Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 102

Wątek: Przed i po..

  1. #76

    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Sosnowiec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    572
    Zajebista rejestracja w 'Do Jutra' heheh
    2009 Lotka R32 tył,Dystanse,Większe hamulce tył,Ciemne szyby jak drug? połówkę przekonam,Dolot BMR

  2. #77
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    no ta biala kozacka podoba mi sie Zauwazcie ze przod jakos dziwnie wysoko jest uniesiony - moze brak malego szczegolu jakim jest silnik? Ten to dopiero fan TeTetek hehe

    Co do rejestracji "do jutra" to przyczepia ja sobie do kazdej oferowanej TT na czas "sesji" Byla kiedys TT (mk1) na polskiej rejestracji D0 JUTRA.

  3. #78
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Też mogę dać przykład takiego auta mój znajomy w czasie kiedy ja kupowałem swoją TT tak się zajarał (tak naprawde to mu gula skoczyłą) że postanowił na gwałt kupić taką jedną dla siebie. Tak jak kiedyś pisałem ja swoją sprowadzałem z USA (uderzona w bok) i nie trwało to kilka dni tylko miesięcy. ale on musiał swoją mieć na wczoraj. Więc znalazł TT w Belgii (uderzona przodem) czarna TT z 2001 tuningowa przez ABT z tego co mi wiadomo około 350 KM małe zmiany optyczne (tylni zderzak, układ wydechowy i małe pierdułki w środku(może były jakieś zmiany przodu ale do tego dojdę dalej)). Widział ją jedynie na zdjęciu a ludzie którzy mu ją opchneli twierdzili, że uszkodzenia nie są takie duże i nie będzie większych problemów z naprawą(ja nigdy nie widziałem tych zdjęć ale musiały być nieżle robione). Chce podkreślić, że w tym czasie ten mój znajomy prowadził warsztat samochodowy więc jeśli chodzi o blacharkę i lakierowanie to nie był dla niego problem. Dzień przed przywiezieniem tego samochodu już zaczoł się chwalić że to ABT i że 350 KM no i wogóle najlepsza TT-etka w Wawie Jakie było moje zdziwienie jak przyjechałem na następny dzień zobaczyć to cudo, pierwsze co zobaczyłem to znajomego ze spuszczoną głową i mało że ze łzami w oczach a potem ujrzałem ten skarb. Samochód był *****... w kosmos nie miał praktycznie przodu, silnik wbity w przegrodę ćwiartki rozwalone w drobny mak, praktycznie samochód zaczynał się od deski rozdzielczej nie wliczając szyby której nie było poprostu masakra. Faktem jest, że ją zrobił (ładując kupe forsy) ale co chwile coś mu nawala a to olej cieknie a to turbina nie pracuje i.t.p. A co najlepsze twierdzi że ją sprzeda i to nie za byle jakie pieniądze (jak dla mnie to największy laik po obejrzeniu tego auta będzie wiedział co się święci) a najbardziej bawi mnie jego przekonanie, że cena będzie dobra bo to ABT. A i owszem ABT tylko że jego zaletą był tuning silnika z którego prawie nic nie zostało a on dalej twierdzi że ona ma te 350 KM ale na hamownie nie odważył się pojechać do dziś.

    Pisze to jako przestrogę dla kupujących auta ze zdjęć lepiej pojechać i obejrzeć na własne oczy i nie polegać na opinni jakiś ziutków, bo można się naprawde nie żle przejechać.

    Pozdro dla wszystkich
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  4. #79

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    To jakie bydle ! a zastanawiałem się nad tym samochodem !! (nad tym czarnym)

  5. #80
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    xylo, poszukaj na forum frazy "Krol TT". Bardzo duzo o nim pisalismy
    kondi, tez mam znajomego ktory probuje sprzedac swoje TT po mega przejsciach i w ogloszeniach pisze 100% bezwypadkowe wszytsko idealne. Niestety samochod jest w oplakanym stanie (cala elektronika szwankuje, doslownie wszystko), licznik cofal sobie kilka razy (sam sie z tego smial) i laik zauwazy co jest grane ale szkoda czyjegos czasu i pieniedzy bo na fotkach wyglada naprawde ladnie i cena wyzsza wskazujaca na "bezwypadkowosc".

  6. #81
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    no ta biala kozacka podoba mi sie Zauwazcie ze przod jakos dziwnie wysoko jest uniesiony - moze brak malego szczegolu jakim jest silnik? Ten to dopiero fan TeTetek hehe
    wysoce prawdopodobne, że nie ma tam silnika -> http://moto.paa.pl/?itemid=C5401470
    żałuję, że nie zapisałem ogłoszenia z tą tete kiedy były w nim jeszcze zdjęcia przodu samochodu - był naprawdę zdrowo rąbnięty - jak widać koleś musi zrobić swap silnika na ten rzekomo z 300km przebiegiem bo z tamtego chyba nawet połowa nie została - wszystko było zmielone... Jak czytam teraz w ogłoszeniu "PO KOLIZJI - PO NAPRAWIE BLACHARSKIEJ" to kurcze zastanawiam się co ten człowiek definiuje jako wypadek/dzwon

    a odnośnie rejestracji "do jutra" to w mojej okolicy widziałem czarną mk2 właśnie z taką rejestracją - polską

  7. #82

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Przegapilem te ogloszenie gdzie jeszcze bylo rozbite to biale, ale jak widac kupa zlomu, silnik musialo wbic do srodka skoro trzeba nowy montowac, przednie zawieszenie tez jak widac poszlo zupelnie... Ten facet powinien do kryminalu trafic za takie przekrety
    ttless..

  8. #83

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wrocław / Leszno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    61
    Co do rejestracji "D0 JUTRA", to nie tylko jest do sesji wstawiana, ale jest też zarejestrowana w Polsce Jeździ czarne TT (nowa kasta) po Wrocławiu wlasnie z taką rejestracją. Prowadzi kobieta i musze przyznać, że lubi się pościgać
    Pozdrawiam!

  9. #84
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    kiedys na tej rejestracji jezdzilo niebieskie TT.

  10. #85
    Cytat Zamieszczone przez bithoven
    Co do rejestracji "D0 JUTRA", to nie tylko jest do sesji wstawiana, ale jest też zarejestrowana w Polsce Jeździ czarne TT (nowa kasta) po Wrocławiu wlasnie z taką rejestracją. Prowadzi kobieta i musze przyznać, że lubi się pościgać
    Pozdrawiam!
    heh, mówimy o tej samej tete dosyć często można ją zobaczyć

  11. #86
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    Spytalem sie tego sprzedajacacego czy ta TT jest napewno bezwypadkowa bo ta (i podalem linka) wydaje sie bardzo podobna
    odpisal mi tak:
    "to było moje ogłoszenie i to nie jest to audi tylko te same koła"

  12. #87

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    "mozliwość powrotu do domu na kolach" a ja dodam od siebie -kołach lawety
    NO RISK,
    NO FUN.

  13. #88
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez bmw_z4_rider
    wysoce prawdopodobne, że nie ma tam silnika -> http://moto.paa.pl/?itemid=C5401470
    żałuję, że nie zapisałem ogłoszenia z tą tete kiedy były w nim jeszcze zdjęcia przodu samochodu - był naprawdę zdrowo rąbnięty
    zobaczcie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5915019 zaczyna powolutku wygladac jak TT niech ktos zapisze na dysk te zdjecia bo tylko czekac jak sie ukaze jako bezwypadkowa okazja

  14. #89
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    Dzisus, co za ewolucja ... mialem nie komentowac, ale nie moge sie powstrzymac

    PO KOLIZJI - PO NAPRAWIE BLACHARSKIEJ - zapewne wczesniej po rekonstrukcji plyty i podluznic wykonanej dzieki uprzejmosci lokalnego artysty metaloplastyka
    POZOSTAJE TYLKO LAKIEROWANIE - no jasne, ale trzeba najpierw napchac tone szpachli zeby ulepic bryłe
    ELEMENTY WYMIENIONE NA NOWE ( UżYWANE ) - przymiotniki nowe i uzywane zawsze wydawalo mi sie ze sie wykluczaja
    KUPIONY OD PIERWSZEGO WłA¦CICIELA, - po oryginalnych zdjeciach po wypadku sadze, ze wyjdzie ze szpitala jeszcze w tym roku
    AUTO PACHNIE NOWO¦CIA W ¦RODKU. - trzeba tylko usunac czerwone plamy
    W AUDI NIE BRAKUJE NAWET PODKłADKI ...... JEST WSZYSTKO - to naprawde cieszy, mozemy byc pewni, ze nie brakuje zadnej srubki i auto jest jak nowe

    Ciekawe dlaczego w tym kraju nie mozna raz na zawsze zlomowac numeru VIN lub przy rejestracji sprawdzac czy nie zostal zezlomowany w kraju exportujacym.
    Pozdro Artix

  15. #90

    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    black
    Posty
    73
    po prostu żal patrzeć!

    ,,ALUMINIOWE FELGI 20" ( KOSZTOWAłY 6.000 euro ) RACHUNKI GRATIS.'' jak za dwie felgi to się wykosztował, na kolejne nie starczyło już kasy! hehehe

    żENADA!

    pzdr

    mały off topic, co do rejestracji:

    http://subaru.pl/forum/download.php?id=107845

    http://subaru.pl/forum/download.php?id=107985

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Przejazd przed zakupem
    Przez szogun07 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 16:28
  2. Co sprawdzic przed daleka podroza?
    Przez numberOne w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 20:10
  3. Obrona przed powodzią.
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 21:45
  4. Przed i po
    Przez ZUCZEK w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-11-2008, 21:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •