Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 44

Wątek: Kille z motocyklami

  1. #1
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015

    Kille z motocyklami

    Zdaję sobie sprawę, że niewiele aut jest w stanie podjąć walkę z motocyklami, ale czasem dla fun-u pogonię jakiegoś. Dziś trafił mi się jakiś czarny (w tej kwestii jak blondynka, poznaję tylko kolory), który był albo słabszy, albo jechał wolniej ze względu na nierówną drogę (mi kierownica szalała). W każdym razie zostawał w tyle. Przy chyba 3 światłach wymieniliśmy uśmiechy i usłyszałem "To jakiś szatan nie auto, szacun!"

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    ja dla zabawy łapalem sie z R6,wiadomo na prostych robila przeciag,ale na łukach dochodzilem,bo kierownik R6 strasznie hamowal (pewnie jakis 1wszo roczniak ) a na jednym nawet go wyprzedzilem...na rondzie chcialem zawrocic i znowu sie pobawic,ale chlopaczyna polecial sobie w sina dal

  3. #3
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    To nie zmienia faktu zeby latac z motorkami to trzeba juz miec cos tam pod maska

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    ale jak sie nie ma co robic mozna dla zabawy podraznic motocykliste

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    :P
    a tu kolejny ale po chwili był już za mną

    a na koniec filmik:
    http://www.youtube.com/watch?v=Rj2nQ0RIv-M
    to taki wstęp filmu bo killów motocykli było więcej ale pełna wersja filmiku chyba się już nie ukaże raczej

  6. #6
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Pewnego pięknego dnia na światłach ustawił się ścigacz. Droga była prosta i długa (Niemiecka autobana oczywiscie) i pomyślałem sobie, że spróbuję. Jakie było moje zdziwienie kiedy się okazało, że nie mógł mnie dogonić Przy ok 200 był ze 3 metry za mną.
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 10-09-2013 o 21:52
    I don't have dreams, I have goals.

  7. #7
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Aa, to jak mówimy o takich prędkościach to już z 10 lat temu focusem 130KM dogoniłem 3 ścigacze przy 200km/h i pojechałem dalej (max było 220). Co innego Vmax, co innego 0-100.

  8. #8

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czarny
    Posty
    250
    Już gdzieś o tym pisałem, na motorze powyżej 200 trzeba mieć się za czym schować (owiewka), bo inaczej łeb urywa (ewentualnie ukręca po spojrzeniu w lusterko), ja swoim jechałem 260 i nie wiem czy chciałbym to powtórzyć , za to 0-100 to był wypas, zwłaszcza że na 1 robiłem 70 a na 2 140, więc nie było auta które mogło by podskoczyć (do 100 ok 3s).
    Ostatnio edytowane przez kws ; 10-09-2013 o 22:49

  9. #9
    Awatar PietruchM
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    1+1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    501
    Motocykl motocyklowi nie równy ;D Marne 200 dla mojej Kawy 636 nie stanowi problemu , po za tematem który poruszył "kws" przy wiekszych predkosciach w puszce wygodniej bo wiatr łba nie urywa ;D
    Ale zauważyłem właśnie że w TT jakoś bardziej świruje niż na moto, mimo ze w moto mam wieksze przyspieszenie i V-max.
    Do ustawiki z dobrym ścigiem trzeba mieć już coś pod maska ( Pawel-2005) bo seria niestety nie da rady.

  10. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Aa, to jak mówimy o takich prędkościach to już z 10 lat temu focusem 130KM dogoniłem 3 ścigacze przy 200km/h i pojechałem dalej (max było 220). Co innego Vmax, co innego 0-100.
    Wyścig był od 0 do 200. Od początku do końca nie mógł mnie dogonić co mnie mocno zaskoczyło
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #11

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Zielony
    Posty
    23
    Jezdze na moto od 12 roku zycia i niespotkalem do tej pory samochodu ktory by byl szybszy ze startu czy na trasie. To codziennosc ze jakies auto mirzy sie ze startu z moto efekt zawsze jest jeden, ten kto jezdzi na moto i wie co ma znom robic wie o czym mowie. Najwiekszym wyzwaniem jakie spotkalem byl CLS63AMG i Evo X. Dlatego uwazam ze jezeli auto objechalo moto to albo moto bylo klasy spacerowej bo 200 to spacer na moto albo kierowca byl slaby. Niechcialbym aby ten post zostal źle odebrany ale jaki posiadacz paru aut i paru moto tak to widze. Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zapomnielem dodac ze pomijam takie auto jak ma Pawel 2005 poniewaz to kierowca i auto typowe do killowania. Pozdro

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Widocznie nie spotkałeś jeszcze godnego rywala ale wszystko przed tobą.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez kws Zobacz posta
    Już gdzieś o tym pisałem, na motorze powyżej 200 trzeba mieć się za czym schować (owiewka), bo inaczej łeb urywa (ewentualnie ukręca po spojrzeniu w lusterko), ja swoim jechałem 260 i nie wiem czy chciałbym to powtórzyć , za to 0-100 to był wypas, zwłaszcza że na 1 robiłem 70 a na 2 140, więc nie było auta które mogło by podskoczyć (do 100 ok 3s).
    Ja na swoim robiłem ok 110km/h na jedynce i w tamtych czasach nie było nikogo kto by podskoczył, teraz czasy inne więc nigdy nie wiadomo, ale widzisz tak jak gadaliśmy cabriolet lepszy, 200 z otwartym dachem znosimy spokojnie, mój rekord 270, na motorze to już walka z żywiołem, a tu szło znieść he he.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13
    Awatar PietruchM
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    1+1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    501
    Na pewno już to widzieliście ale przypomniało mi się odnośnie tematu :

    To jest tak dobre auto vs motocykl klasy średniej - albo wygra auto albo remis (zależy od kierowców)
    dobre auto vs moto z wyższej półki - wygrywa motocykl
    skillowe auto vs moto z wyższej półki - przyspieszenie porównywalne, v-max zazwyczaj wygra auto

    Ale że naprawdę szybkich i mocnych aut jest mniej niż porządnych Ścigów w PL to większość tego typu ustawek wygrywają Motocykliści.

  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Kajo38 Zobacz posta
    Jezdze na moto od 12 roku zycia i niespotkalem do tej pory samochodu ktory by byl szybszy ze startu czy na trasie. To codziennosc ze jakies auto mirzy sie ze startu z moto efekt zawsze jest jeden, ten kto jezdzi na moto i wie co ma znom robic wie o czym mowie. Najwiekszym wyzwaniem jakie spotkalem byl CLS63AMG i Evo X. Dlatego uwazam ze jezeli auto objechalo moto to albo moto bylo klasy spacerowej bo 200 to spacer na moto albo kierowca byl slaby. Niechcialbym aby ten post zostal źle odebrany ale jaki posiadacz paru aut i paru moto tak to widze. Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zapomnielem dodac ze pomijam takie auto jak ma Pawel 2005 poniewaz to kierowca i auto typowe do killowania. Pozdro
    ech no bez przesady, ustawiałem się ze ścigami klasy 600 i to już wiekowe maszyny ewentualnie świeżynki ale nakedy dlatego dobra 600 to mnie obleci ale jak na razie jeszcze się taka nie trafiła :P

  15. #15
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Problem nie jest z motocyklami, tylko pseudo motocyklistami - lanserami. Przecietne moto robi 0-100 w ok 3s. ale malo jest uzytkownikow ktorzy potrafia to osiagnac i ogarnac motocykl w wyzszych predkosciach. Ogolnie trzeba miec troche mocy pod maska by powalczyc z nowoczesnym moto 600, a jest to moja ulubiona klasa, z ktorej nie planuje sie przesiadacw najblizszym czasie
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Kille w Chorwacji
    Przez humidorek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-08-2013, 13:44
  2. 2 kille dwoma różnymi TT
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 21:25
  3. Różne kille z YT
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-02-2012, 15:17
  4. Moje TT i jej dzisiejsze kille :)
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 00:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •