Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 295

Wątek: Biały Dziubkowóz MK2 z szerokimi perspektywami - By Asik'son

  1. #151
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Wg mnie polega to na tym iż nie myśli się już o kluczyku tylko jest coś w rodzaju jak by karty.
    dokladnie tak, caly bajer tego modu to przedewszystkim fakt iz zapominamy o kluczyku, ja karte schowalem sobie do portfela i tak jest ok

    Co do bagaznika - oczywiscie mozna otworzyc z karty(jest guzik) ale w tym momencie troche traci sens caly mod... Trzeba sie przyzwyczaic do otwierania od srodka i tyle Jest to niewątpliwie minus nie tyle systemu co auTTka.

    Jaqob: tez mam comming/leaving i chodzi dokladnie tak samo jak chodzilo. ja mam ustawione na 30sekund i dalej tak działa, w tym temacie nic sie nie zmieniło.
    Co do okien to sam nie wiem bo nie pomyślałem o tym, przy nastepnej okazji sprawdze to poprzez przytrzymanie guzika na karcie i dam znac
    Bagaznik:JW.... Ewentualnie pozostaje jeszcze opcja przeciegniecia dodatkowego guzika pod klape i rzeźba w kale (adaptacja np od passata)
    Ostatnio edytowane przez asikson ; 04-02-2014 o 10:33

  2. #152
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Bagaznik:JW.... Ewentualnie pozostaje jeszcze opcja przeciegniecia dodatkowego guzika pod klape i rzeźba w kale (adaptacja np od passata)
    Całkiem dobre rozwiązanie, jak będę prowadził ew. kabelek do kamerki to może to też zrobię...

  3. #153
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    dokladnie tak, caly bajer tego modu to przedewszystkim fakt iz zapominamy o kluczyku, ja karte schowalem sobie do portfela i tak jest ok

    Co do bagaznika - oczywiscie mozna otworzyc z karty(jest guzik) ale w tym momencie troche traci sens caly mod... Trzeba sie przyzwyczaic do otwierania od srodka i tyle Jest to niewątpliwie minus nie tyle systemu co auTTka.

    Jaqob: tez mam comming/leaving i chodzi dokladnie tak samo jak chodzilo. ja mam ustawione na 30sekund i dalej tak działa, w tym temacie nic sie nie zmieniło.
    Co do okien to sam nie wiem bo nie pomyślałem o tym, przy nastepnej okazji sprawdze to poprzez przytrzymanie guzika na karcie i dam znac
    Bagaznik:JW.... Ewentualnie pozostaje jeszcze opcja przeciegniecia dodatkowego guzika pod klape i rzeźba w kale (adaptacja np od passata)
    Gadżet bardzo fajny niemniej osobiście preferuję kluczyk. Bez niego czułbym się jednak "nieswojo".

  4. #154
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Panowie, wszem i wobec informuje: Dzis zagrało! i to jak!

    http://www.youtube.com/watch?v=fETX6...ature=youtu.be

    Zostaje jeszcze do ogarniecia kwestia bagażnika, zabudowy w nim ori zmieniarki gdyż brakło ok 2cm aby upchać ją w schowku pod jednostką.















    Schodze wczoraj do auta,a tam pod biurem taki oto widok:
    (ze starszym bratem hehe)
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  5. #155

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Panowie, wszem i wobec informuje: Dzis zagrało! i to jak!
    kto robił car audio?
    widziałem kilka profi instalacji i mam srednie odczucia...
    nie opuszcza mnie wrazenie, ze te słupki zabudowane w ten sposób będa Ci przeszkadzać w trakcie jazdy bo zasłaniają część szyby... generalnie jesli tak jest to policja moze ci dowód zabrać za nie... poza tym potrzebowac bedziesz bardzo zaawansowanej jednostki z procesorem dzwieku zeby te głosniki mądrze wysterować... chyba ze idziesz na naturalne stereo ale wtedy trzeba głosniki ustawiać niesymetrycznie... ale to detal... poza tym fajnie ze masz srednio i wysokotonowe głosniki na podszybiu - duzo stabilniejsza scena i srednie tony w odpowiednich proporcjach... czyste i dynamiczne...
    a to radio ma tam zostac w schowku?
    pozdr

  6. #156
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jak spotkamy się na jakimś spociku z chęcią prze testuje ten sprzęt, mam gdzieś jeszcze płytę z zawodów (PASCA), bo on line, to raczej nie bardzo słychać jakość tego systemu.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #157
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez annecy Zobacz posta
    kto robił car audio?
    widziałem kilka profi instalacji i mam srednie odczucia...
    nie opuszcza mnie wrazenie, ze te słupki zabudowane w ten sposób będa Ci przeszkadzać w trakcie jazdy bo zasłaniają część szyby... generalnie jesli tak jest to policja moze ci dowód zabrać za nie... poza tym potrzebowac bedziesz bardzo zaawansowanej jednostki z procesorem dzwieku zeby te głosniki mądrze wysterować... chyba ze idziesz na naturalne stereo ale wtedy trzeba głosniki ustawiać niesymetrycznie... ale to detal... poza tym fajnie ze masz srednio i wysokotonowe głosniki na podszybiu - duzo stabilniejsza scena i srednie tony w odpowiednich proporcjach... czyste i dynamiczne...
    a to radio ma tam zostac w schowku?

    To widocznie mało widziałeś

    pozdr
    Auto było strojone przez mistrza europy EASCA, sedziego i wieloktornego mistrza polski Roberta Szymczaka z CAS'u .

    To moje 3cie auto z car audio i jakoś nigdy nikt mi dowodu nie zabrał, w ogole pierwszy raz słyszę taką bzdure , a obacam sie dosc często w towarzystwie zapaleńców audio i nikt takiej przygody z tego co mi wiadomo to nie miał. Wręcz odwrotnie - zainteresowani milicjanci u kolegi kiedyś bardzo chcieli odsłuchac systemu - i tak się stało. Tak w gole to nie uwazam zeby jakkolwiek przeszkadzało to podczas jazdy...

    Co do radia - jak byś przeczytał 2 ostatnie strony wątku, to byś doczytał ze zostaje - i dlaczego. Dowiedział byś sie tez, ze jednostka ma bardzo rozbudowany procesor



    ŻUCZEK:
    Oczywiscie, na spocie bede na 101%
    Ostatnio edytowane przez asikson ; 13-02-2014 o 15:14
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  8. #158
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Annecy,sledze od poczatku temat i nie mozna zarzucic koledze asikson braku wiedzy nt car audio, ponadto widac pelen profesjonalizm wystarczy przeczytac kilka stron wczesniej i wszystko byloby jasne wedlug mnie wykonanie jak i sprzet- rewelacja mam nadzieje, ze bedzie nam dane spotkac sie na spocie i ocenic efekt na zywo gratuluje

  9. #159
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Zobaczymy to i posłuchamy na zlocie.

  10. #160
    Awatar PAHO
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Oświęcim
    Pojemność
    1.8T
    KM
    23X
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    950
    Pięknie, wrzuć fotki bagażnika

  11. #161

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    hehe.. no faktycznie.. kiedy przejrzałem cały wątek car audio od początku to mi mina zrzedła... wygląda na to , ze wyskoczyłem z moimi uwagami jak filip z konopi... sorry , przyznaje się , ze wygłupiłem się... to ja mógłbym się od Ciebie dużo nauczyć w sprawie CA...
    co nie zmienia faktu , ze mi osobiście taki układ tweeterów nie za bardzo podpasował... jak dla mnie zbyt są skierowane na kierowce a nie do przodu... i zbyt odstają od słupka - mając takie radio z prockiem możesz właściwie ustawić wysokie dźwięki... a to że nic nie powinno zasłaniać kierowcy widoku na drogę wynika z przepisów o ruchu drogowym lub kodeksu drogowego czy coś tam... hehe... to nie mój wymysł i kiedys na to zwracano uwagę przy montażach aby zminimalizowac to zjawisko......
    btw ca to super pasja i mysle ze kiedys jeszcze bede miał cos do powiedzenia w tej sprawie...hehe
    niestety ostatnio zbyt czesto zmieniałem auta i zale mi było ładowac kase w montaz zeby za chwile oddawac to komus za darmo...więc póki co zroiłem pauze... żeby nie było ze znowu pisze od czapy wrzuce tu moje ostatnie dwie konfiguracje.... moze zechcesz rzucić okiem... inne poligony nie miały sesji foto
    pozdr

    http://caraudio.basser.pl/chevrolet/...t-lacetti.html

    http://caraudio.basser.pl/audi/178-audi-tt.html

  12. #162
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    biale felgi robią dobrą robotę, ale pewnie często odwiedzasz myjnie co?
    >> ORYGINALNE, TANIE KOSMETYKI SAMOCHODOWE BMW <<

  13. #163
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez barTT Zobacz posta
    biale felgi robią dobrą robotę, ale pewnie często odwiedzasz myjnie co?
    Noo, generalnie to dramat z utrzymaniem czystosci ale jak na myjni poswiece im ok godzine(dokladnie wymyje miedzy zeberkami, a jest ich sporo) to efekt jest kosa... Do dnia następnego.

    Jak jest sucho to jest nawet ok, problem zaczyna sie dopiero przy nawet lekko zwilżonej po deszczu nawierzchni... Wtedy to nawet 1 dzien nie wytrzymają

    Ale jak masz dobra chemie i myjesz je regularnie(jak całe auto) to wystarczy 5zł, 5minut i pod cisnieniem wszystko schodzi... Nie trzeba nic szorowac recznie jak polozsz dobry wosk ,specjany na koła


    Maly update:

    niby detale, ale jak cieszą
    20140217_105127.jpg

    20140217_122041.jpg

    ss.jpg

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Na zywo wyglada jeszcze lepiej
    Ostatnio edytowane przez asikson ; 18-02-2014 o 01:14
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  14. #164

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    a gdzieś "a" nie wcięło czy to tak specjalnie?

  15. #165
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    wcielo wcielo.... :/ Jebneli sie u grawera. Ja nie zauwazylem przez pierwszych kilka spojrzen, myslalem ze wy tez nie...

    Narazie tak zostanie,w przyszlosci sie podmieni na wlasciwe....
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Simon - biały Roadster 2.0 TFSI
    Przez Simon w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 02-04-2017, 21:55
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •