Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 44

Wątek: Kille z motocyklami

  1. #16
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    +1 Wowo, banany nie ogarniają tego i tyle

  2. #17

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    swoich mocnych aut większość kierowców też nie ogarnia....

  3. #18
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Panowie, niestety na naszych polskich drogach dla motocyklistów podstawowym sprawą jest nierówna nawierzchnia, jeśli jest prosta droga to nawet na nierównościach można na moto pycić, ale na łukach to przy prędkościach rzędu 150-170 nawierzchnia powinna być gładka, bo każda poprzeczna nierówność może skończyć się shimmy i w efekcie niezłym dzwonem. Wiem coś o tym bo miałem wypadek przy 150 km/h właśnie przez nierówności na łuku drogi. Tak więc nie zawsze to wina kierowcy motocykla, czasem może po prostu gość jeździ dobrze ale ma olej w głowie.

  4. #19
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Też tak uważam, dlatego nie podpuszczam motocyklistów na łukach ani nie testuję ich Vmax. Chłopaki mają na prawdę ciężko na polskich drogach i bez tego.

  5. #20

    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    2
    witam

    wtrące się do tematu moje zdanie jest takie jeżdżę motocyklem od zawsze miałem różne motocykle obecnie ścig 600 w V przyspieszenie ok 3 s do 100 vmax 260 nie spotkałem na drodze jeszcze żadnego samochodu który był w stanie mnie wyprzedzić czy to na prostej czy na łukach. nie trzeba mieć 1000 pojemniści czy lambo żeby objechać coś szybszego a pojecie o tym co się robi. wieszość osób na nowych motocyklach w nowych strojach wylansowani jezdza ale po prostych wtedy sa nie do pokonania a jak wogóle spotkasz takiego na parkingu to on ma już 20 punktów a 200 to ma na każdej prostej co do czego objeżdżasz go połowę słabszym motocyklem.

  6. #21
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Materii Zobacz posta
    witam

    wtrące się do tematu moje zdanie jest takie jeżdżę motocyklem od zawsze miałem różne motocykle obecnie ścig 600 w V przyspieszenie ok 3 s do 100 vmax 260 nie spotkałem na drodze jeszcze żadnego samochodu który był w stanie mnie wyprzedzić czy to na prostej czy na łukach. nie trzeba mieć 1000 pojemniści czy lambo żeby objechać coś szybszego a pojecie o tym co się robi. wieszość osób na nowych motocyklach w nowych strojach wylansowani jezdza ale po prostych wtedy sa nie do pokonania a jak wogóle spotkasz takiego na parkingu to on ma już 20 punktów a 200 to ma na każdej prostej co do czego objeżdżasz go połowę słabszym motocyklem.
    W przyszłym roku w okres ciepły, zapraszam na duela.
    W Warszawie jestem dosyć często.

  7. #22
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Może ktoś widział ale jak dla mnie nokaut Audi 2 - 0 Motor/y

    http://www.youtube.com/watch?v=EEpY8JDZ2Jc

  8. #23
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez oOkillerjezOo Zobacz posta
    Może ktoś widział ale jak dla mnie nokaut Audi 2 - 0 Motor/y

    http://www.youtube.com/watch?v=EEpY8JDZ2Jc

    Ppzy tych prędkościach i natężeniu ruchu też bym na motocyklu odpuścił, jednak bezpieczeństwo w aucie to co innego.

  9. #24
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Z całym szacunkiem dla WSZYSTKICH motocyklistów... podziwiam Was panowie i jestem pełen podziwu i szacunku dla tej grupy użytkowników dróg. Ale moim zdaniem prawo jest zbyt łagodne dla Nich, granica wieku (prawka) 24l w dzisiejszych czasach nie jest problemem. A co najważniejsze powinny być przeprowadzane psychotesty czy coś w tym rodzaju. Oczywiście za 4 kołami też jest dużo takich osobników... ale oni mają trochę "blachy" przed sobą a śmierć nie nadchodzi aż tak szybko.

  10. #25
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Wariat jak chce się zabić, to blacha mu nie przeszkodzi. Motocykliści rzadko powodują wypadki, w których ginie ktoś inny, a samochodziarze często, więc nie uważam motocyklisty-wariata za zagrożenie, mogliby dostawca prawko nawet na 18-ke.

  11. #26
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    proponuję zakończyć tą dyskusję bo to dział o killach a nie bezpieczeństwie i kryteriach otrzymania prawa jazdy kat A.
    Odnośnie pojedynków to zapraszam w 2014 do Płońska i się okaże czy 3s papierkowego przyspieszenia do 100 jest faktycznie do zrobienia

  12. #27
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Materii Zobacz posta
    witam

    wtrące się do tematu moje zdanie jest takie jeżdżę motocyklem od zawsze miałem różne motocykle obecnie ścig 600 w V przyspieszenie ok 3 s do 100 vmax 260 nie spotkałem na drodze jeszcze żadnego samochodu który był w stanie mnie wyprzedzić czy to na prostej czy na łukach. nie trzeba mieć 1000 pojemniści czy lambo żeby objechać coś szybszego a pojecie o tym co się robi. wieszość osób na nowych motocyklach w nowych strojach wylansowani jezdza ale po prostych wtedy sa nie do pokonania a jak wogóle spotkasz takiego na parkingu to on ma już 20 punktów a 200 to ma na każdej prostej co do czego objeżdżasz go połowę słabszym motocyklem.
    To że nie spotkałeś to jedynie kwestia czasu, lub bycia w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, ale wszystko jeszcze przed tobą
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #28

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Den Haag
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    14
    Pozwolę sobie wtrącić, gdyż w sezonie spędzam na torze co drugi weekend. Ja na gsxr 600, mój chłopak 750 i 1000 oczywiście wersje torowe. Zabawa świetna, nauka jeszcze lepsza i można się wyszaleć bez obawy o prawko. A jak widzę cwaniaczka z AMG na klapie czy innym mega logo to lekka przygazówka na czerwonym, zapala się zielone i lekko do przodu, a lanser pali kapcie, rwie przeguby i zdziwiony o co chodzi. Moja duma bynajmniej nie cierpi i mam niezły ubaw. Do wyścigów są odpowiednie miejsca, ukłon dla Pawel-2005.

  14. #29
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    proponuję zakończyć tą dyskusję bo to dział o killach a nie bezpieczeństwie i kryteriach otrzymania prawa jazdy kat A.
    Odnośnie pojedynków to zapraszam w 2014 do Płońska i się okaże czy 3s papierkowego przyspieszenia do 100 jest faktycznie do zrobienia
    Tylko powiedz kiedy wpadnę moim czoperkiem i ..... 3,5 s /100 stanie się faktem
    a 1/4 mili też w okolicach wysokiej 10

  15. #30
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    v maks? bo takie czoperki nie klepią po 3.5 s do setki i 10 na ćwiarę :P

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Kille w Chorwacji
    Przez humidorek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-08-2013, 13:44
  2. 2 kille dwoma różnymi TT
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 21:25
  3. Różne kille z YT
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-02-2012, 15:17
  4. Moje TT i jej dzisiejsze kille :)
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 00:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •