborze xenon kit h7.
    Przez WASKI w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 12:37
  4. Jakie paliwo lejecie? 95 czy 98 oktanow?
    Przez Mari w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 16:16
  5. Prosze o pomoc w wyborze rozrządu!
    Przez Kazek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-12-2008, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •