Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: TT vs TTS

  1. #1
    Awatar Simon
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Ibis white
    Posty
    311

    TT vs TTS

    Mam nadzieję, że nie powielam temat - szukałem, ale udało mi się znaleźć nic tego typu.

    Pomijając kwestie stylistyczne, pomijając kwestie napędu quattro ("zwykłe" TT też trafiają się w wersji 4x4) jak sądzicie, czy warto konieczne zapłacić więcej i szukać TTs czy wystarczy TT? (które ewentualnie można później podciągnąć jakimś tuningiem).

  2. #2
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    mk2 od 2009 z tego co wiem byly w guattro ale cenowa stoja podobnie jak tts z 2008 wiec wolalbym tts. kiedys ktos mi mowil ze podobno wyszlo pare sztuk z rocznikow 2007 ,200 KM w guattro ale nie wiem ile w tym prawdy...
    Ostatnio edytowane przez voodoo ; 01-09-2013 o 21:05

  3. #3
    Awatar Fiozo
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Niepołomice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    183
    W kwestii czy "wystarczy" to trzeba sprecyzować do czego . Wielu użytkowników kupuje TT z pasji . Jeśli podoba Ci si TTs i masz na niego pieniądze nie widzę przeszkód
    Dalszy ciąg pytań jest skierowany do bardziej zaawansowanych posiadaczy . Pozdrawiam

  4. #4
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Z istotnych różnic to jest właśnie quattro oraz zawieszenie magnetic-ride. Wszystko inne (spojlery, moc silnika, intercooler, wydech i dolot, znaczki) można w miarę łatwo dodać do zwykłej TT. Ja właśnie tak robię - możesz poczytać o tym w moim wątku - http://www.klubtt.pl/showthread.php?...ight=humidorek

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •