Witam,
Niedawno bylem u mechanika i przy okazji innych spraw i podlaczenia do komputera namierzyl i skasowal 2 bledy. w zwiazku z tymi bledami mam pytania:
1) blad pt. 'czujnik przyspieszenia wzdluznego' - patrzylem troche w necie i na forum i zakladam ze jest to bezposrednio zwiazane z tym ze czasem zapalaja mi sie kontrolki od trakcji i abs'u. Po uruchomieniu silnika od nowa wszystko jest ok. ale czasem podcas jazdy, czasem zaraz po uruchomieniu - zapala sie ponownie. czasem tez w ogole sie nie zapala.
Czy ktos sie orientuje co to moze byc? czy to faktycznie sam czujnik? czy moze przewody gdzies przetarte? I czy wiecie gdzie w Lodzi ktos moglby mi to sprawdzic i ewentualnie naprawic/wymienic?

2) blad pt. 'cisnienie doladowania. przekroczona gorna granica' - i tutaj tez patrzylem i szukalem w necie - problem w tym ze kazdy pisze co innego. objawia sie to tym - tak mi sie przynajmniej wydaje ze to jest powiazane - ze auto przy przyspieszaniu w pewnym momencie tak na chwile zacina - jakby nastepowal chwilowy spadek mocy - po czym dopiero zaczyna dawac moc i przyspiesza normalnie. I tutaj ponownie - czy ktos wie gdzie w Lodzi ktos moglby mi to sprawdzic i doprowadzic do stanu normalnego?

bede wdzieczny za info

pozdr