Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 102

Wątek: Przed i po..

  1. #16

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Radom
    Posty
    56
    Zgadzam się z tobą. Jest tylko mała różnica jeśli klientowi powiesz o małej stłuczce zanim przyjedzie to już go więcej nie zobaczysz bo na 100% pomyśli sobie że skoro go na wstępie uprzedzasz o małej stłuczce to pewnie był wielki dzwon.
    A jak mu tego nie powiesz to przyjedzie jak się nie pozna to kupi a jak się pozna to go zabierzesz do serwisu i tam mu wiarygodnie opowiedzą o możliwej małej stłuczce które możesz ewentualnie poprzeć swoją dokumentacją zdjęciową. Niestety ale tak to wygląda w rzeczywistości. Tego uczą sami klienci.
    Pamiętam jak miałem kiedyś Zafire do sprzedania w którym padły świece żarowe jak uczciwie powiedziałem co jest do naprawy to był mój ostatni kontakt z klientem, jak nie powiedziałem a wyszło to przy sprawdzeniu w ASO i klient się dowiedział że będzie to go kosztować 100zł Nawet z ceny nie musiałem schodzić. Co się dziwić handlarzom tak samo nas oszukują jak politycy przed wyborami. I ten i ten na chleb chce zarobić. he he

  2. #17

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    Zakladajac, ze byl leciutko uderzony, lepiej jest chyba o tym powiedziec. Jesli kupiec przyjedzie, sprawdzi auto miernikiem lakieru badz zauwazy jakis minimalny szczegol to co wtedy? Jesli powiemy ze 100% bezwypadkowy to czlowiek ma czarno na bialym, ze klamiemy. Skoro go raz okladalismy, to czemu samochod mialby miec np. 80 tys zamiast 180 tys?

    Dokladnie tej tresci posta chcialem wczoraj napisac. Jakbym pojechal ogladac auto bezwypadkowe i znalazl chociaz jeden element wskazujacy ze auto nie jest bezwypadkowe, to juz mnie nie obchodzi co sprzedajacy ma do powiedzenia.
    ttless..

  3. #18

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Wa-wa
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    Zakladajac, ze byl leciutko uderzony, lepiej jest chyba o tym powiedziec. Jesli kupiec przyjedzie, sprawdzi auto miernikiem lakieru badz zauwazy jakis minimalny szczegol to co wtedy? Jesli powiemy ze 100% bezwypadkowy to czlowiek ma czarno na bialym, ze klamiemy. Skoro go raz okladalismy, to czemu samochod mialby miec np. 80 tys zamiast 180 tys? Moim zdaniem lepiej powiedziec gorsza prawde poprata zdjeciami. Ten kto sie zna sam oceni, czy bylo to powazne uszkodzenie czy kosmetyka, a nie domyslanie sie, czy bylo to drasniecie czy pol samochodu nie bylo. Czasem lekko uderzony samochod jest kiepsko spasowany przez amatora, niekiedy totalny zlom jest pieknie wyrzezbiony przez blacharza - artyste
    popieram popieram nie ma co owijać w bawełne , apropo tego króla TT(oszusta) widze ze tez mialeś z nim do czynienia heheee

  4. #19

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Cytat Zamieszczone przez cymer
    popieram popieram nie ma co owijać w bawełne , apropo tego króla TT(oszusta) widze ze tez mialeś z nim do czynienia heheee
    Nie tylko wy dwaj Oto moja historia (spisana jakies 1,5 roku temu)..Krol TT w niej sie pojawia w 4 punkcie, ogolnie cale "zajscie" to jest porazka

    Bylo sobie ladne granatowe Audi TT 2001r, przod r32, biala skora (spalona)..
    1. Okolice pazdziernika (2005), pierwszy raz trafilem na nie na allegro, lokalizacja gniezno, przebieg 45.000, bezwypadkowy, podpalone wnetrze, cena 31.000. Zadzwonilem do goscia, niestety auto bylo juz zarezerwowane.

    2. Jakis tydzien pozniej, te same audi, lokalizacja Gliwice, przebieg 35.000 , bezwypadkowy, dalej w takim samym stanie jak byl, cena 41.000

    3. Przez nastepne miesiace audi bylo w gliwicach, systematycznie uzupelniane braki i spadajaca cena 37, 35, 34, 33k, ostatecznie w marcu brakowalo w nim tylko nowej deski rozdzielczej i nowej kierownicy.

    4. Pod koniec marca auto pojawilo sie we Wroclawiu (edit: czytaj "u krola"), juz zrobione na gotowo, w ogloszeniu dalej bezwypadkowy, przebieg 30.000 , moc urosla ze 180 do 250KM, cena 46.000. Nie wytrzymalem, zadzwonilem udajac ze nic nie wiem o tym samochodzie: Moc niby gdzies jest w papierkach wykazana, "przebieg autentyczny bo stal do 2004 w salonie jako demo" , byl podpalony srodek (przynajmniej sie przyznal), 2 tygodnie w kraju (!!!) Rece opadaja.

    5. A teraz najlepsze. Skontaktowalem sie z gosciem z Gliwic ktory go mial wczesniej (trzymac sie krzesel)
    "Witam, jezeli jestes zainteresowany TT to dak znac. Sprowadze je dla Ciebie za mniejsze pieniadze. To sprzedalem za 31500 zł, kolo włożył 4000 tys. i teraz krzyczy 46 000 zł. Smiechu warte. HA HA HA HA Tez bym chcial zarobic stowke na aucie. Aha zapomnial dodac ze jest po niezlym dzwonie w dupe. A i jeszcze ze jest cale pomalowane, tylko jakis zabojad zapomnial pomalowac komory silnika i jest srebrna. HA HA HA HA HA
    ZA 46 tys to ja jestem w stanie sprowadzic 2002-2003 rok.
    To TT odradzam!!!! "
    ttless..

  5. #20

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Wa-wa
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez kilazz
    Cytat Zamieszczone przez cymer
    popieram popieram nie ma co owijać w bawełne , apropo tego króla TT(oszusta) widze ze tez mialeś z nim do czynienia heheee
    Nie tylko wy dwaj Oto moja historia (spisana jakies 1,5 roku temu)..Krol TT w niej sie pojawia w 4 punkcie, ogolnie cale "zajscie" to jest porazka

    Bylo sobie ladne granatowe Audi TT 2001r, przod r32, biala skora (spalona)..
    1. Okolice pazdziernika (2005), pierwszy raz trafilem na nie na allegro, lokalizacja gniezno, przebieg 45.000, bezwypadkowy, podpalone wnetrze, cena 31.000. Zadzwonilem do goscia, niestety auto bylo juz zarezerwowane.

    2. Jakis tydzien pozniej, te same audi, lokalizacja Gliwice, przebieg 35.000 , bezwypadkowy, dalej w takim samym stanie jak byl, cena 41.000

    3. Przez nastepne miesiace audi bylo w gliwicach, systematycznie uzupelniane braki i spadajaca cena 37, 35, 34, 33k, ostatecznie w marcu brakowalo w nim tylko nowej deski rozdzielczej i nowej kierownicy.

    4. Pod koniec marca auto pojawilo sie we Wroclawiu (edit: czytaj "u krola"), juz zrobione na gotowo, w ogloszeniu dalej bezwypadkowy, przebieg 30.000 , moc urosla ze 180 do 250KM, cena 46.000. Nie wytrzymalem, zadzwonilem udajac ze nic nie wiem o tym samochodzie: Moc niby gdzies jest w papierkach wykazana, "przebieg autentyczny bo stal do 2004 w salonie jako demo" , byl podpalony srodek (przynajmniej sie przyznal), 2 tygodnie w kraju (!!!) Rece opadaja.

    5. A teraz najlepsze. Skontaktowalem sie z gosciem z Gliwic ktory go mial wczesniej (trzymac sie krzesel)
    "Witam, jezeli jestes zainteresowany TT to dak znac. Sprowadze je dla Ciebie za mniejsze pieniadze. To sprzedalem za 31500 zł, kolo włożył 4000 tys. i teraz krzyczy 46 000 zł. Smiechu warte. HA HA HA HA Tez bym chcial zarobic stowke na aucie. Aha zapomnial dodac ze jest po niezlym dzwonie w dupe. A i jeszcze ze jest cale pomalowane, tylko jakis zabojad zapomnial pomalowac komory silnika i jest srebrna. HA HA HA HA HA
    ZA 46 tys to ja jestem w stanie sprowadzic 2002-2003 rok.
    To TT odradzam!!!! "

    heeehee znam ten temat śledzilem to auto na alegro jak bylo ze spalonym środkiem , nawet szukałem gratów do niej bo cena byla dobra,
    a faktycznie ten oszust jakoś pare tygodni pózniej miał w swoich ogłoszeniach zekomo ekspozycje salonową z przebiegiem 30tyś
    Zalosne ale prawdziwe!.

    [ Dodano: Pią Lis 16, 2007 1:21 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez kilazz
    Cytat Zamieszczone przez cymer
    popieram popieram nie ma co owijać w bawełne , apropo tego króla TT(oszusta) widze ze tez mialeś z nim do czynienia heheee
    Nie tylko wy dwaj Oto moja historia (spisana jakies 1,5 roku temu)..Krol TT w niej sie pojawia w 4 punkcie, ogolnie cale "zajscie" to jest porazka

    Bylo sobie ladne granatowe Audi TT 2001r, przod r32, biala skora (spalona)..
    1. Okolice pazdziernika (2005), pierwszy raz trafilem na nie na allegro, lokalizacja gniezno, przebieg 45.000, bezwypadkowy, podpalone wnetrze, cena 31.000. Zadzwonilem do goscia, niestety auto bylo juz zarezerwowane.

    2. Jakis tydzien pozniej, te same audi, lokalizacja Gliwice, przebieg 35.000 , bezwypadkowy, dalej w takim samym stanie jak byl, cena 41.000

    3. Przez nastepne miesiace audi bylo w gliwicach, systematycznie uzupelniane braki i spadajaca cena 37, 35, 34, 33k, ostatecznie w marcu brakowalo w nim tylko nowej deski rozdzielczej i nowej kierownicy.

    4. Pod koniec marca auto pojawilo sie we Wroclawiu (edit: czytaj "u krola"), juz zrobione na gotowo, w ogloszeniu dalej bezwypadkowy, przebieg 30.000 , moc urosla ze 180 do 250KM, cena 46.000. Nie wytrzymalem, zadzwonilem udajac ze nic nie wiem o tym samochodzie: Moc niby gdzies jest w papierkach wykazana, "przebieg autentyczny bo stal do 2004 w salonie jako demo" , byl podpalony srodek (przynajmniej sie przyznal), 2 tygodnie w kraju (!!!) Rece opadaja.

    5. A teraz najlepsze. Skontaktowalem sie z gosciem z Gliwic ktory go mial wczesniej (trzymac sie krzesel)
    "Witam, jezeli jestes zainteresowany TT to dak znac. Sprowadze je dla Ciebie za mniejsze pieniadze. To sprzedalem za 31500 zł, kolo włożył 4000 tys. i teraz krzyczy 46 000 zł. Smiechu warte. HA HA HA HA Tez bym chcial zarobic stowke na aucie. Aha zapomnial dodac ze jest po niezlym dzwonie w dupe. A i jeszcze ze jest cale pomalowane, tylko jakis zabojad zapomnial pomalowac komory silnika i jest srebrna. HA HA HA HA HA
    ZA 46 tys to ja jestem w stanie sprowadzic 2002-2003 rok.
    To TT odradzam!!!! "

    heeehee znam ten temat śledzilem to auto na alegro jak bylo ze spalonym środkiem , nawet szukałem gratów do niej bo cena byla dobra,
    a faktycznie ten oszust jakoś pare tygodni pózniej miał w swoich ogłoszeniach zekomo ekspozycje salonową z przebiegiem 30tyś
    Zalosne ale prawdziwe!.

  6. #21

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    Zakladajac, ze byl leciutko uderzony, lepiej jest chyba o tym powiedziec. Jesli kupiec przyjedzie, sprawdzi auto miernikiem lakieru badz zauwazy jakis minimalny szczegol to co wtedy? Jesli powiemy ze 100% bezwypadkowy to czlowiek ma czarno na bialym, ze klamiemy. Skoro go raz okladalismy, to czemu samochod mialby miec np. 80 tys zamiast 180 tys? Moim zdaniem lepiej powiedziec gorsza prawde poprata zdjeciami. Ten kto sie zna sam oceni, czy bylo to powazne uszkodzenie czy kosmetyka, a nie domyslanie sie, czy bylo to drasniecie czy pol samochodu nie bylo. Czasem lekko uderzony samochod jest kiepsko spasowany przez amatora, niekiedy totalny zlom jest pieknie wyrzezbiony przez blacharza - artyste
    zgadzam się z przedmówcą
    NO RISK,
    NO FUN.

  7. #22

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Sandomierz
    Posty
    62
    Witam po długiej nieobecności na forum !!!
    Ten król TT nacioł i mnie,ponad rok temu wpłaciłem zaliczkę 2 tyś zł na czarną tt-ke z roku 1999 delikatnie uszkodzoną ,dostałem zdjecia i autko miało byc w ciagu 7 dni i co nic koleś najpierw twierdził że mam problemy z lawetą ,po 2 tygodniach dzwonienia odebrał i stwierdził że ma tt-kę tylką inną tą która stoi u niego w domu ,gdy pojechałem zobaczyłem wrak samochodu ,składany chyba z 2 innych koles twierdził ze sprzedaje kilka sztuk miesięcznie , na placu stało kilka tt-ek w opłakanym stanie kompletnie rozbitych ,dobrze że choć odzyskałem kase ale było trudno,potem ściągnołem sam samochód z Włoch wiem co mam i wiem jak był bity ,zrobiłem juz 15 tys km i wszystko jest ok ,trudno jest znaleść naprawde dobry egzemplasz na naszym rynku . Pozdrawiam !!!

  8. #23

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    39
    I pomysleć ze też prawie się naciołem na zakup auta od tego człowieka. Czytam wasze posty i jak bym czytał o sobie - quattro moc z 225 podniesiona do 240 - ponoc ma na to papiery, auto robione dla siebie, całe pomalowane dwukolorowo - czarny dach i srebna reszta, przez 4 lata nie jeździło - było wyrejestrowane, i cena atrakcyjna. Potem zobaczyłem zdjęcia jak było walnięte, o ile oczywiście to było to, i powiedziałem sobie dziękuję.
    Oj trzeba było poczytać najpierw forum to bym sobie oszczędził wycieczki do ¦widnicy...

  9. #24

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Kolejna ciekawostka
    http://allegro.pl/item266991687_audi...ko_250_km.html
    napisalem do pana jedno zdanie - czy ta moc jest jakos udokumentowana, pan nie zwazajac na to czy jestem potencjalnym klientem czy tez nie odpisal szybciutko:
    "chcesz kupić samochód czy papiery??????????? dostaniesz je jak kupisz samochod.ale wnioskując z twojego pytania nie masz pojecia o tch samochodach.Wystarczy że się w nia wsiądzie.
    Kup se trabanta wtedy bedziesz miał mocy po dostatkiem."

    Jak ktos chce obejrzec jak profesjonalnie tuningowany jest ten egzemplarz to polecam kliknac tutaj (pierwsze foto):
    http://ale.gratka.pl/ogloszenie/6890...eka_o_poj.html
    Sama fotka: http://d.ale.gratka.pl/g2/o/3a/ee/97..._1_d41d_d.jpeg
    ttless..

  10. #25

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    000
    Posty
    155
    Jak ktos chce obejrzec jak profesjonalnie tuningowany jest ten egzemplarz to polecam kliknac tutaj (pierwsze foto):
    http://ale.gratka.pl/oglo...leka_o_poj.html
    Sama fotka: http://d.ale.gratka.pl/g2...2_1_d41d_d.jpeg
    hehehe dobre

    co do samego sprzedającego to odnoszę od jakiegoś czasu wrażenie że opisywane przez Was sytuacje są albo trochę przekoloryzowane albo w Polsce naprawdę nawet jak auto się kupuje i istnieje ewentualność obdarzenia deliwenta jakąś gotówką to nawet na grzeczność nie ma co liczyć. Pozostaje kupować auto tylko na zachodzie...
    ...

  11. #26
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    tez do niego napisalem ciekawe co odpisze odeen, w dzisiejszych czasach trzeba byc delikatnym dla sprzedajacego bo jeszcze niechacy zapytasz o slaba strone sprzedawanego auta i juz nie dostapisz zaszczytu kupna kupy zlomu, bo sie pan na Ciebie zezlosci :P

  12. #27

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Co do Czarnej TT w komisie z Lublina
    Byłem oglądałem poszedłem do sprzedawcy zapytać się o auto. Sprzedawca powiedział że jest to auto wstawione do komisu przez osobę z zewnątrz i nie wiele może mi powiedzieć na temat Auta. Po tym jak zapytałem czemu taka niska cena jak na takie auto dostałem informacje że było bite kilka razy. I teraz czy jest taki szczery czy po prostu zauważył jakimś cudem że nie chce kupić auta i że przyszedłem sprawdzić komis ;P

  13. #28
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez kilazz
    napisalem do pana jedno zdanie - czy ta moc jest jakos udokumentowana, pan nie zwazajac na to czy jestem potencjalnym klientem czy tez nie odpisal szybciutko:
    "chcesz kupić samochód czy papiery??????????? dostaniesz je jak kupisz samochod.ale wnioskując z twojego pytania nie masz pojecia o tch samochodach.Wystarczy że się w nia wsiądzie.
    Kup se trabanta wtedy bedziesz miał mocy po dostatkiem."
    mi odpisal w prawdzie nieco grzeczniej "moc nie jest udokumentowana.ale miżemy jechać na jakąś stację diagnostyczną.nie handluję samochodami.". Zapytalem go aby na 100% bezwypadkowy ale o tym sie nawet nie zajaknal

    SilverTM, i co widziales ten odstajacy wlew, spasowanie maski, polozenie lakieru na dachu, przewody pod autem itp?

  14. #29

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Warte przeczytania http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3899961

    Wklejam jakby zniknelo:

    WITAM MAM NA SPRZEDAż SAMOCHÓD VOLKSWAGEN PASSAT 1,9 TDI KOMBI .

    SAMOCHÓD PRZYWIEZIONY Z NIEMIEC KUPIONY OD POLICJI NIEMIECKIEJ .

    AUTO REGULARNIE SERWISOWANE ,JEST KSI¡żKA SERWISOWA INSTRUKCJA OBSłUGI I INNE DOKUMENTY .

    OSTATNI SERWIS PRZY 173.000 KM BYł WYMIENIANY PASEK ROZRZ¡DU , PASKI KLINOWE I INNE , PRZY ZAKUPIE MIAł 174.020 KM W TEJ CHWILI JEST 174.800 KM .

    SAMOCHÓD OD TYGODNIA ZAREJESTROWANY I UBEZPIECZONY W POLSCE TO TRZECI OSTATNI EGZEMLARZ , KTÓRY PRZYWIOZłEM TEN MA NAJMNIEJSZY PRZEBIEG .

    SAMOCHÓD BEZWYPADKOWY , BEZ RDZY , ZIELONY KOLOR NA MASCE , DRZWIACH I TYLNEJ KLAPIE TO NAKLEJKI PRZYKLEJONE NA NOWE AUTO OCZYWI¦CIE MOZNA JE ODKLEIÆ ALE JA UWAżAM ,żE NIE MA POTRZEBY WYGL¡DA INACZEJ I MOżNA SIĘ DO TEGO PRZYZWYCZAIÆ , NO CHYBA ,żE KOMU¦ SIE ¬LE KOJARZY TO MOżNA USUN¡Æ .

    POD NAKLEJK¡ JAK WSPOMNIAłEM ORGINALNY LAKIER BIAłY , TECHNICZNIE SAMOCHÓD BEZ żADNYCH ZASTRZEżEń SERWISY ROBIONE CZʦCIEJ NIż NAKAZUJE KSI¡żKA SERWISOWA W CYWILNYM AUCIE . SILNIK NIE ZUżYTY ,PRACUJE DOSKONALE A W ZASADZIE TO GłÓWNA ZALETA TEGO SAMOCHODU , DYNAMIKA - JEżELI KTOS MIAł DO CZYNIENIA Z TAKIMI MOTORAMI TO WIE O CO CHODZ , DLA NIE ZORIENTOWANYCH NAPISZE KRÓTKO JAK KTO¦ RAZ SPRÓBUJE TURBODOłADOWANEGO SILNIKA DIESLA Z INTERCOOLEREM CIĘżKO BĘDZIE WRÓCIÆ DO BENZYNOWEGO , DODAM ,żE TO ZUPEłNIE INNA PRACA JAK DIESLA CZY TURBODIESLA - OSOBISCIE POLECAM TE MOTORY S¡ NIEZAWODNE I NIE DO ZDARCIA OCZYWI¦CIE PRZY KULTURALNEJ EKSPLOATACJI .

    POZOSTAłE PODZESPOłY RÓWNIEż BEZ USTEREK : SKRZYNIA BIEGÓW , ZAWIESZENIE Z AMORTYZATORAMI - CAłO¦Æ PO 175.000 Z SERWISEM KIEDY TRZEBA .

    OPONY W TEJ CHWILI ZIMOWE STAN WZOROWY BARDZO DUżY BIERZNIK , DODATKOWO KOMPLET OPON LETNIO - BłOTNYCH DUNLOOP Z FELGAMI .

    SAMOCHÓD JAK WSPOMNIAłEM OD KILKU DNI ZAREJESTROWANY ( PRZEGL¡D TECHNICZNY I UBEZPIECZENIE NA ROK ) ,PRZYGOTOWANY W 100% DO EKSPLOATACJI ZARÓWNO TECHNICZNIE JAK ZE STRONY ODPOWIEDNICH DO SEZONU OPON . ZROBIłEM OK 800 KM I MOGĘ Z PEłNA ODPOWIEDZIALNO¦CIA POWIEDZIEÆ ,żE NIE ISTNIEJ¡ żADNE UKRYTE WADY .

    SAMOCHÓD MOżNA ZOBACZYÆ W GłOGOWIE W WOJ. DOLNO¦L¡SKIM LUB W NOWEJ SOLI W WOJ. LUBUSKIM .

    W PRZYPADKU PYTAń PROSZĘ DZWONIÆ NA NUMER 0 609 499 555 .

    KILKA SłÓW O KWOCIE JAK¡ WYDAMY NA SAMOCHÓD :
    PEWNIE DLA NIEKTÓRYCH Z PAńSTWA POJAWI SIĘ PROBLEM Z KOLOREM BIAłYM - TAK ROZUMIEM ALE
    - PO PIERWSZE: NA SAMYM łADNYM KOLORZE MOZEMY DALEKO NIE ZAJECHAÆ ,

    - PO DRUGIE: ROZUMIEM W 100% LUDZI , KTÓRZY MAJ¡ MOTORYZACYJN¡ WIZJE TYPU : łADNY WYMARZONY KOLOR , KLIMATYZACJA I INNE CUDA DYSPONUJ¡C ODPOWIEDNIM ZASOBEM PORTFELA ALE ZA BOGA NIE POJMUJE PORYWAJ¡CYCH SIĘ Z MOTYK¡ NA KSIĘżYC I OSZUKUJ¡CYCH SAMYCH SIEBIE ,ZE KUPUJ¡ SUPER AUTO W JESZCZE BARDZIEJ SUPER CENIE - TAKICH SAMOCHODÓW NIE MA PO PROSTU NIE MA !!
    TO ZNACZY S¡ PRZEPRASZAM PRODUKCJI NIE FABRYKA SAMOCHODÓW "X" TYLKO MARIAN ( B¡DZ RYSZARD ,żEBY NIE MĘCZYÆ TEGO MARIANA IMIĘ NIE ISTOTNE ) W GARAżU MA MIGOMAT I POTRAFI Z NIM UCZYNIÆ CUDA NAPRAWDE CUDA I TU WSTAWIE ODPOWIEDNIE POWIEDZENIE "CUDA NA KIJU " ALE PRZY ZAKUPIE NIE PATRZYMY NA TO TYLKO WIDZIMY :

    KOLOR , PASTE DO KOLORU I DO OPON , I WSZECHOBECNY PLAK , PLAK I JESZCZE RAZ PLAK ZAWODOWI TUNINGOWCY PLAKUJA WSZYSTKO Wł¡CZNIE Z SILNIKIEM WĘżAMI POD MASKA W ZASADZIE WSZĘDZIE TAM GDZIE PLAKA DA SIE ZAPODAÆ TO JEST ON ZAPODANY - I W SUMIE SIĘ IM NIE DZIWIE ( CHOC POTĘPIAM ) BO KUPCÓW , KTÓRYM ¬RENICE OKA SIĘ ROZSZERZAJ¡ JAK WIDZ¡ BłYSZCZ¡CE JAK MUCHA NA KUPIE AUTO JEST MNÓSTWO . NA TEN TEMAT MÓGłBYM WIECEJ ALE NIE WYPADA BO SIĘ POOBRAżAJA JAK JUż NIE S¡ OBRAżENI .

    SZKODA TYLKO ,żE JAK JUż KUPI¡ POJEżDZ¡ , PRZEMY¦L¡ WYPRUJ¡ Z SAKIEWKI OSTATNI GROSZ NA POPRAWE JAKOSCI KUPY A TU POMIMO WYDANYCH PIENIEDZY DALEJ KUPA - WTEDY PUKAJA SIE W GłOWE CO ZROBILI ALE WTEDY NIE POWIEDZ¡ NIKOMU ,żE TO POMYłKA ,żE ZROBIł Bł¡D ,żE NIE PRZEMY¦LAł DLACZEGO? BO WSTYD ,CO BY POWIEDZIELI S¡SIEDZI ,ZNAJOMI - OBCIACH W TYM WYPADKU 0 : 1 DLA PANA PLAKUJ¡CEGO .

    NAJBARDZIEJ SMUTNE JEST TO ,żE W WIĘKSZO¦CI PRZYPADKÓW WYGRYWAJ¡ ZAWSZE CÓDOTWÓRCY HANDLOWCY , KTÓRZY BEZ WIĘKSZEGO WYSIłKU I NAKłADÓW PIENIĘDZY ZAWIJAJ¡ GÓWNO Z ZłOTY PAPIER A POMIMO TEGO ,żE " NIE WSZYSTKO ZłOTO CO SIE ¦WIECI " KOWALSKI I TAK POLECI NA TEN BLASK - OGÓLNIE TO LUBIE T¡ POLSK¡ M¡DRO¦Æ BO JAK KTO¦ W¡TPI TO ZAPEWNIAM ,żE TO STANDARD , SK¡D TA WIEDZA Z OBSERWACJI POLSKIEGO PODWÓRKA I NIEMIECKICH AUTOSTRAD A KONKRETNIE SAMOCHODÓW NA POLSKICH LAWETACH OCZYWI¦CIE NIE TYLKO Z NIEMIEC ALE Z CAłEJ EUROPY ALE TAK SIĘ SKłADA ,żE PRAKTYTCZNIE W WIĘKSZO¦CI PRZYPADKÓW I TAK MUSI TO COS PRZEJECHAÆ PO CÓDOWNEJ DOSłOWNIE NIEMIECKIEJ AUTOSTRADZIE .

    CHCECIE WIĘCEJ ,OK ZAPOMNIJMY O MOIM PASSACIE TO W ZASADZIE JUż NIE ELEMENT OGłOSZENIA PO PROSTU MAM CHWILE .

    MILI PAńSTWO JEżELI MY¦LICIE ,żE NIEMIEC , FRANCUZ , BELG LUB OBOJĘTNIE JAKI MIESZKANIEC KRAJU EKONOMICZNIE BARDZIEJ CYWILIZOWANEGO OD NASZEGO JEST IDIOT¡ , DEBILEM LUB JAK ZWAł TAK ZWAł OGÓLNIE CHORY NA UMY¦LE I POZBYWA SIĘ ZA TANIE PIENI¡DZE DOBREGO CZYTAJ NADAJ¡CEGO SIE W PEłNI DO EKSPLOATACJI W JEGO KRAJU I NIE ZUżYTEGO SAMOCHODU TO JESTE¦CIE W BłĘDZIE .

    CAłY MOTORYZACYJNY ¦MIETNIK , KOMPLETNY KIBEL , KTÓRY NIE BYłBY W STANIE BYÆ DOPUSZCZONY DO RUCHU NA TERENIE ICH KRAJU JEDZIE DO POLSKI , NAPISAłEM DO POLSKI TAK DO POLSKI !!!! NIE NA łOTWE , LITWE , ROSJE , I INNE WG. NAS BARDZIEJ ZACOFANE KRAJE TYLKO DO NAS POZOSTALI NIE SA ZAINTERESOWANI TYM MOTOGNOJEM ,TO M¡DRE NARODY BO ALBO PRZEPISAMI ALBO SAMI WIEDZ¡ I MAJ¡ ¦WIADOMO¦Æ ,żE W WIĘKSZO¦CI TO SYF SZCZEGÓLNIE MAM NA UWADZE SAMOCHODY PO CIĘżKICH WYPADKACH , KTÓRE U NAS ZDROWIEJ¡ DO RANGI SAMOCHODÓW BEZWYPADKOWYCH WRĘÆZ SALONOWYCH CACEK .

    SZOK I RZYGOWINA W JEDNYM BO NAJBARDZIEJ SMUTNE JEST TO ,żE PRZECIĘTNY KOWALSKI CHC¡C KUPIC WÓZ SWOJEGO ,żYCIA WłA¦NIE PATRZY JAK NAJTANIEJ JAK NAJLEPIEJ - TAK, ALE TAK SIE NIE DA !!!

    CO DOBRE MUSI KOSZTOWAÆ PO PIERWSZE A PO DRUGIE CO NAJBARDZIEJ WK....A MNIE KUPUJE TAKI NOWAK AUTO ,żEKOMO SALONOWE , BEZWYPADKOWE , CZY CH. WIE JAK NAZWAÆ ( OCZYWI¦CIE CHODZI O ¦WIADOMO¦Æ ,żE TAKIE KUPUJE ) PłACI ZA NIE NIEJEDNOKROTNIE OSZCZĘDNO¦CI CAłEGO żYWOTA I CO NABYWA ?RZECZYWISTO¦Æ JEST JUZ INNA :

    SAMOCHÓD - NO DOBRA NIECH BEDZIE ,żE NAZWIEMY TO SAMOCHÓD BO JAK NAZWAÆ CO¦ , KTÓREGO ZASADNICZE ELEMENTY BEZPIECZEńSTWA BO O TO CHODZI NIE ISTNIEJ¡ , ÆWIARTKI , PODUSZKI , DACHY , POłÓWKI WSZYSTKO SIE WSTAWIA I CO POTEM Z TEGO WYCHODZI NO CO ? LICZYMY ,żE SAMOCHÓD JEST MOCNY A TU ZONK PRZYGLUTOWANA PODłÓżNICA ,LICZYMY NA "AIR BAG" ( NO WKOńCU TEGO SZUKALI¦MY PRZY ZAKUPIE I ZA TO PłACILI¦MY !!!) A TU MUKA ZA¦LEPKA Z NAPISEM I OPORNIKIEM LUB CO¦ CO W RAZIE DRAKI ANI NIE PU¦CI B¡KA - CZYLI DOBRY TANI NIEZAWODNY "POJAZD" KTÓRY W MOMENCIE JAK BEDZIE MIAł NAM URATOWAÆ żYWOT POMOżE NAM SIĘ GO POZBYÆ , ALE NA WłASNE żYCZENIE .


    WIĘC TAK, WIEDZCIE O TYM ,żE TYLKO NIELICZNY PROCENT AUT SPROWADZONYCH ZZA MIEDZY TO FAKTYCZNIE SAMOCHODY .

    TERAZ KONCENTRUJE SIĘ NA NOWSZYCH ROCZNIKACH BO TU NAJLEPIEJ WYTłUMACZYÆ O CO CHODZI , NIKT ALE TO NIKT KUPUJ¡C AUTO W SALONIE W NIEMCZECH , FRANCJI ITD. PłAC¡C ZA NIE FORTUNE NIE POZBYWA SIĘ DOBREGO AUTA ZA BEZCEN TAM NIE MA LUDZI UPO¦LEDZONYCH ZAPEWNIAM JAK NIE WIERZYCIE TO ZACZERPNIJCIE WIEDZY O ICH GOSPODARCE I NAWET JAKBY TRAFIł SIĘ PSYCHICZNIE UPO¦LEDZONY I CHCIAłBY DAÆ KOMU¦ AUTO CHOÆBY DARMO TO DOSTANIE GO S¡SIAD NIE POLAK Z LAWETA ZA PłOTEM .

    PODSUMOWUJ¡C WSZYSTKO CO JUż PRAKTYCZNIE I TEORETYCZNIE NIE MA NADZIEI ZARÓWNO PRAWNIE JAK I ZDROWOROZS¡DKOWO PORUSZAÆ SIĘ PO ICH ULICACH NADAJE SIĘ DO SPRZEDANIA - DO POLSKI TU JE¬DZI SIĘ WSZYSTKIM ALE PRZEDE WSZYSTKIM KUPUJE SIĘ WSZYSTKO !!!

    PAN MIłEK Z POLKOWIC DOSKONALE TO WIE ,żE " CENA CZYNI CUDA "- PRZYTOCZYłEM TYLKO JAKO M¡DRE HASłO NIC WSPÓLNEGO Z TYM CO PISZE !!BO BRANżA ZUPEłNIE INNA I W PEłNI ZASłUżONY AWANS SPOłECZNY !

    KOLEJNA SPRAWA PRZEBIEG AUTA Z ZACHODU :

    BARDZO DOBRE LUB DOSKONAłE JAK W NIEMCZECH AUTOSTRADY ZACHĘCAJA WRĘCZ DO JAZDY , BOGATE SPOłECZEńSTWO MOżE SOBIE POZWOLIC NA NOWE SAMOCHODY , ALE NAWET BOGATY NIEMIEC NIE PłACI W SALONIE ZA AUTO Z SILNIKEM DIESLA - CHODZI O OSZCZĘDNO¦Æ - PROCENTOWO DUżO WIĘCEJ JAK ZA TO SAMO AUTO Z SILNIKEM BENZYNOWYM ,żEBY POSTAWIÆ JE W GARAżU I JECHAÆ TYLKO W SOBOTE NA ZAKUPY - OCZYWI¦CIE S¡ WYJ¡TKI ALE PISZĘ O WIĘKSZO¦CI NORMALNIE MY¦L¡CYCH LUDZI TAM TEż TACY S¡ , NIE TYLKO MY POLACY JESTE¦MY M¡DRZY
    - WIĘC KUPUJE AUTO DIESLA STAWIA W GARAżU TYLKO PO TO ,żEBY PO DWÓCH TRZECH PIĘCIU LUB DZIESIĘCIU LATACH PRZYJECHAł POLSKI HANDLOWIEC I ZABRAł WÓZ DO SIEBIE Z MAłYM PRZEBIEGIEM BO W POLSCE SZUKA SIĘ AUT Z MAłYMI PRZEBIEGAMI - NAZWE TO TAK - PO TYCH UPO¦LEDZONYCH NIEMCACH CO NIE WIEDZ¡ CO CZYNI¡ SPRZEDAJ¡C JE --

    KAżDY SZUKA SAMOCHODU KILKUNASTOLETNIEGO PRAKTYCZNIE NAJLEPIEJ JAKBY SPOłECZEńSTWO W TO UWIERZYłO Z 10 KM PRZEBIEGU ( TO CO NA PLACU FABRYCZNYM PRZEJECHAł ) CHOCIAż AUTO JUż LECIWE ALE POLACY CHC¡ , ONI CHC¡ I KONIEC ,BO SIĘ OBRAżAJA JAK AUTO MA POCZ¡TEK SZE¦CIOCYFROWEGO WSKAZANIA LICZNIKA PRZY KILKU LUB NIE DAJ BOżE KILKUNASTOLETNIM SAMOCHODZIE ZACZYNAJ¡CE SIĘ NA "DWA" UJ TO OBELGA TO JAKBY IM WYMIERZYÆ POLICZEK NA GIEłDZIE TAKIE WOZY TO RZYGOWINY SZUKA SIE TAKICH CO MAJ¡ W OKOLICACH STU LUB W BLISKICH OKOLICACH POWTARZAM PRZY KILKUNASTOLETNICH AUTACH BO TU łATWO POKAZAÆ SKALE ,I STOJ¡ , W RZĘDZIE PIĘKNE L¦NI¡CE RUMAKI KAżDY PRZEBIEG PRAWIE IDENTYCZNY OCZYWI¦CIE GRUBO PONIżEJ DWÓCH STÓW BO Z WIĘKSZ¡ CYFR¡ NOWAKOKOWALSKI BIERZE łUKIEM , FAJNE JEST ,ZE LATA LEC¡ CHOCIAżBY OD CZASU WST¡PIENIA DO UNI A W MOTORYZACJI CZAS SIĘ ZATRZYMAł SAMOCHODY IM STARSZE TYM PRZEBIEG MNIEJSZY - CUD , RANY BOSKIE CUD W KRAJU NAD WISł¡ BO JAKBY WYSTĘPOWAł W JEDNYM MIEJSCUMIEJSC TO POTĘżNA ¦WI¡TYNIA BY STANĘłA I TłUMY BY WALIłY ¦WIĘTYCH Z CAłEGO KRAJU BO OGÓLNIOE TO SAMI ¦WIĘCI TU żYJ¡ CHYBA WIERZ¡ W TO ,żE JAK W NIEDZIELE ZłOTÓWKE NA TACE DADZ¡ TO WSZYSTKO JEST MU ODPUSZCZONE I WSZYSCY SA ZADOWOLENI KLER BO OPłYWA W LUKSUSACH I WIERNI BO GRZECHÓW BRAK A WIADOMO ,żE JAK WIĘKSZY GRZECH TO PAPIER TACA TEż CHĘTNIE PRZYJMIE A IM WIĘKSZY GRZECH TYM NOMINAł BOGATSZY WSZYSTKO MOżNA WYKUPIÆ NAWET ZłE UCZYNKI A WRĘCZ O TAKICH WIERNYCH SIE MARZY , GOłODUPIEC BEZ GROSZA JEST ZEREM PRZYSIĘGAÆ PRZY OłTARZU NIE JEST MU DANE A I DZIECKO TRUDNO OCHRZCIÆ NA WSZYSTKO JEST CENNIK TAKI KAPITALIZM A TU WSZYSTKO JEST WYCENIONE W DOMU UCIECH CIELESNYCH TEż , KAżDA CZYNNO¦Æ I FIGURA CHOCIAż JEST PEWNA MAłA ALTERNATYWA MÓWI O NIEJ HISTORIA STEFANA ( IMIE OCZYWI¦CIE WYMY¦LONE NA POCZET CHWILI .
    JAK CHCECIE TO PRZECZYTAJCIE JEST ZNANA ALE MOżE NIE DO KAżDEGO DOTARłA A JUZ NAPEWNO NIE W TAKIEJ WERSJI TROCHĘ J¡ PODTUNINGOWAłEM :

    WIĘC STEFAN TO FAJNY CHłOP WYKSZTAłCENIE ¦REDNIE NIEPEłNE , PRZY KO¦CI BO LUBI POJE¦Æ I CHLAPN¡Æ , POC¡ MU SIĘ RĘCE JAK WIDZI KOBIETE W MINI .STEF MA żONE TERESE - FAJNA BABKA ZADBANA , DBA O STEFANA DOM I DZIECI ALE ON PO LATACH ż¡DA W SEKSIE ADRENALINY , WIĘCEJ FIGUR NAOGLADAł SIE PORNUSÓW Z WYPOZYCZALNI ZA ROGIEM I JEGO MIECZ PODOPWIADA MU SKOK W BOK.

    OK ,WIĘC STEFAN POSTANOWIł WYBRAÆ SIE KTÓREGO¦ DNIA DO DOMU PUBLICZNEGO . ODSTAWIONY: WYCZESANY PLASTIKOWYM NIEBIESKIM GRZEBIENIEM Z R¡CZK¡ , NA TWARZY W¡S , KOSZULA W KRATE ( CZYSTA , ZOSTAłA JESZCZE Z CZASÓW JAK DOSTAWALI W PRACY CAłE KOSTIUMY ) SPODNIE NA KANT, NA NOGACH SZYSZKI LUB JAK KTO WOLI PIKOLAKI .
    PO STEFANA PODJEżDZA TARYFA - MERCEDES 124 ROCZNIK 1987 PO RZE¬BIE ,WYLISTWIONY NA GRUBO NICZYM E KLASA ,LISTWY MOCOWANE NA KOłKI DO MEBLI , GÓRA AUTA KOLOR MAJONEZ DÓł JASNY BR¡Z POMALOWANY PO SWOJEMU EFEKT "LAMPERIA" , PRZÓD TEż MODEL DO PRZODU ALE ODSTĘP MIĘDZY MASK¡ A BłOTNIKIEM NA DWA PALCE - STEF WSIADA - ¦RODEK JAK ¦WI¡TYNIA PLUSZU , NA SIEDZENIACH WYLENIAłY MI¦ - DO BURDLA PROSZĘ !! - KIEROWCA RUSZA

    S¡ JUż NA MIESCU - WYSIADA OTRZEPUJE SIĘ Z SIER¦CI ,żEBY ZROBIÆ DOBRE WRAżONKO , STAJE PRZED DRZWIAMI - DRZWI DUżE , PIEKNE NA GÓRZE NEON "DURDEL" PODCHODZI DRZWI OTWIERAJ¡ SIĘ AUTOMATRYCZNIE - JEST POD WRAżENIEM I WIELKIM PODNIECENIEM .
    PIĘKNIE O¦WIETLONY HOL KILKA KROKÓW DALEJ DWOJE DRZWI NAD JEDNYMI NAPIS " DLA BOGATYCH " NA DRUGICH " DLA BIEDNYCH " STAN¡ł MY¦LI , SIEGA DO KIESZEIU MA 5 ZłOTYCH ! WIĘC NIE PRZEDłUZAJ¡C NARASTAJ¡CEGO PONIECENIA WCHODZI TAM GDZIE NAKAZUJE SUMIENIE "DLA BIEDNYCH "- DALEJ SZEROKI KORYTARZ, TROCHĘ PONURO ALE NA KOńCU KORYTARZA JA¦NIEJ I ZNÓW DWOJE DRZWI A U GÓRY " DLA żONATYCH " I " DLA NIE żONATYCH "
    NO TU STEF NIE MIAł WYJSCIA OD 12 LAT żONATY JAK SUSEł WBIJA SIĘ DO GABINETU " DLA żONATYCH ".

    TAM POKÓJ BEZ żADNYCH WODOTRYSKÓW WYPOSAżENIE PODSTAWOWE : STOLIK , LAMPKA , OKNO , NA ¦CIANIE GA¦NICA , NA ¦RODKU KOZETKA OBITA PAPODERM¡ -- STEFAN ROZGL¡DA SIE NIKOGO NIE MA POSTANAWIA ¦CI¡GN¡Æ SPODNIE I KłADZIE SIE NA LEżANKE .
    JUż LEżY , WZROK WĘDRUJER Z RACJI POłOżENIA NA SUFIT A TAM NAPIS :

    "JESTE¦ BIEDNY I żONATY ZWAL SE KONIA IDZ DO CHATY "


    TO KONIEC, WIĘC JAK WIDAÆ JEST I TAM OPCJA REZERWOWA CHOC STEFANA MOżNA TEż PORÓWNAÆ DO TYCH KUPCÓW SAMOCHODOWYCH CO MAJ¡ NIEWIELE A ż¡DAJ¡ CÓDÓW I FINAł JEST TAKI JAK U NASZEGO BOHATERA .




    -WRACAJ¡C DO TEMATU ---- CZYLI PRZECIĘTNY HELMUT LUB HANS ( WIADOMO ,żE TAM CI CO SPRZEDAJ¡ AUTA TO "DZIADKI"LUB LEKARZE I INNI TACY NIERUCHLIWI NIE WIEM CZEMU TA GRUPA WG POLAKA JEST IM PRZYCHYLNA I TYLKO ONI IM SPRZEDAJ¡ ) BYł DZIWAKIEM WRĘCZ FILANTROPEM BO ZAROBIł WYDAł FORTUNE NA ZAKUP WOZU POTEM POSTAWIł W GARAżU TROCHĘ SIĘ POKRĘCIł PO OKOLICY ,żEBY S¡SIEDZI WIDZIELI A PO KILKUNASTULATACH WYPATRYWAł POLAKA BO W ZASADZIE TO DLA NIEGO HODOWAł POD DACHEM GARAżU CACKO ,żEBY SZYBKO DOBRZE SPRZEDAł ,żEBY CHłOP NIE MIAł PROBLEMÓW ,żEBY SIĘ NIE ¦MIALI ,żEBY NIE DRWILI NA GIEłDZIE ,żEBY WOGÓLE SIĘ ZAINTERESOWALI WOZEM DLATEGO TAKI STAN TAKI PRZEBIEGO DLATEGO ZGODZIł BYÆ SIE MIłOSIERNYM SAMARYTANINEM ( NO NIE SAM SIE ZA¦MIAłEM CHOCIAż JESTEM W TRANSIE - NIEMIEC SAMARYTANIN ! - NO NIE ,NIE UDAłO MI SIĘ TRAFIÆ TAKIEGO OBIEKTU ) ALE PRZECIĘTNEMU HANDLOWCOWI UDAJE SIE I TO DOSYÆ SKUTECZNIE CZĘSTO I BEZ PROBLEMÓW KUPUJ¡ PO CZYM SPRZEDAJ¡ ICH SAMOCHODY S¡ DILERAMI MIłOSIERNYCH NIEMCÓW , AUTA POEZJA SPECJALNIE DLA POLAKÓW Z MAłYMI PRZEBIEGAMKI --E PRAKTYCZNIE PRAWIE NIE JEżDZONE, PO WYPADKU ?RANY BOSKIE , KTO ODWAżYł BY SIĘ CO¦ TAKIEGO POWIEDZIEÆ S¡ GOTOWI SIĘ OBRAZIÆ ,UDERZYÆ A W MY¦LACH NAWET ZABIÆ ZA TAKIE SłOWA SKIEROWANE W KIERUNKU JEGO MOTOSTOLCA Z RODOWODEM NIEMIECKIM , FRANCUSKIM OBOJETNIE DOPISZCIE SOBIE SAMI .

    TROCHĘ MNIE PONIOSłO MUSZĘ K¡PAÆ SYNA WYBACZCIE ,żE SIĘ UNIOSłEM ALE GDYBY NIE WY GDYBY NIE PRZECIĘTNY KOWALSKI LUB NOWAK KTÓRY ROZDZIERA POSZWE , LIKWIDUJE LOKATE , WYPRÓżNIA SKARPETE I KUPUJE SOBIE MOTORYZACYJNE SZCZʦCIE NIE BYłO BY NA ULICACH CYFU ALE DOBRZE ,żE JEST, JEST PRACA DLA PANA KIEROWCY LAWETY , BLACHARZO TYNKARZA I DOCELOWO HANDLOWCA KłAMCZUSZKA.

    POLSKI NIE STAÆ NA KURONIÓWKE DLA NICH WIĘC LEPIEJ NIECH KOWALSKI PłACI DANINE NA ICH UTRZYMANIE . OGÓLNIE MUNDO STAR CZYLI MUNIEK STASZCZYK JUż TO MÓWIł RACZEJ ZA¦PIEWAł ,żE JEST "SUPER JEST ,SUPER WIĘC O CO CI CHODZI ? "
    WIĘC KOWALSKI , NOWAK O CO CI CHODZI ?

    SAM TEGO CHCIAłE¦ TO MASZ "NAWARZYłE¦ - WYPIJ" , A "PIJESZ" ,"PIJECIE" WIDZE ,żE ZA DUżO I POTEM RZYGACIE A NIEPOTRZEBNIE WIĘC HAMUJCIE , NO HAMUJCIE .

    JESZCZE JEDNO MUSICIE WIEDZIEÆ ,żE NIEJEDEN NIE BYłBY BOHATEREM MOJEJ ROZPISKI , NIEJEDEN ROBIłBY PORZ¡DN¡ ROBOTE TO WY !!! WłA¦NIE WY PRZECIĘTNI KOWALSCY , NOWAKI WY I DO WAS NAJWIĘKSZY żAL ,żE JESTE¦CIE TAK TĘPI I CHCECIE ,żEBY TO ROBILI WRĘCZ TRZĘSIECIE SIĘ NA EFEKTY ICH PRACY PRZESTAńCIE O TYM MARZYÆ A ZOBACZYCIE ,żE CI LUDZIE POTRAFI¡ WIELE WIĘCEJ I POżYTECZNIEJ DLA WAS I DLA POLSKI JAK WPROWADZANIE W OBIEGO TEGO MOTORYZACYJNEGOBURDLA TEGO ¦MIECIA CO WYPIERDO..ł BOGATSZY S¡SIAD I ¦MIEJE SIĘ Z POLAKA ,żE TYM SIĘ PORUSZA A POTEM DZIWICIE SIE I DYSKUTUJECIE JAK ONI MOGA SIĘ Z NAS ¦MIAC A NO MOG¡ , MOG¡ TO SIĘ ¦MIEJA .



    OK ADRENALINA MNIE NIOSłA , MOżE PRZESADZIłEM , PRZEPRASZAM TYCH , KTÓRZY NIE S¡ BOHATERAMI A POCZÓLI SIĘ OBRAżENI , WYRZUCIłEM Z SIEBIE TO CO MI LEżAłO NA MY¦LI WPRAWDZIE NIE WSZYSTKO W TYM TEMACIE ALE NIE CHCE WZBUDZAÆ WIĘKSZEJ WROGO¦CI BO I TAK BEDA ¬LI , WYBACZCIE I TYLE .
    PISAł DO WAS ZWYKłY PROSTY CHłOPEK ROZTROPEK ZE WSI NOWA SÓL ALE ROBI SIĘ łADNA żAL TYLKO ,żE CHOłOTA PRZEZ LATA ZDOMINOWAłA TE OKOLICE BO BYłO BY CAłKIEM IDEALNIE- RZEKł BYM I WTEDY BYM POLECAł JAK NARAZIE POLECAM ALE CZʦCIOWO .

    POZDRAWIAM NIE GNIEWAJCIE SIĘ , SłAWEK NOWA SÓL - AKTUALNIE PRZYKRO MI ,żE TAK JEST ALE ZE SMUTNEGO W KAżDYM CALU GłOGOWA .
    ttless..

  15. #30

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Radom
    Posty
    56
    Tak chłop wygarnął całą prawdę o nas. I jak go poniosło przy tym.
    Ciekawy tekst dobrze wypatrzony. kilazz:Respect.

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Przejazd przed zakupem
    Przez szogun07 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 16:28
  2. Co sprawdzic przed daleka podroza?
    Przez numberOne w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 20:10
  3. Obrona przed powodzią.
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 21:45
  4. Przed i po
    Przez ZUCZEK w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-11-2008, 21:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •