Witam. WIem, że to nie forum VW, ale jako, że wiem, ze to jest najbardziej ogarniete forum samochodowe. Zapytam tutaj w imieniu swojego kuzyna

"Witam. Moj samochodzik to GOLF 5 2005 rok 1.9 tdi BKC. Nie wiedząc, ze w golfie V są 2 rózne średnice dla zamontowania gwintowanego zawieszenie ( 50mm w 1.9 tdi i 55mm w 2.0 tdi, Gti i r32 <dowiedzialem sie na tym forum po fakcie :/>) zamówiłem gwint KW Inox v1 dla Golfa V. przy zakładaniu okazało sie, ze on jest na 55mm, a w moim golfie mam otwór 50mm. Co teraz z tym zrobic? Gwint bardzo fajny i szkoda mi go sprzedawac, tym bardziej, ze moje poprzednie zawieszenie juz nie wyrabia i musze wsadzic cos nowego. Wymysliłem, zeby zamontowac zwrotnice( nie wiem czy tak to sie nazywa) z srednica 55mm. Tutaj link http://allegro.pl/zwrotnica-p-p-55mm...523515702.html . Co o tym myslicie? Kwestie zakupu odrzucamy, bo znajomy moze mi załatwic takie częsci, jednak najwazniejsze pytanie jest odnosnie tego czy podpasuje to, zeby to zamontowac? Czy mocowania tej czesci sa inne? Albo to tylko plug & play, ze wyciagam tamto. Zakładam to i gotowe? Jak siema tez sprawa z tarczami? Jaki, ze mam nowe to czy mozna byłoby je bez problemu przełozyc? Pytałem juz róznych mechaników, ale nie maja pojęcią czy mozna tak zrobic. dlatego pytam tutaj. "