Witam po krótkie przerwie chopy )

troche mnie wywiało. to tu, to tam a i do stolicy zawitałem troche pomodzić ale o tym za chwile.

Sporo zmian w ubiegłych tygodniach było, ale i pomysłów coraz wiecej na mody jednak w tym roku raczej nie zdziałam zbyt wiele z powodu przekroczenia budzetu ...

dodam ze nastepny mod w kolejce (nie liczac oklejenia auta bo to juz zaliczkowane) to LEDy na przod lub RNSE i tyle. reszta zostaje na przyszły rok

Do rzeczy:

krótki wyjazd do stolicu






przy okazji wpadlismy na pomysl aby shamować auto co jak sie pozniej okazalo bylo bardzo przydatne...







Niestety okazało sie ze auTTko niedomaga gdyz wypluło nieco ponad 170KM... Auto zostalo do rana na diagnozie ukladu doladowania. Wyszły nieszczelności na zaworze upustowym i na odmie.
Oczywiscie czesci zamowilismy i usterka została wyeliminowana. 209KM w serii, całkiem niezle. zawor upustowy zostal zalozony od RS3.

Chwila negocjacji i decyzja - REMAP. wynik - niecałe 250km. narazie DP i IC S3 poczeka, do tego czasu osiagnieta moc jak najbardziej wystarcza. Teraz czlowiek zaczyna zalowac ze nie doplacil do Quattro jak z trójki mi trakcje gubi na nowych kapciach...
Jest mega frajda. Przejscie ze 170km na prawie 250 było ciekawym przezyciem. Jestem bardzo zadowolny z wydanych pieniażków.

wykresik



Pozniej zawitało nieco kosmetyki profesjonalnej do auTTka. Teraz mam wszystko co potrzeba. Co prawda narazie lakieru nie ruszam bo i tak idzie pod folie ale srodek juz wypucowalem i ze smrodem sobie poradzilem częsciowo. Zostala jeszcze podsufitak ale czekam na lepszą pogode



spolerowane lampy


i wyprany srodek leather cleaner'em efekt mat:



w ubiegłym tygodniu odebrałem nowe oponki i zawiozłem nowe felgi do piaskowania/regeneracji/malowania, odebrałem po tygodniu i od razu pojechałem zalozyc nowe buciki do TeTuni

Felgi ori audi 18x8j nie wiem nawet z jakiego to modelu audi, wazne ze przyszły proste i dorwałem je w calkiem dobrej cenie chociaz za malowanie troche przepłaciłem ale nie chciało mi sie juz jezdzić i szukac kogos tanszego . zalezalo mi na czasie.

Efekt? :0 ponizej. Dla mnie bomba przyjdzie jeszcze dystansik 15mm i bedzie miodzio

Jakby ktos pytal o glebe -35cm HR sprezyny są...
Oponki Continental contisport 235/40/18







tak to wyglada w ogolnym ujęciu:







na drugi ogień poszlo wybranie folii na auto:
za namową wlasciciela firmy wybralem bialy polysk ale akryl(bez perel czy innych metalików). Samej bieli są 4 rodzaje ale zdalem sie na firme, w koncu okleili tych auto juz ponad 160 i maja pojecie. Ponoć to najbardziej chodliwy kolor/odcien.

Zawsze marzyl mi sie bialy lakier wiec i marzenie się spełni(czesciowo bo to jednak folia ale widzalem na zywo ich robote i efekt był KOSA!). Dodam ze dają dozywotnia gwarancje ! W gre wchodzily jeszcze granaty ale folia wychodzila 1000zł drozej wiec odpuscilem a i w sumie sam nie bylem do konca przekonany do niebieskich.... Udalo mi sie dogadac z wlascicielem ze wepchnie mnie jeszcze na ten miesiąc wiec jest wielka szansa ze dostane oklejone auto zaraz na poczatku pazdziernika jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem...




Przyszly dzis ledy- swiatlo stop i lewy kierunek w lusterku nie dzialaly. po rozkreceniu okazalo sie ze oba są trafione. Woda zrobila swoje bo bylo zielono w srodku. Jutro bedziemy wymieniać. Ni ewiem tylkoczy moze do bialej folii nie przydymić folią tego stopa...



lelu666 - na ul.Dąbrowskiego jest tylko jeden serwis co lakieruja. To wlasnie oni. Jak chcesz sie do nich wybrac to wiedz ze u nich zapisy na 2 tygodnie do przodu i tani nie są ale na pewno jedni z najlepszych w miescie...

Pozdrawiam