Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: pomoc w wyborze wersji TT, róznice 150 -180 - 225 i potencjał na mody

  1. #1
    Awatar Klakier
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    86

    pomoc w wyborze wersji TT, róznice 150 -180 - 225 i potencjał na mody

    może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie czym różnią się wersje silnikowe TT 150 , 180, 225 km, z tego co wiem to wersja 225 różni się turbiną k04, od k 03 w 180 chociaż pewnie też są odmiany, zapewne też wtryskami, na zdjeciu widziałem że dolot jest inny, większa jest średnica wydechu i kolektor, jakieś zmiany w głowicy, natomiast nie wiem jak wygląda sprawa dołu, czy dół w 225 był też wzmacniany odchudzany? odnośnie wersji 180 km jaki jest potencjal k 03 i jakie są jego przewidywalne moce po sofcie?
    Jak wygląda sprawa napendu quattro, czy w tych autach jest on jeszcze w stanie znieść obciazenie przy jakichś większych modach, i jak wygląda sprawa z glebieniem , czy jeździ ktoś z airem w quattro i czy nie ma problemu z położeniem auta na sam dół?

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Kolega widzę chciałby mieć wszystko podane na tacy, a niestety nie ma tak dobrze Odpowiedzi na większość Twoich pytań są już na forum i nie sądzę żeby komuś chciało się odpowiadać na nie w tym temacie.

    Co do obniżenia- obejrzyj sobie na przykład auto kolegi unsuitable a zobaczysz, że się da

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    do auta kolegi unsuitable to tez nie masz daleko zeby obejrzec na zywo...

  4. #4
    Awatar Klakier
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    86
    rzeczywiscie bardzo ładna sztuka ale nie rozwiewa to nadal moich wątpliwosci, jasne że czytam formum, ale od tego przecież jest forum rzeby dyskutować, a dział ma tą specyfikę że pewnie co jakiś czas ktoś nowy męczy ludzi pytaniami na które padły już odpowiedzi, ale cieżko je odnaleźć w gąszczu postów, jeżeli ktoś poporstu wie to podpowie co i jak, tutaj generalnie wszyscy polecają wersję quattro 225 km, ale problem tkwi w tym że napęd quattro ma trochę inne zawieszene niż w trradycyjnym i moze się okazać że przy airze może być kiszka z glebieniem auta i nie mówie tu o skreconym na maxa gwincie, tylko o położeniu go na ziemi. pozostaje jeszcze wybór silnika, ale nię będę powtarzał postu, pozdro

  5. #5
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    poszukaj w necie TT z takim zawiasem air i pisz do ludzi - moze ci podpowiedza cos w tym temacie. Tu chyba nikt nie ma pneumatyki, ja bym uderzal bardziej w fora US albo UK...

  6. #6
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Możesz się też posiłkować resztą z grypy VW ( Golf, Leon, Bora ) w wersjach 4 Motion i kwestii air suspension.

  7. #7
    Awatar Klakier
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    86
    no właśnie z Borą 4 motion i r 32 są komplikacje dlatego wnioskuję że w quattro też może być,
    jadę zaraz oglądać tt z mojej mieściny, co prawda widać że jest po przejściach i niczego sobie po nim nie obiecuje, ale zobaczę jak jeździ 180 km w tej budzie chociaż żeby mieć porównanie..

  8. #8
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    W pl jezdzi tt na air ride ze style poznan ale to oska. Tu masz duuuzo fotek tt z usa. Od pierwszych stron zaczynaja sie na air ride. Widac ze idzie quattro polozyc albo wszystko to oski ze zmienionym wydechem na dwie rurki . Unsuitable ma ladnie polozone tt. Ja zglebiam temat obnizania ale na gwincie. Juz mozna podobno w pl dostac cambery na przod, regulowane wahacze na tyl tez sa. Napewno polozenie auta do samej ziemi bedzie rzezba - miska jest nisko wiec trzeba bedzie dawac podkladki pod silnik zeby go podniesc o te 2cm. Obejrzyj ta stronke a znajdziesz troche fotek quattro w air ride. Pozdro

    http://forums.fourtitude.com/showthr...ude-TT-Gallery

  9. #9
    Awatar Klakier
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    86
    ładnie ładnie.. to autko nabiera innego wyglądu jak jest przy ziemi, znalazłem u mapeta taki projekt http://www.airride-system.pl/audi-tt...-c-68_125.html więc myślę że jeżeli nie będzie problemu z kupnem okuć z poduchami P&P do quattro to cała reszta to pikuś, muszę napisać maila i zapytać jaki jest koszt okuć u nich i czy podjedzie bez żeźby..

    a tak na marginesie polatałem sobie dzisiaj tą TT o której wspominałem wcześniej, właściciel a właściwie właścicielka pozwoliła mi wyjechać na obwodnicę trójmiasta, mówiła że jeszcze tak nie jechała swoim autem co do 180 km to spodziewałem się trochę więcej po tym aucie jeżeli chodzi o moc, ale reszta na duży plus może jeszcze skrzynia trochę za krótka, ale zawieszenie bardzo fajnie pracuje nawet jak na serię i środek też mi się podoba, niestety auto po przejściach blacharskich, nie wnikałem już tak bardzo bo i tak nie byłem zainteresowany tym samochodem zwłaszcza że był żółty, a tak na szybko pytanie czy może ktoś podpowiedzieć czy występowały różnice w turbinach k 03 i jaką potencjalnie moc można uzyskać softem bez ingerencji w IC i wydech?


    I nie ma co pisać maila bo jest napisane na stronce, same okucia to pewnie około 1200 plus gwint http://www.airride-system.pl/zestaw-...-vw-p-195.html reszta układanki wg uznania a skrócenie bolca to jeszcze nic strasznego .
    Ostatnio edytowane przez Klakier ; 28-08-2013 o 20:28

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Pomoc w wyborze lampki
    Przez maehix w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 10:19
  2. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 12:52
  3. MK2 [8J] NOwe MOdy
    Przez archi781 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-05-2012, 18:25
  4. Pomoc w wyborze xenon kit h7.
    Przez WASKI w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 12:37
  5. Prosze o pomoc w wyborze rozrządu!
    Przez Kazek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-12-2008, 02:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •