Panie kolego nie zrozumielismy sie - 2tys za 3 elementy+lusterka... bo tyle mam do polakierowania+ lekkiego wyklepania...

Dzis bylem w najlepszej firmie w miescie jesli chodzi o oklejanie. Dają gwarancje. Kolega ma na mazdzie juz 3ci rok i nic... Gdzies cos mu sie tam odklejalo na przetloczeniu to podjechal i poprawili. Cena za TT 3400...

jesli chodzi o to auto tu jest relacja http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewt...129984=start=0 mysle o podobnych kolorach tylko nie Mat.

caly wrzesien mają terminami zawalony wiec jak oddam im auto to bedzie juz koniec wrzesnia. Ciagle mysle o kolorze. Samego białego mają ze 4 rodzaje...w gre wchodzi jeszcze jasny groszek i jasny granat ewentualnie pomaranczka(ale tylko akrylowy mają)

Dzis zawitaly felgi, jutro lecą do regeneracji i malunku chociaz są naprawde w super stanie jesli chodzi o ranty! 2 ranty są prawie nietknięte tylko maja taki dziwny nalot(jakby utlenione?).srodki prawie bez skazy.

No i walczmy z kolorem. Chyba polecą Biały metalik...DO rana mam czas na zastanowienie


Warsztat lakierniczy ktory mi krzykanl ta cene robi dla ASO VW w Szczecinie wiec po prostu sie cenią bo robią naprawde dobrze. Pomijam juz fakt ze dobrać srebrny metalik to b ciezkie zadanie. wystarczy zmienic cisnienie na kompresorze i juz inny odcien wyjdzie...