Licząc na to, że może w tym sezonie ktoś dołączy to wrzucę info i postaram się dorzucać info o kolejnych rundach jak będą się zbliżały. Trzymam mocno za słowo MandV, że tak jak obiecał to teraz będzie startować w Bydgoskim Mistrzu Kierownicy na kartodromie.



Zawsze info z pierwszej ręki na facebooku :

https://www.facebook.com/groups/216614298368893/

Teraz ustalenia tegoroczne:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NR1:

W sezonie 2013 – 2014 planowane jest przeprowadzenie 7 rund.
Planowane terminy zawodów:
1 runda – 19 październik 2013;
2 runda – 16 listopad 2013;
3 runda – 14 grudzień 2013;
4 runda – 18 styczeń 2014;
5 runda – 22 luty 2014;
6 runda – 15 marzec 2014;
7 runda – 19 kwiecień 2014;
Planujemy także rundę dodatkową – MAJÓWKĘ Z BYDGOSKIM MISTRZEM KIEROWNICY – termin zostanie podany osobnym komunikatem

OGŁOSZENIE NR 2:
PROPONOWANY PODZIAŁ NA KLASY:

Klasa 1 „AMATOR” - samochody seryjne o pojemności silnika do 1500 cm3, wyposażone
w kompletną seryjną tapicerkę, poruszające się na oponach
z homologacją drogową,
Klasa 2 „AMATOR” - samochody seryjne o pojemności silnika powyżej 1500 cm3, wyposażone w kompletną seryjną tapicerkę, poruszające się na oponach
z homologacją drogową,

Klasa 3 „SPORT” - pozostałe samochody o pojemności silnika do 1500 cm3 niezaliczające się do klasy „Amator”.
Klasa 4 „SPORT” - pozostałe samochody o pojemności silnika od 1500 cm3 do 2000 cm3 niezaliczające się do klasy „Amator”.
Klasa 5 „SPORT” - pozostałe samochody o pojemności silnika powyżej 2000 cm3 niezaliczające się do klasy „Amator”.

Klasę tworzą minimum 3 samochody chyba, że Dyrektor imprezy postanowi inaczej.
Samochody posiadające turbodoładowanie lub kompresor zostaną zaliczone do klasy wg pojemności wynikającej z pomnożenia pojemności silnika przez współczynnik 1,5, z uwzględnieniem podziału na klasę Amator i Sport.

OGŁOSZENIE NR 3:
Właściwie to moje pytanie:
Czy mieli byście ochotę pojechać jedną lub może kilka rund na torze Rallycrosowym w TORUNIU ??? Oczywiście tylko po nitce asfaltowej.


Oczywiście nie odpowiadajcie mi na te ogłoszenia, bo są przekopiowane z Facebooka Na tą chwilę jest dużo chętnych na tą dodatkową rundę w Toruniu, zresztą zapraszam do zgłaszania się do grupy na FB, do której dałem link powyżej i udział w dyskusji.

Będzie ktoś chętny na jazdę po torze w tym roku? Zasady takie same jak podczas zlotu, tyle że szykany, beczki oraz kierunek jazdy będą zmieniane, a co to toru w Toruniu to ciężko mi się wypowiedzieć, bo go widziałem, ale nie jeździłem po nim jeszcze.