Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Gwint, a zmiana zwrotnicy? Problem.

  1. #1
    Awatar raper54
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    RACIBORZ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2011
    Kolor
    czarny
    Posty
    66

    Gwint, a zmiana zwrotnicy? Problem.

    Witam. WIem, że to nie forum VW, ale jako, że wiem, ze to jest najbardziej ogarniete forum samochodowe. Zapytam tutaj w imieniu swojego kuzyna

    "Witam. Moj samochodzik to GOLF 5 2005 rok 1.9 tdi BKC. Nie wiedząc, ze w golfie V są 2 rózne średnice dla zamontowania gwintowanego zawieszenie ( 50mm w 1.9 tdi i 55mm w 2.0 tdi, Gti i r32 <dowiedzialem sie na tym forum po fakcie :/>) zamówiłem gwint KW Inox v1 dla Golfa V. przy zakładaniu okazało sie, ze on jest na 55mm, a w moim golfie mam otwór 50mm. Co teraz z tym zrobic? Gwint bardzo fajny i szkoda mi go sprzedawac, tym bardziej, ze moje poprzednie zawieszenie juz nie wyrabia i musze wsadzic cos nowego. Wymysliłem, zeby zamontowac zwrotnice( nie wiem czy tak to sie nazywa) z srednica 55mm. Tutaj link http://allegro.pl/zwrotnica-p-p-55mm...523515702.html . Co o tym myslicie? Kwestie zakupu odrzucamy, bo znajomy moze mi załatwic takie częsci, jednak najwazniejsze pytanie jest odnosnie tego czy podpasuje to, zeby to zamontowac? Czy mocowania tej czesci sa inne? Albo to tylko plug & play, ze wyciagam tamto. Zakładam to i gotowe? Jak siema tez sprawa z tarczami? Jaki, ze mam nowe to czy mozna byłoby je bez problemu przełozyc? Pytałem juz róznych mechaników, ale nie maja pojęcią czy mozna tak zrobic. dlatego pytam tutaj. "

  2. #2
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Sprawdź jak u Ciebie wychodzą jarzma do zacisku, bo rożnie z tym może być i to w zasadzie wszystko.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  3. #3
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    Mozesz do tego gwintu kupic tuleje ktore wkladasz na dol amortyzatora i zmienia sie jego srednica na 55mm. Trzeba cierpliwie tego szukac albo dorabiac. Nie zmienialbym zwrotnicy, duzo zabawy a amortyzator przeciez nie wypadnie ze zwrotnicy

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 31-10-2021, 09:55
  2. Pytanie - Gwint Tył FWD
    Przez PiterSTR w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-05-2017, 21:41
  3. gwint
    Przez audiaudi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2016, 17:34
  4. Aud s3 gwint na tył
    Przez Audi s3 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-03-2013, 07:41
  5. Zmiana opon na zimowe a zmiana felg??
    Przez Justa w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-09-2009, 21:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •