Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: Pomoc w wyborze auta - AUDI TT, jaki silnik, jakie paliwo/ czy inne auto? Do 30 tys

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    Moim zdaniem albo chcemy mieć auto sportowe, frajdę z jazdy, frajdę z oglądania auTTka wewnątrz, zewnątrz albo Skoda w dieslu

    To pytanie o priorytet - odpowiedz sobie na pytanie co jest dla Ciebie ważne w samochodzie i taki wybierz. Ja nie chciałem nudnego samochodu, mam TT, pali ile pali ale za to jeździ i tak TT to jedna z najrozsądniejszych opcji - patrząc m.in. na spalanie bo konkurencyjne autka do takich osiągów potrzebują 2.5/3 litry pojemności a więc większe spalanie i opłaty (ubezpieczenie np.).

    Na pewno warto dołożyć do dobrego egzemplarza Warto też spełniać marzenia - to nie zakup na całe życie niż wdychać przez całe życie, że się nie kupiło...

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Kwariat Zobacz posta
    Warto też spełniać marzenia - to nie zakup na całe życie niż wdychać przez całe życie, że się nie kupiło...
    Pięknie podsumowanie, nic dodać nic ująć
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    czarny
    Posty
    5
    Dzięki Panowie za rady

    Cały czas analizuję oferty. Jeżeli zdecydowałbym się na TTke, to tak jak mówicie, najmądrzej będzie wziąć tą od Klubowicza, ale jak ja jeżdżę codziennie średnio 30km-50km to wychodzi mi 900 km/1200km/1500km miesięcznie.. przy spalaniu dajmy na to 12l/100 wychodzi, że koszt to 70 zł/100, czyli na miesiąc 630 zł/ 840 zł/ 1050 zł na same krótkie odcinki.. fakt, fajnie mieć taki samochód, naprawdę zajebiście się prezentuje, ale trzeba do życia też podchodzić z głową, więc koniec końców pewnie nie skończę w TTce w najbliższym czasie, ale nie mówię nie.

    Myślę jeszcze nad innymi markami, ewentualnie audi a4/a3, ale to jest forum o TTce więc nie będę wam zawracał tym głowy

    Odnośnie jazdy.. no cóż, ja lubię szybko jeździć, robię to z głową, ale u mnie spalanie przy takiej mocy przynajmniej przez pierwsze miesiące wyszłoby o wiele większe niż przewidziane 12l/100 ze względu na to, że dojazd do pracy mam taki, że trafiam dużo świateł, korek w jednym miejscu koło godziny 16/17 długości 2-3km :P

    Młody jestem, studia opłacam i odkładam też na mieszkanie/biznes także nie mogę przesadzać z kosztami, mimo, że furka jest w zasięgu!

    Pandą i Grande Punto jak jeździłem, to w Pandzie jest takie spalanie małe, że miałem *****ane szczerze powiedziawszy ;p a w grande punto na trasie (ale jechalem te 180 po autostradach) 8l, w miescie 9-10l, ale flota firmowa ;p teraz musiałbym z własnej kieszeni płacić
    Ostatnio edytowane przez proteus ; 20-09-2013 o 14:26

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Pomoc w wyborze lampki
    Przez maehix w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 10:19
  2. pomoc w wyborze wersji TT, róznice 150 -180 - 225 i potencjał na mody
    Przez Klakier w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 20:25
  3. Pomoc w wyborze xenon kit h7.
    Przez WASKI w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 12:37
  4. Jakie paliwo lejecie? 95 czy 98 oktanow?
    Przez Mari w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 16:16
  5. Prosze o pomoc w wyborze rozrządu!
    Przez Kazek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-12-2008, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •