Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 379

Wątek: BROK 2013 - zloTT 28-29 wrzesień Warszawa Zbiórka M1 Marki godź 12 Tor Gokart.

  1. #1
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004

    BROK 2013 - zloTT 28-29 wrzesień Warszawa Zbiórka M1 Marki godź 12 Tor Gokart.

    Siemaneczko!

    Kończą się wakacje, kończy się powoli laTTo zatem fajnie byłoby zrobić III-cią , okrągłą edycję zloTTu w Broku, na zakończenie wakacji

    Plan jest prosty: zbieramy swoje 4 litery w soboTTę, spoTTykamy się na parkingu M1 w Markach o 10-11, jedziemy, imprezujemy nad wodą w pięknych okolicznościach przyrody (grill, muzyka, konserwy i zabawa bez przerwy), i ewentualnie wracamy w niedzielę

    Dzwoniłem już do ośrodka ( http://www.binduga.pl ) , gdzie w tamtym roku z PawlemM i margarettą, nocowaliśmy w drewnianych domkach nad Bugiem (wyposażone w dwa bardzo wygodne łózka, łazienkę z toaletą (ciepła woda), czajnik elektryczny itp. - fotki poniżej):





    Cena jest 55,- PLN od osoby, ale w większej grupie zawsze jest możliwość negocjacji

    Jest tylko jeden problem - usłyszałem od przemiłej Pani recepcjonistki że "mamy sezon weselny" (k*#@a!, od wiosny do zimy jest sezon, nic nowego) i jedyny wolny termin żeby zarezerwować 5-6 domków po 2 osoby w każdym, wypada 28.09-29.09 (musiałbym potwierdzić im to w ten poniedziałek). Co Wy na to wszystko, jak wam to się widzi i co o tym sądzicie?

    Ja jak zwykle jestem "za" i wpisuję się na listę:

    1.Jerry (+ nocleg)
    2. ....
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 09-09-2013 o 17:14
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    jestem w Koloni w DE...

  3. #3
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    No tak, w zeszłym roku było zacnie i chętnie bym to powtórzył ale niestety ten termin mi wybitnie nie pasuje - mam już zaklepany inny wyjazd

  4. #4
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    To może jednak ten ośrodek i data tydzień później czyli 28-29.09.2013 ????
    http://www.owzacisze.pl/index.php/welcome/cennik

    Dostępność jest duża, byłem tam, domki są całoroczne z grzejnikami dla zmarźluchów Ceny takie same 50zł od osoby, parking przy domkach, domki 30m od wody a po drodze duuuże miejsce ogniskowe. Jeśli koszta są dla kogoś za dużę zawsze jest opcja tańsza za 25zł (bez wc).

  5. #5
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
    To może jednak ten ośrodek i data tydzień później czyli 28-29.09.2013 ????
    http://www.owzacisze.pl/index.php/welcome/cennik

    Dostępność jest duża, byłem tam, domki są całoroczne z grzejnikami dla zmarźluchów Ceny takie same 50zł od osoby, parking przy domkach, domki 30m od wody a po drodze duuuże miejsce ogniskowe. Jeśli koszta są dla kogoś za dużę zawsze jest opcja tańsza za 25zł (bez wc).
    Hmmmm....a co ma to wspólnego z Brokiem? Bo Zacisze to zupełnie inny kierunek.....

    No i z drugiej strony jeśli komuś nie pasuje termin to czekam na propozycje który weekend będzie odpowiedni wg Niego, bo musimy wypracować jakiś kompromis Ja postaram się załatwić cokolwiek, tylko potrzebuję konkretów...bo jak wyjdzie że potrzebne będą góra 2 domki na nocleg (a pozostali wrócą do Wawy jak rok temu) to spokojnie da się załatwić nocleg, nawet jak będzie weselicho w budynku obok
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 07-09-2013 o 13:04
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #6
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Hmmmm....a co ma to wspólnego z Brokiem? Bo Zacisze to zupełnie inny kierunek.....
    Myślałem że to zlot i że lokalizacja nie ma większego znaczenia, ale jeśli jest jakiś sentyment do tego miejsca to ok. Tylko ja uważam że lepiej pojechac gdzieś indziej i zabrać ekipe niż pojechac do Broku bo... bo tak? i zabrać ze sobą 3 osoby
    PS. Te domki w broku strasznie skromne Przypominają domki wędkarskie czyli drzwi, dwa łóżka i stolik 50x50cm

    Ja szczerze też na ten weekend miał bym inne plany takie jak swoje urodziny... ale do tego wyjazdu już się dostosuję (bo musze jechać ) zatem czekamy na wypowiedzi innych :P

  7. #7
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Mi pasują oba terminy (nocleg, 2 os.)

  8. #8
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ok, zejdźmy na ziemię, bo widzę że powoli wszyscy zaczynamy odlatywać z pomysłami.
    Nocleg jest z soboty na niedzielę.....czy komuś potrzebne jacuzzi, telewizor itp. do tego? To jest tylko jedna noc, ważne żeby był dach nad głową a rano gdzie się umyć i ogarnąć przed powrotem

    Jeśli jest propozycja wyjazdu w inne miejsce to bardzo chętnie, ale mowa tutaj jest o Broku, bo tak się umawialiśmy już podczas zloTTu w Pieczyskach. Jeśli jest ogólna chęć i zgoda na zorganizowania zloTTu w innym miejscu, to proszę o wypowiedzi, coś się dobierze-wybierze, no problem!

    Jak na razie czekam na wypowiedzi pozostałych klubowiczów którzy deklarowali przybycie na zloTT

    p.s. Przypominam że nocleg nie jest obowiązkowy kto będzie chciał zostać to zostanie
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 07-09-2013 o 13:35
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Najważniejsza jest pogoda i oby była taka jak dziś, trzeba by użyć jakiś map pogodowych np accuweather, bo chyba przyznasz że jak będzie lało i zimno to najlepsza organizacja zawiedzie, zlot zaplanujmy z max tygodniowym wyprzedzeniem, ci którzy potrzebują miesiąca niech poczekają do lata.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Mi pasuje każdy inny weekend no ale wiadomo jak jest, rządzi większość

  11. #11
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    raiden25 przeciez domki sa idealne, nie widzisz ze flaszka i kieliszki weszly? co do cen, to ja wole doplacic 25PLN za takie luxusy jak wc
    co do terminu, ja bardzo chetnie 28-29, nawet 27 moge jechac i dwie noce...moze cos dookola w sobote w dzien oblukac...

    pzdr
    hubi

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie musisz dopłacać za coś co jest na wyposażeniu, czy znowu nie doczytałeś
    Z tą rezerwacją to się mocno śpieszą, a pamiętam że nie było w tamtym roku żadnego problemu, tak że być może to chwyt marketingowy, jak się zbierze więcej chętnych to wtedy się będziesz Jerry martwił, a jak gdyby to jest tam kilka ośrodków i nie powinno być problemu z zakwaterowaniem, myślę że trzeba to zrobić na zasadzie spontan, bo i tak będzie to bardziej regionalny zlot, niż ogólnopolski no chyba że się mylę.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    ZUCZEK doczytalem doczytalem myslalem ze kazdy zalapie

    Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
    To może jednak ten ośrodek i data tydzień później czyli 28-29.09.2013 ????
    http://www.owzacisze.pl/index.php/welcome/cennik

    Dostępność jest duża, byłem tam, domki są całoroczne z grzejnikami dla zmarźluchów Ceny takie same 50zł od osoby, parking przy domkach, domki 30m od wody a po drodze duuuże miejsce ogniskowe. Jeśli koszta są dla kogoś za dużę zawsze jest opcja tańsza za 25zł (bez wc).

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Spoko ja nie załapałem
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Może i ja bym wpadła. Tylko mnie termin pasuje, albo 14-15, albo 28-29 (nawet do 30 bym mogła zostać) 21 mam wesele.

Podobne wątki

  1. Zlott 26.09 godz.19 WARSZAWA
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26-09-2014, 21:26
  2. SPOT WARSZAWA sobota 26.10.2013 godz 16
    Przez hubi_pl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 29-10-2013, 12:07
  3. Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 20:43
  4. MK1 [8N] Spot Warszawa Stadion Narodowy 20.06.2013 godz.19
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 23-06-2013, 22:36
  5. ZLOT WARSZAWA 9.05.2013 STADION NARODOWY godz. 20
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 19-05-2013, 19:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •