Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 81617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 256 do 270 z 295

Wątek: Biały Dziubkowóz MK2 z szerokimi perspektywami - By Asik'son

  1. #256
    Awatar skatejol92
    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/ Tomaszów Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    148
    Wynik na hamowni rzeczywiście konkretny, gratuluje

  2. #257
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Dzieki,

    Mario, Koszt oklejenia jest zależny od miejsca gdzie dokonujesz takiej przemiany. W Warszawie jak rozmawiałem,pytałem/dzwoniłem to raczej poniżej 5000 nikt nie bardzo chciał rozmawiać. Dużo zależy od jakości wykonania. Wiem że oklejają już niewielkie auta za 2500tys na słabych foliach ale nie chciał bym widzieć auta gdzie do oklejenie nie sciągnieto nawet lamp nie mówiac juz o zderzakach,klamkach czy uszczelkach.

    Ja zapłaciłem troche mniej bo robiłe juz drugi raz i w Szczecinie gdzie ceny są nieco niższe niz w Wawie.

    Wg mnie własciiwy koszt oklejenia na dobrej folii w przypadku TT powinien wynosić(jesli nie mamy nic do szpachlowania) od 3500pln w góre. Górne granice to nawet 6000 ale to już wg mnie przesada. spora przesada i nigdy bym tyle osobiscie nei zapłacił.

    Pozdr.
    20151207_113915.jpg
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  3. #258
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    No tak... a 4500 za BMW myślę że spoko cena, no i materiał (3M) niezły.
    A u Ciebie efekt super... jeszcze raz

    QUOTE=asikson;233139]Dzieki,

    Mario, Koszt oklejenia jest zależny od miejsca gdzie dokonujesz takiej przemiany. W Warszawie jak rozmawiałem,pytałem/dzwoniłem to raczej poniżej 5000 nikt nie bardzo chciał rozmawiać. Dużo zależy od jakości wykonania. Wiem że oklejają już niewielkie auta za 2500tys na słabych foliach ale nie chciał bym widzieć auta gdzie do oklejenie nie sciągnieto nawet lamp nie mówiac juz o zderzakach,klamkach czy uszczelkach.

    Ja zapłaciłem troche mniej bo robiłe juz drugi raz i w Szczecinie gdzie ceny są nieco niższe niz w Wawie.

    Wg mnie własciiwy koszt oklejenia na dobrej folii w przypadku TT powinien wynosić(jesli nie mamy nic do szpachlowania) od 3500pln w góre. Górne granice to nawet 6000 ale to już wg mnie przesada. spora przesada i nigdy bym tyle osobiscie nei zapłacił.

    Pozdr.
    20151207_113915.jpg[/QUOTE]

  4. #259
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    widze ze wreszcie wszystko ukończone jest , auto wygląda i kreski też ma zacne
    Zadowolenie z Q jest? bo kaski i nerwów zapewne to pochłonęło ale banan na ustach pewnie nie znika.


    Co to wytrzymałości korb na mocniejszym sofcie to według mnie jest trochę za dużo koksu tam bo Twój tfsi ma wysoki stopień sprężania a te korby nie są mocne. One są cieńsze niż te z 1.8t i na życzenie jednej osoby zrobiłem strookera na wale z 2.0 ,tłokami i takimi korbami. Moje ogromne obawy co do korb się potwierdziły i po 2 tys korbę wypluło przez blok. Auto miało na prawdę mocny dół ale turbo to jedynie k04 z 1.8t tyle ,że korby były z niewiadomego źródła z 2 różnych silników więc nie wiadomo ile one już miały na sumieniu.
    Ale niestety znam też inne 2.0 tfsi naszego forumowicza gdzie też sie pogieły w banany lecz bloku nie rozerwało i bez problemu udało się wrzucić kute które zresztą sam załatwiłem, dlatego wszystko fajnie ale szkoda ,że dla bezpieczeństwa nie zostały zmienione bo spory niuton masz już bardzo wcześnie....
    Korby z polifta czyli 211km albo z TTS/S3 są już zdecydowanie mocniejsze i na nich 500nm bym się nie bał i właśnie takie coś niebawem bedę strugał tylko ,że z deko większą pojemnością niż 2.0


    Będzie jakiś on board?
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 11-12-2015 o 11:13

  5. #260
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    będzie onboard , na swieta coś wrzuce,

    korby sie zmieni, przyjdzie na to czas. narazie wg zapewnien powinno to wytrzymać, nie jest to pierwszy setup na BWA tergo typu. Pawel ,bierz pod uwage ze w tfsi były 3 rodzej korb w zależnosci od kodu silnika.



    no to jeszcze na smak:

    20151211_131714.jpg20151211_131741.jpg20151211_131747.jpg20151211_131823.jpg
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  6. #261
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Zostawiasz grubą kasę u tunera więc jak kliknie, to będzie naprawiał, ale raczej wie co robi, więc będzie hulać, piszesz że turbo ma jeszcze spory zapas, na jakim doładowaniu jest zestrojony obecnie silnik? ech, pewnie nie możesz się doczekać aż dopadniesz TT i poczujesz koks to chyba najlepszy etap jaki Ciebie czeka, no i do zobaczenia na S2, mam nadzieje że skopiesz mi dupsko
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #262
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    Gratki auta.

  8. #263
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Ten kolor po prostu zapiera dech w piersiach a z modami widzę, też po grubości idziesz czekam na więcej zdjęć i jakieś filmiki

  9. #264
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Zuczek, boost jest 1.4bar, w peaku jest chwilowo 1.5

    filmik jakis tam zmontowałemnie działa na urządzeniach mobilnych)


    FILM:
    https://www.youtube.com/watch?v=_HOcQeem3iY

    była tez modernizacja audio ( to cud ze przez ponad rok nic przy nim nie grzebałem!)

    Wpadł 3-ci piec - Gienek 2x180@4 (tymczasowo na testy do zasilenia sekcji wysokotonowej) oraz subbas'y wymieniłem na wersje z korektorem fazy i nieco wiekszą średnicą - 12" w klozecie 35L na głosnik strojone na ok 43hz.) Jest wiecej miechą i lepszy speed ale troche mniej zejscia. Jeszcze nie wygrzane dobrze wiec sie nie wypowiadam tak do końca






    moc uległa podwojeniu a hamulce zostały seryjne - czas to zmienić. Kupiłem takie oto hebelki z pływającymi tarczami 370mm. na tył cały czas poluje na zaciski od tts/ttrs/vr3.2 310mm




    Spadł snieg( i w zasadzie jeszcze tego samego dnia stopniał i zrobiłą sie plucha) wiec postanowiłem sprawdzić czy z napędem aby wszystko OK... Jak najbardziej OK )

    FILM:
    https://youtu.be/h8Gt3CYtELY







    no i kropka nad "I" w projekcie i wiesenka na torcie czyli nowa pokrywa silnika od TTS FL oraz alu korek oleju od audi R8. Dzięki koledze Wottka , montaż przebiegł sprawnie, szybko i bez uszkodzeń. Wielkie dzięki za pomoc!




    oraz coś o czym wczesniej zapomniałem wspomnieć czyli: Zegary od TTS, Gałka S-tronic od TTS z białą nicią, kierownica TTS z białą nicią, daszek skorzany z białą nicią. są jeszcze listwy przyprogowe z logo TTS ale tylko prawa bo lewej jeszcze nie dostałem w dobrej kasie wiec czekam na okazje. natomiast za prawą bardzo dziękuje koledze HUMIDOREK.



    Do zrobienia został mi tylko

    - zawias - będzie KW DCC - czyli gwint z możliwościa płnnego utwardzania z poziomu guzika przy konsolu lub smartfona (0-100%) taka rozbudowana wersja magnetic ride'a z dodatkiem gwintu i możliwościa dowolnej nastawy twardości dla każdej z osi osobno. generalnie - bajka. Tylko cena troche zaporowa.

    -RNSE, lub inna alternatywa w postaci chinczyka z androidem lub carPC

    -nowe opony letnie
    -swap reszty kratek nawiewu od S3 8V(narazie jest tylko jedna :P )
    -customowe podswietlenia (wnetrza i detali), szczegółów narazie nie zdradzam ale będzie KOT!
    -upalanie,cieszenie sie z jazdy i przejazd AuTTkiem po południowej cześci europy - planuje tripa na koniec sezonu letniego 2016.
    -swap na VR32 Turbo w 2017.

    Instagram:
    https://www.instagram.com/audi_tts_by_asikson/
    Ostatnio edytowane przez asikson ; 11-01-2016 o 02:33
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  10. #265
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Super projekt i opis, nie mam pytań Podoba mi się podejście do tematu.
    Szkoda jedynie że filmów nie mogę zobaczyć, pierwszy zablokowany w ''moim'' kraju a drugi prywatny.

    Trzymam kciuki za dalsze plany oraz życzę dużo frajdy i bezawaryjności..









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #266

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Faajne kratki. Piękna zabawka z TT.
    Takie pasują do naszych TT?
    http://allegro.pl/audi-a3-s3-kratki-...900025254.html

  12. #267
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Artrur - sprawdz teraz. Jeden powinien dzialac!

    Ice - nie pasuja plug n play. Trzeba przerabiac i szlifowac bo srodki sa inne i innej srednicy ale do zrobienia.
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  13. #268
    Awatar DarioZ
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2011
    Kolor
    black
    Posty
    185
    Niesamowity projekt !! Wszystko bez kompromisów, jestem pod wielkim wrażeniem !!! No to chyba swój cel osiągniesz !! GRATULUJĘ gustu i auta
    Zastanawiałem się nad taką kierownicą, czy jest grubsza od oryginalnej ?? czy wszystkie multifunkcje działają czy tez trzeba coś dorobić/przerobić ?? I w końcu jeśli to nie tajemnica to ile to ona kosztuje ??

  14. #269

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez DarioZ Zobacz posta
    Niesamowity projekt !! Wszystko bez kompromisów, jestem pod wielkim wrażeniem !!! No to chyba swój cel osiągniesz !! GRATULUJĘ gustu i auta
    Zastanawiałem się nad taką kierownicą, czy jest grubsza od oryginalnej ?? czy wszystkie multifunkcje działają czy tez trzeba coś dorobić/przerobić ?? I w końcu jeśli to nie tajemnica to ile to ona kosztuje ??
    Kierownica jak i cały samochód bajka, sam bym chciał taką kierownicę. Jak działają przyciski?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Artrur - sprawdz teraz. Jeden powinien dzialac!

    Ice - nie pasuja plug n play. Trzeba przerabiac i szlifowac bo srodki sa inne i innej srednicy ale do zrobienia.
    Dzięki za odpowiedź. Możesz dokładniej napisać na czym polega przeróbka? Średnice są odpowiednie i trzeba tylko dopasować otwór w który wchodzi kratka?

  15. #270
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    xxxxx
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    xxxx
    Kolor
    xxxxx
    Posty
    770
    [QUOTE=ICE;234860]Kierownica jak i cały samochód bajka, sam bym chciał taką kierownicę. Jak działają przyciski?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -


    mam taką kiere i działaja super przyciski.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Simon - biały Roadster 2.0 TFSI
    Przez Simon w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 02-04-2017, 21:55
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •