Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 295

Wątek: Biały Dziubkowóz MK2 z szerokimi perspektywami - By Asik'son

  1. #46
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluję , wygląda to dobrze i kolor w miarę oryginalny ( jak na TT ) Czekam na więcej fotek ''po'' ...









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #47
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Oklejenie fajnie wygląda - ta idealnie gładka powierzchnia - taka nówka - ah!
    Czekamy na fotki po, ale jakoś mi białe felgi do białego... hmm... zobaczymy jak dasz więcej fotek. Jakoś do białego to ciemne/czarne/grafitowe felgi mi się podobają.

  3. #48
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
    Oklejenie fajnie wygląda - ta idealnie gładka powierzchnia - taka nówka - ah!
    Czekamy na fotki po, ale jakoś mi białe felgi do białego... hmm... zobaczymy jak dasz więcej fotek. Jakoś do białego to ciemne/czarne/grafitowe felgi mi się podobają.
    To tak samo jak czarne fele w czarnym aucie

  4. #49
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    TT Dubai Style wygląda bardzo dobrze, po Wrocławiu jeździ też jedna cała biała i druga czarnym pasem przez środek...jedna i druga kuje w oczy
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  5. #50
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    zalezy kto co lubi. Ja mam felgi biale bo takie chcialem i takie mam. mialem do wyboru 700 innych kolorów ale wybrałem ten...jestem z nich bardzo zadowolony i nie bede ich zmienial prędko... Na bank przyjdzie do nich dystans bo są schowane i dopełni to efektu. Fakt faktem jest ze wzór nie służy optycznemu powiekszaniu przez co mam 18tki ktore wyglądaja jak 17tki... Ale nie wazne.

    Panowie. Powiem szczerze. Jest kosa!
    Dojdzie jeszcze zderzak z grillem od eSy na dopełnienie efektu po nowym roku i będzie miodzio.
    Jak dla mnie bomba, naprawde jestem mega zadowolony. Chciałem mieć biały lakier i białe koło i mam. Amen. Przy okazji mam tez pustkę w portfelu. Do końca miesiąca - chleb ze smalcem

    2 fotki, niebawem wrzuce coś lepszego






  6. #51
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    Wygląda zacnie

    Pozostaje zmienić nazwę tematu

  7. #52
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    robi robote ten kolor i jakosc wykonania bezblednie

  8. #53
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Nie wybiera sie kolega w kierunku Berlina kiedy ? Jestem tak strasznie ciekaw efektu bo jesli na zywo wyglada to tak jak na zdjeciach to juz wiem co bym kolejne robil :P pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    PS. Chleb z "swoiskim" smalcem + cebula i kiszony ogórek to rarytas
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 08-10-2013 o 10:04
    I TT

  9. #54
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jambolek - biała na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach
    I don't have dreams, I have goals.

  10. #55
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    @Jakob ... doskonale wiem jak biala ori. wyglada bo sasiad ma wiec widze codzien / no i Blerxa mialem u siebie . Jestem tylko ciekaw efektu jak daleko poszli z folia skoro auto tak bardzo rozebrali tzn czy podczas otwarcia dzwi widac folie skoro boczki sciagali i tym podobne ... Gdzie pod maska /. Tylnia klapa sie folia konczy - dla tego zapytalem o ewentualne spodkanie no chyba ze kolega na zdjeciach to uwidoczni . Ale zawsze nie ma to jak samemu zerknac
    I TT

  11. #56
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Dobra sztuka!! A jak z gwarancja na okleine? Do kolek jeszcze dystansiki i bedzie perfekto!

  12. #57
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Ależ zacny TeTowóz Me gusta, że tak powiem Jak wleci dystans to będzie jeszcze lepiej Pozdro

  13. #58
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Bardzo ładnie wyszło, jednak biały to biały! Gratuluję!


  14. #59
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Wygląda zacnie

    Pozostaje zmienić nazwę tematu
    Dokładnie, tylko ja nie moge...Pozostaje prosić Szanownego Pana Administratora Arttura o zmiane koloru w Temacie. Dziekuje!



    robi robote ten kolor i jakosc wykonania bezblednie
    Jakość Jest ok, zobaczymy tak naprawde za rok czy dwa co sie bedzie działo... Gdy spytałem co wszypadku gdy gdzieś przerysuje(np.koło klamki czesto sie rysuje od otwierania,kluczy,pierscionków czy paznokci) Pan własciciel powiedział ze jest to powłoka twardsza niż lakier i generalnie wcale nie tak łatwo to zarysować. Ile w tym prawdy nie wiem. Czas pokaże!

    Nie wybiera sie kolega w kierunku Berlina kiedy ? Jestem tak strasznie ciekaw efektu bo jesli na zywo wyglada to tak jak na zdjeciach to juz wiem co bym kolejne robil :P pozdrawiam.

    PS. Chleb z "swoiskim" smalcem + cebula i kiszony ogórek to rarytas
    Eeeee, takie frykasy to tylko na piknikach lub dniach morza w cenie 10zł za kromkę.

    Pewnie ze wybieram tylko nie wiem jeszcze kiedy. Przeca Szczecin to pono dzielica Berlina Trudno sie nie zgodzić skoro Tetunią do Berlina mozna dojechac w godzine z malym hakiem... Oczywiscie o ile stać nas nie tylko na chleb ze smalcem i Tylko Smalcem ale i mandaty w euro bo niestety tego odcinka bezlimitowego nie ma za wiele...
    Albo zawitam niedługo(póki ciepło) albo dopiero po nowym roku jak wpadnie bodykit od Esy. Jak już bede to na pewno z modelką i typowo fotograficznie. Mozemy sie umówic w tym miejscu na maly meeting, bo ja berlina to w sumie nie znam zbytnio i szukac nowych miejsc na foty nie bedziemy. Kiedyś sie wbiliśmy pod postdamer plac (czy jakos tak)i miała być szybka akcja - foty , ale ledwo lampy rozstawiliśmy i juz nas pogonili. Tutaj robilem ostatnio zdjęcia i wiem jak dojechać mniej-więcej. Przygotuj swoją fure to moze jakies foty w duecie cykniem

    Kojarzysz ten place?





    Jambolek - biała na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach
    Oj tak i to zdecydowanie. Dzisiaj to normalnie chodziłam 2 razy do okna aby sobie pooglądać jak pięknie teraz wygląda... Dodać trzeba ze dziś jak wieczorem wracałem z miasta to ludzie się ogladaja. O ile za szarą myszką nie koniecznie, o tyle teraz naprawde wzbudza zainteresowanie na skrzyżowaniach...


    @Jakob ... doskonale wiem jak biala ori. wyglada bo sasiad ma wiec widze codzien / no i Blerxa mialem u siebie . Jestem tylko ciekaw efektu jak daleko poszli z folia skoro auto tak bardzo rozebrali tzn czy podczas otwarcia dzwi widac folie skoro boczki sciagali i tym podobne ... Gdzie pod maska /. Tylnia klapa sie folia konczy - dla tego zapytalem o ewentualne spodkanie no chyba ze kolega na zdjeciach to uwidoczni . Ale zawsze nie ma to jak samemu zerknac
    Wrzuce jutro fotki aby pokazać jak wyglądaja te łączenia.Oczywiscie srebrny widać. To nie jest tak ze folie naciągneli to komory silnika... Ale ładnie to poprowadzone jest i opływowo. Nie ma mowy o jakichkolwiek"zadziorach"



    Dobra sztuka!! A jak z gwarancja na okleine? Do kolek jeszcze dystansiki i bedzie perfekto!
    Oczywiscie będzie, chyba po 15mm na strone, ale narazie powiedzialem sobie koniec z wydawaniem kapuchy na TT na 2 - 3 miesiące, bo W takim tempie to w ciągu roku wymodze RS'a
    Gwarancja jest dożywotnia - dopóki auta nie sprzedam.
    Chcialbym dodać dla dociekliwych ze folia to nie jest taki ideał jak lakier z salonu. Lakier to jednak lakier ale i cena 2x wieksza. Jak ktoś będzie chciał się gdzieś do czegoś przyczepić(czyt. obesrwacja z 20cm) to na bank coś znajdzie na łączeniach czy rantach. Tego nie ma co ukrywać. Pod folią widać wszystko dokładnie tak jak na źle przygotowanej powierzchni pod lakierowanie. Każdą kropke, każdą mikrorysę!!! DLatego bardzo dobrym rozwiazaniem jest zrobić auto od razu z salonu bo wyjdzie lepiej, taniej i bez niszczenia lakieru. U mnie auto bylo troche podrapane, a to jakiś odprysk,a to mikrowgniotka(maska od kamyczkow to byla cala podkladowana prawie)... DO tego ktoś badziewnie kiedyś musiał pomalować błotnik w garazu bo były poprzyklejane pyłki i pod palcem były takie ostre wypustki,jakby małe kamyczki). Wszystko trzeba było zeszlifować! Mimo wszystko wyszło mega fajnie i mega pięknie i zachęcam wszystkich niezdecydowanych na olejenie w inny kolor bo naprawde warto!


    Niech wypowie sie kolega Mari bo chyba on też oklejał swoje MK2 tylko w innym miejscu...

    To chyba na tyle. Ale sie rozpisałem. Mam nadzieje ze troche pomogłem osobom które myślą o oklejaniu

    Bardzo dziekuje wszystkim za ciepłe słowa uznania. Znaczy sie, ide dobra droga i trzeba kontynuować dalsze mody
    pozdrawiam

  15. #60
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    przylaczam sie do gratulacji,
    swietnie to wyszlo - felga slicznie gra z reszta auttka,
    srebrne lusterka do mnie nie przemawiaja, ale to duperel,
    od pierwszego posta tematu mozna bylo wyczuc, ze TT pojdzie w fajnym kierunku,
    czekam na fachowa sesje TT z modelka

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Simon - biały Roadster 2.0 TFSI
    Przez Simon w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 02-04-2017, 21:55
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •