Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 295

Wątek: Biały Dziubkowóz MK2 z szerokimi perspektywami - By Asik'son

  1. #16
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    ja dorwalem za 70zł na allegro + wysylka. uzywka ale w dobrym stanie. w aso nawet nie pytalem za stopa zaplacilem nieco mniej . teraz poluje na lampy tyl bo mi cos jedna paruje nawet po gruntownym wysuczeniu. chyba jest gdzies nieszczalna...
    mam to samo z tylna lampa..w aso 650 zl lampa tyl

  2. #17

    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czarny
    Posty
    250
    a mogłeś kupić auto od humidorka, które nie wymagało inwestowania
    mimo wszystko gratuluję zakupu i pozdrawiam kolejnego użytkownika mk2

  3. #18
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Czekam na efekt oklejania
    ten aerograf poleci na folie? czy maske zostawiasz bez oklejania ?














    Edit by: Jaqob
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 11-09-2013 o 07:19

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #19
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Jak się miło czyta jak ktoś tak dba o auTTko
    Czekamy na efekt po folii, bo te fele do sreberka to średnio pasują

  5. #20
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    no juz niebawem - 3 tyg i bedzie folia

    Co do aerografu- w sumie to sam nie wiem czy na bialym bede cos chcial robic. to byl zamysl do aktualnego koloru bo pasowal by idealnie(imitacja ołówka). czy tak bedzie z bialym? zobaczymy niebawem

    Kolejne mody juz za pare dni

  6. #21
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Kolego zwiekszenie mocy ile Cie kosztowalo?

  7. #22
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    wyslalem ci PW w cennikiem uslug. generalnie sie cenią z ulicy 1800zl, ale trzeba negocjowac Jak krzykniesz ze zrobisz im reklame na forum i kreski pokazesz wiec maja sie postarac to pare stówek urwiesz. bardzo mila obsluga i pan wlasciciel firmy bardzo uprzejmy i pomocny. mozna sie poczuc jak klient I nie koloryzuje tu ani nie robie reklamy. Po prostu profesjonalnie do tego podchodzą i od razu pan powiedzial ze za diagnoze usterki 0zł, rowniez jak nic nie zjadzie. Takie podejscie mi sie podoba


    PS. Panowie mam do sprzedania lampy LEDy przod bixy, komplet za 1800zł, reflektuje ktos? sprawne, swiaca równo i jednakowo
    trafily sie w dobrej cenie 2 komplety. nieskretne.

  8. #23
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    wyslalem ci PW w cennikiem uslug. generalnie sie cenią z ulicy 1800zl, ale trzeba negocjowac Jak krzykniesz ze zrobisz im reklame na forum i kreski pokazesz wiec maja sie postarac to pare stówek urwiesz. bardzo mila obsluga i pan wlasciciel firmy bardzo uprzejmy i pomocny. mozna sie poczuc jak klient I nie koloryzuje tu ani nie robie reklamy. Po prostu profesjonalnie do tego podchodzą i od razu pan powiedzial ze za diagnoze usterki 0zł, rowniez jak nic nie zjadzie. Takie podejscie mi sie podoba


    PS. Panowie mam do sprzedania lampy LEDy przod bixy, komplet za 1800zł, reflektuje ktos? sprawne, swiaca równo i jednakowo
    trafily sie w dobrej cenie 2 komplety. nieskretne.
    Dzieki kolego za odp mozna prosic o fotke lamp?? jak modzic to na calosc

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    jak rozbiera sie lusterko zeby zmienic kierunek?? bo jest problem?

  9. #24
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Haha, no powiem ci ze masz lipe bo ja sie naklnąłem namęczyłem...

    Generalnie idea niemca - debila zresztą jest taka ze to pikne bezśrubkowe lusterko mozna odkrecic tylko srubą mocujacą calosc do drzwi a zeby do tej sie dobrać musisz rozebrac boczek, ten plastyk w otworze technologicznym wywalic, potem wlozyc pomiedzy blachy cala reke i na koncu wymacac srube, chyba 13tke i odkrecic ją... My stwierdzilismy ze jest to nierealne i poszlismy od drugiej strony chociaz tez bylo trudno...

    Na poczatek mussz zalatwic sobie jakis plastik(my mielismy taki do podwazania zaczepow od tapicerek) i na sile, ale z wyczuciem wyciagnąć wkład z lusterka. radze byc ostroznym bo podgrzewany wklad dosc drogi jest... U mnie trzeba bylo troche powyginac to szklo aby wyszło... W koncu kumpel mowi mogle złamać? a ja mu mówie: tak ŁAM!! i wyszła menda - radość nie z tej ziemi hahaha. Za drugim razem już poszło lepiej ale tez sie napociliśmy mocno.
    Wklad jest mocowany na takiej okrągłej tarczy która trzyma wklad "na wcisk". Sa takie zaczepy i pozniej zeby je wlozyc to jest chwila ale zeby je wyciagnąć i nie potłuc lustra no to juz trzeba miec troche wprawy. Musisz sie bawic na wyczucie i podważyć od dołu i energicznie pociagnąć do siebie caly wklad . Będzie mocno trzymać ale bez obaw, nic sie nie wyłamie - co najwyzej wkład pęknie

    Jak juz wyciagniesz to nie koniec. POzniej musisz wszystkie srubki poodkrecac a jest ich sporo(wazna jets taka jedna od dolu ktorej nie widac). Jak bedziesz ruszal lusterkiem to ustaw sobie tak aby dojść TORXEM i w miare wygodnie sobie odkrecic.

    Pozniej zostaje tylko wyszapranie starego wkladu kierunku. O ile z wyciagnieciem nie ma problemu bo i tak jest do smieci wiec mozesz polamac, o tyle z nowym trzeba sie nagimnastykowac aby delikatnie go tam ulozyc. Jest ciezko ale jak dobrze przemyslisz to da sie wlozyc(SPRAWDZONE).
    Jak bedziesz go wyciagal to najpierw go musisz pchnąć od ciebie czyli w stronie drzwi i dopiero jak zobaczysz koniec wkladu od strony zewnetrznej, zaczynacs go wypuchac do srodka lusterka. Potem delikatnie aby nie pourywac gwintów wyciagasz. i tak samo pozniej wkladasz leda, a wlasciwie to nie leda tylko swiatlowod.Radze byc ostroznym bo to jest wszystko tak delikatne jak chinska porcelana. U mnie bez poxipolu sie nie obeszło ale teraz juz wiem co i jak


    Zycze powodzenia.. NIe wiem jakie masz nerwy ale ja to sie ze znajomym ostro nak****liśmy przy rozbieraniu... Bo potem jak zlozylismy ,zamowilem wklad i znow rozbieralismy i zakladalismy to juz byl luz...

    Bardzo ciezki temat. Chyba ze bedziesz sprytniejszy,moze masz chudsze lapy i uda ci sie cale lusterko sciagnac od wewnatrz drzwi. Mozesz spróbowac przez glosnik(odkrecic i tamtedy lape wsadzic) ale u mnie nie moglismy odkrecic bo wszystkie sruby sie obracaly w nieskonczonosc...
    Ostatnio edytowane przez asikson ; 19-09-2013 o 19:08

  10. #25
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    To mnie teraz rozwaliles... gdzie tu kur.. jest logika!!!!????? ja mam nerwy slabe wiec polamie to mechanik u ktorego dzis bylem nie wiedzial jak to zrobic dlatego pytam szkoda ze nie mieszkasz blizej...masz juz wprawe wiec... dzieki wielkie za instruktarz

  11. #26
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    ...
    asikson - sprzątnij skrzynkę bo nie idzie Ci odpisać

  12. #27
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    dzis rano auto poszlo do olejenia, na pitek ma byc

    Sam nie wiem nadal co z lusterkami i rekinem. Dach jednak biały natomiast nie wiem czy lusterka dac czarne, moze zostawic srebrne jak są(imitacja podobna by byla jak w ttrs) lub po calosci biale zrobic w kolor auta? to samo z antena na dachu? kolega naiera na czany ale nie jestem przekonany...

    Moze ktos doradzi?


    czarne:

    http://i856.photobucket.com/albums/a...trs-is-one.jpg
    http://www.lzsu.com/uploads/2012-Aud...-Wallpaper.jpg

    srebrne:
    http://i162.photobucket.com/albums/t...RS/ttrs003.jpg

    biale:
    http://www.motorward.com/wp-content/...-RS-O-CT-1.jpg

    po mojemu to chyba zostawie takie jak są, ew w jakis jasniejszy srebrny to psiknac...

  13. #28
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Bierz czarny carbon

    Wyslalem PW do Ciebie

  14. #29
    Awatar manager
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Koszalin
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    37
    Witam,
    do tak ładnych kółek polecam też inwestycję w zaciski hamulców. Albo w wymianę lub najtańszą opcję czyli malowanie...

  15. #30
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    lelu666 - na ul.Dąbrowskiego jest tylko jeden serwis co lakieruja. To wlasnie oni. Jak chcesz sie do nich wybrac to wiedz ze u nich zapisy na 2 tygodnie do przodu i tani nie są ale na pewno jedni z najlepszych w miescie...
    Dopiero zauwazylem, ze mi odpisales, dziekowac. Malowac bede, ale jeszcze nie teraz. Chcialem tylko wiedziec gdzie jak juz do tego dojdzie

    Niech moc bedzie z toba
    W życiu piękne są tylko chwile ...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Simon - biały Roadster 2.0 TFSI
    Przez Simon w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 02-04-2017, 21:55
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •