Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 295

Wątek: Biały Dziubkowóz MK2 z szerokimi perspektywami - By Asik'son

  1. #1
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535

    Biały Dziubkowóz MK2 z szerokimi perspektywami - By Asik'son

    Nadszedł czas aby zaprezentować swoje, a wlasciwie nasze wozidełko.

    AuTTko bylo w planach juz od od dawna. Najpierw(kilka lat temu) mialo byc Mk1, pozniej kupilismy japonca, pozniej drugiego japońca. W marcu pojawily sie plany na czarne TT 8J. Gdy tylko mozliwosci finansowe pozwolily(od lipca) zaczęło sie przeglądanie i poszukiwanie by z koncem lipca kupic nie do konca wymarzone TT. Nie do konca, bo chcialem kazdy kolor, byle nie srebrny, ale wyszlo jak wyszlo. Lepiej w sensownym stanie srebrny niz ladowac sie wjakiegos trupa tylko ze wzgledu na kolor...

    Jako wierny fan i maniak marki, juz przed zakupem miałem plany na mody.

    Plan na br czyli 2013r wyglądają tak(na niebiesko zaznaczam mody ktore zostaly juz wprowadzone w zycie):

    - Opony zmiana na continental contisport 2 - 18
    - felgi ori audi skrecane 18 + malowanie proszkowe na bialo
    - wymiana przegubow zewn.
    - drobne naprawy zwiazane z zakupem (oleje,naprawy lakiernicze itp...)
    - Zabezpieczenie przed kradzieżą
    - lampy led + bixenon(aktualnie jest ori bixenon)

    - obszycie kierownicy skora perforowaną
    - Rozpoczecie projekty Zabudowy car audio pod zawody EASCA /zakonczone docelowy setup
    - oklejenie całosciowe auta folią na bialy polysk


    plany na 2013/14
    - FMIC od S3
    - VIRUS
    - downpipe
    - gleba -40
    - grill od TTS
    - zderzak od ESy przod+grill pakiet polift
    - tyl zderzak podwójny od esy , R32 lub s-line

    - RNSE
    - Led podswietlanie wnętrza,
    - Czerwona nić na tunelu srodkowym, daszku , ręcznym, boczkach, fotelach i lewarku
    - Spoiler od RSa(ciagle mam watpliwosci czy mi sie on podoba)
    - LEDy w halogenach
    - wtryski od S3
    - Short Shifter
    - Delfi Wskaznik doladowania
    - Blow Off Forge adapter
    - system bezkluczykowy KEYLESS + guzik zamiast stacyjki + odpalanie zdalnie a'la WEBASTO ,Utylizacja tradycyjneog klucza

    "kolorowy'' FIS...

    Z wiekszych rzeczy to tyle, czas pokaze co jeszcze.
    jest jeszcze w planach oklejenie auta w inny kolor ale to wyjdzie w praniu. Wszystko jest zalezny czy polubie sie ze srebrnym lakierem, czy nie... . Fantastyczne jest to ze stoi juz 3 dni w centrum, a kurzu nadal nie widać! Nie trzeba myc codziennie, wystarczy raz w tygodniu!

    Jak narazie ciesze sie auTTkiem jak dziecko,daje mi niesamowitą frajde z jazdy wiec na najblizszy miesiąc modów brak w planach

    Kilka fot (będą lepsze!)

    UPDATE:

    Plan na 2014/15:

    K-04 Turbo z TTS'a/S3(projekt ~~350HP w comsporcie)
    Dokładka Quattro
    Pompa wys.cisnienia autotech
    Customowy Dolot 'CAI'
    Koła 19tki wzor nowe RS6 lub inne+grafit
    AirRide
    Wymiana Fotelki,Całkowicie nowe obszycie na biało czarny kolor
    HAMULCE TTRS lub inne podobne + tarcze 380mm
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 27-08-2014 o 12:16

  2. #2
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    No i git, gratulacje

  3. #3
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Czekam na Amy Winehouse
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  4. #4
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Auto fajne, a kolor praktyczny.
    Czekamy na kolejne zdjęcia i opisy modów.

  5. #5
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Gratki! Jak będziesz monotował spoiler od RSa to czekam na opis realizacji i wszystkiego co z nim związane, też się zastanawiam, ale też mam wątpliwości czy wysuwany jednak nie fajniejszy

  6. #6
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    dam znac , ale to mod na nowy rok wiec troche poczekasz


    wczoraj wpadl pierwszy powazny "mod"



    Mam pecha, zawsze kupuje auto od palacza, a sam nie pale i nigdy nie palilem i mi smierdzi fajkami. Na pierwszy ogien poszly niezastapione ,krojone jablka. Pozniej dojdzie kompozycja zapachowa ANTITOBACCO . na dopelnienie efektu pranie podsufitki i tapicerek, chemia w drodze...



    Przy okazji, pytanie do was TTekowicze - co to jest za guzik? Albo mi to nie dziala, albo nie wiem co to jest i do czego...(instrukcje mam od Helmuta wiec za duzo nie wywnioskowalem...) po niemiecku to tylko umiem 3 slowa: - Bezahlen, herzlich willkomen i ausweis bitte



    Felgi juz dotarly, opony w drodze. we wtorek oddaje je do malowania, kolor narazie zostaje w tajemnicy

    Zmiana planow nastapila - bede oklejal jednak auto. Za malowanie w moim serwisie do ktorego mam zaufanie(robia dla aso) krzykneli 2tys. za 3tys mam profesjonalne i sprawdzone przez znajomych oklejenie auta w dowolny kolor z gwarancją...

    Wpanie albo pomarancz albo bialy polysk Jutro jade dogadywac termin..


    i jeszcze kilka lepszych foTTek






    Ostatnio edytowane przez asikson ; 26-08-2013 o 19:58 Powód: link

  7. #7
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    Za malowanie 2000 za cale auto? Zapisuj mnie na termin. Kurde nie chce mi sie wierzyc ze za tyle idzie przemalowac auto, ze wszystkimi wnekami(nie mowie o komorze silnika). Oklejenie za 3k tez brzmi jak niezla promocja. Co za tym idzie wolalbym pomalowac. Folia i tak po jakims czasie zacznie sie luszczyc, gdzies sie naderwie i bedzie dziurka. Pokaz felgi

  8. #8
    Awatar barTT
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    WROCŁAW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    szary
    Posty
    174
    jak masz jakas intrukcje po niemiecku wrzuc, albo napisz na priv to ci przetlumacze...fajny projekt sie szykuje. pozdro

  9. #9
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Panie kolego nie zrozumielismy sie - 2tys za 3 elementy+lusterka... bo tyle mam do polakierowania+ lekkiego wyklepania...

    Dzis bylem w najlepszej firmie w miescie jesli chodzi o oklejanie. Dają gwarancje. Kolega ma na mazdzie juz 3ci rok i nic... Gdzies cos mu sie tam odklejalo na przetloczeniu to podjechal i poprawili. Cena za TT 3400...

    jesli chodzi o to auto tu jest relacja http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewt...129984=start=0 mysle o podobnych kolorach tylko nie Mat.

    caly wrzesien mają terminami zawalony wiec jak oddam im auto to bedzie juz koniec wrzesnia. Ciagle mysle o kolorze. Samego białego mają ze 4 rodzaje...w gre wchodzi jeszcze jasny groszek i jasny granat ewentualnie pomaranczka(ale tylko akrylowy mają)

    Dzis zawitaly felgi, jutro lecą do regeneracji i malunku chociaz są naprawde w super stanie jesli chodzi o ranty! 2 ranty są prawie nietknięte tylko maja taki dziwny nalot(jakby utlenione?).srodki prawie bez skazy.

    No i walczmy z kolorem. Chyba polecą Biały metalik...DO rana mam czas na zastanowienie


    Warsztat lakierniczy ktory mi krzykanl ta cene robi dla ASO VW w Szczecinie wiec po prostu sie cenią bo robią naprawde dobrze. Pomijam juz fakt ze dobrać srebrny metalik to b ciezkie zadanie. wystarczy zmienic cisnienie na kompresorze i juz inny odcien wyjdzie...

  10. #10
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Daj jakies namiary na ta firme co maluje dla aso, bo tu w szweden to mnie cenami zabijaja
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  11. #11
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    A przycisk to ustawienie/resetowanie czujnika ciśnienia w oponach. Pozdr.

  12. #12
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Kolejna mk2 w klubie!


    Pozdrawiam i gratulejszonsy za zakup!

  13. #13
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Witam po krótkie przerwie chopy )

    troche mnie wywiało. to tu, to tam a i do stolicy zawitałem troche pomodzić ale o tym za chwile.

    Sporo zmian w ubiegłych tygodniach było, ale i pomysłów coraz wiecej na mody jednak w tym roku raczej nie zdziałam zbyt wiele z powodu przekroczenia budzetu ...

    dodam ze nastepny mod w kolejce (nie liczac oklejenia auta bo to juz zaliczkowane) to LEDy na przod lub RNSE i tyle. reszta zostaje na przyszły rok

    Do rzeczy:

    krótki wyjazd do stolicu






    przy okazji wpadlismy na pomysl aby shamować auto co jak sie pozniej okazalo bylo bardzo przydatne...







    Niestety okazało sie ze auTTko niedomaga gdyz wypluło nieco ponad 170KM... Auto zostalo do rana na diagnozie ukladu doladowania. Wyszły nieszczelności na zaworze upustowym i na odmie.
    Oczywiscie czesci zamowilismy i usterka została wyeliminowana. 209KM w serii, całkiem niezle. zawor upustowy zostal zalozony od RS3.

    Chwila negocjacji i decyzja - REMAP. wynik - niecałe 250km. narazie DP i IC S3 poczeka, do tego czasu osiagnieta moc jak najbardziej wystarcza. Teraz czlowiek zaczyna zalowac ze nie doplacil do Quattro jak z trójki mi trakcje gubi na nowych kapciach...
    Jest mega frajda. Przejscie ze 170km na prawie 250 było ciekawym przezyciem. Jestem bardzo zadowolny z wydanych pieniażków.

    wykresik



    Pozniej zawitało nieco kosmetyki profesjonalnej do auTTka. Teraz mam wszystko co potrzeba. Co prawda narazie lakieru nie ruszam bo i tak idzie pod folie ale srodek juz wypucowalem i ze smrodem sobie poradzilem częsciowo. Zostala jeszcze podsufitak ale czekam na lepszą pogode



    spolerowane lampy


    i wyprany srodek leather cleaner'em efekt mat:



    w ubiegłym tygodniu odebrałem nowe oponki i zawiozłem nowe felgi do piaskowania/regeneracji/malowania, odebrałem po tygodniu i od razu pojechałem zalozyc nowe buciki do TeTuni

    Felgi ori audi 18x8j nie wiem nawet z jakiego to modelu audi, wazne ze przyszły proste i dorwałem je w calkiem dobrej cenie chociaz za malowanie troche przepłaciłem ale nie chciało mi sie juz jezdzić i szukac kogos tanszego . zalezalo mi na czasie.

    Efekt? :0 ponizej. Dla mnie bomba przyjdzie jeszcze dystansik 15mm i bedzie miodzio

    Jakby ktos pytal o glebe -35cm HR sprezyny są...
    Oponki Continental contisport 235/40/18







    tak to wyglada w ogolnym ujęciu:







    na drugi ogień poszlo wybranie folii na auto:
    za namową wlasciciela firmy wybralem bialy polysk ale akryl(bez perel czy innych metalików). Samej bieli są 4 rodzaje ale zdalem sie na firme, w koncu okleili tych auto juz ponad 160 i maja pojecie. Ponoć to najbardziej chodliwy kolor/odcien.

    Zawsze marzyl mi sie bialy lakier wiec i marzenie się spełni(czesciowo bo to jednak folia ale widzalem na zywo ich robote i efekt był KOSA!). Dodam ze dają dozywotnia gwarancje ! W gre wchodzily jeszcze granaty ale folia wychodzila 1000zł drozej wiec odpuscilem a i w sumie sam nie bylem do konca przekonany do niebieskich.... Udalo mi sie dogadac z wlascicielem ze wepchnie mnie jeszcze na ten miesiąc wiec jest wielka szansa ze dostane oklejone auto zaraz na poczatku pazdziernika jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem...




    Przyszly dzis ledy- swiatlo stop i lewy kierunek w lusterku nie dzialaly. po rozkreceniu okazalo sie ze oba są trafione. Woda zrobila swoje bo bylo zielono w srodku. Jutro bedziemy wymieniać. Ni ewiem tylkoczy moze do bialej folii nie przydymić folią tego stopa...



    lelu666 - na ul.Dąbrowskiego jest tylko jeden serwis co lakieruja. To wlasnie oni. Jak chcesz sie do nich wybrac to wiedz ze u nich zapisy na 2 tygodnie do przodu i tani nie są ale na pewno jedni z najlepszych w miescie...

    Pozdrawiam

  14. #14
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    kolego jaka cena kierunku w lusterku? bo mi tez cos szwankuje.

  15. #15
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    ja dorwalem za 70zł na allegro + wysylka. uzywka ale w dobrym stanie. w aso nawet nie pytalem za stopa zaplacilem nieco mniej . teraz poluje na lampy tyl bo mi cos jedna paruje nawet po gruntownym wysuczeniu. chyba jest gdzies nieszczalna...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-03-2018, 16:07
  2. Simon - biały Roadster 2.0 TFSI
    Przez Simon w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 02-04-2017, 21:55
  3. Biały dym z wydechu
    Przez BartoszIE w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 20:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •