Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 54

Wątek: wizytówki/ulotki

  1. #31
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330

  2. #32
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    To ja zamieszczę ulotki które rozkładam po spotkanych TT-kach na mieście



    Moje ulotki są skromne bo nasze forum to nie jakieś badoo czy randki.pl żeby proponować komuś poznanie TTkowiczów z jego okolicy

    Mój przekaz na ulotce jest prosty i taki miał być z założenia (z autopsji wiem że nikt nie czyta ulotek, ludzie patrzą tylko na obrazki i ew. cyfry)

    Jak komuś się projekt ten podoba i chciałby sobie wydrukować, to proszę o podanie e-maila na PW, prześlę w formacie .doc do własnej edycji
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #33
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ja odbieram to przeciwnie. Kartki z zaproszeniami do różnych klubów wkładają właśnie agencje "randkowe". Ale być może większość klubowiczów y wolała taki tekst, gdybyś zgłosił taką propozycję...

    ... jak tak każdy będzie bez uzgodnienia rozdawał własne zaproszenia to nie wpłynie dobrze na spójność naszej "marki" - w żadnej firmie/organizacji nie ma dowolności w wizytówkach wedle własnego pomysłu, bo to by szkodziło jej wizerunkowi...
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 09-01-2014 o 00:34

  4. #34
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Kartki z zaproszeniami do różnych klubów wkładają właśnie agencje "randkowe"...
    Hmmm....czytam ten swój tekst i nie widze na nim zaproszenia do klubu tylko na forum.....ale może muszę kupić sobie większe okulary

    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    ... jak tak każdy będzie bez uzgodnienia rozdawał własne zaproszenia to nie wpłynie dobrze na spójność naszej "marki" - w żadnej firmie/organizacji nie ma dowolności w wizytówkach wedle własnego pomysłu, bo to by szkodziło jej wizerunkowi...
    Pierwsze słyszę żeby czymś takim szkodzić wizerunkowi naszego forum....ciekawe....rozwiń to jak możesz.

    Nikt z zarządu forum do tej pory nie podpisał i zatwierdził finalnego projektu ulotki, zatem wydaje się logiczne że jeśli ktoś chce to może używać własnego projektu ulotek. Póki temat nie jest zamknięty nie widzę w tym nic złego.

    p.s. Co więcej, nawet zdarzało się że za szybą spotkanej przeze mnie TTki lądowała nasza naklejka klubowa (bo tylko taką miałem pod ręką) z napisem z tyłu: "Pozdrawiam, Jerry." Rozumiem że to też jest szkodilwe...ok
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #35
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Nie przesadzajmy Panowie, osobiście nie widzę jakiejkolwiek szkody czy ujmy dla forum zwłaszcza jak te ulotki są na takim profi poziomie.

    Niejednokrotnie sam znajdowałem zaproszenia na róże fora aut europejskich i często były po prostu naskrobane ręcznie na jakimś wymiętolonym świstku albo serwetce...


    Jeśli miałbym oficjalnie zatwierdzać jakiś projekt to byłby to projekt Jerrego










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #36
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Ja odbieram to przeciwnie. Kartki z zaproszeniami do różnych klubów wkładają właśnie agencje "randkowe". Ale być może większość klubowiczów y wolała taki tekst, gdybyś zgłosił taką propozycję...

    ... jak tak każdy będzie bez uzgodnienia rozdawał własne zaproszenia to nie wpłynie dobrze na spójność naszej "marki" - w żadnej firmie/organizacji nie ma dowolności w wizytówkach wedle własnego pomysłu, bo to by szkodziło jej wizerunkowi...
    Na co dzień przygotowujemy mnóstwo reklam dla wielkich brandów i wszędzie zasada jest taka sama. Ulotka, czy plakat musi być zgodny z brand bookiem. W naszym przypadku taki "brand book" to nasze klubowe logo + czcionka. Wystarczy, że będziemy się tego trzymać i będzie spójna identyfikacja wizualna Jerry ma bardzo dobre ulotki. Sam muszę sobie podobne wydrukować.

  7. #37
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Jerry super projekt,tak jak koszulki i naklejki od Ciebie.

  8. #38
    Awatar milek06
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Szczytno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    483
    Zacny pomysł, a Jerry ma dobry projekt U mnie jeżdżą dwie TT Mk2 (zwykła i cabrio, zwykła Piłkarza z Lechu Poznań - Teodorczyka, a cabrio jakiegoś podobno lansera -.-), obie sezonowców, co co chwilę auta zmieniają, więc lipa, ale na wszelki wypadek gdybym był np w Płocku czy gdzieś i znalazł to podrzucił pod wycieraczkę

  9. #39
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Jerry, nie pisałem, że Ty szkodzisz wizerunkowi forum (jest wręcz przeciwnie), tylko że rożne własne kombinacje mogą takiemu wizerunkowi szkodzić. Twoje ulotki są ładne, ale podtrzymuję, że byłoby lepiej, gdybyś je po prostu zaproponował w tym wątku, zanim zacząłeś je rozdawać. Dodatkowym aspektem jest, że wtedy inne osoby mogłyby wcześniej je mieć i rozdawać, takie same, dzięki temu zachowując spójność wzoru, o czym pisałem.

  10. #40
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Arttur, Jaqob, henry68, milek06, humidorek, dzięki Panowie
    Wersja z pustym miejscem na wpisanie własnego "Nick"u jest dostępna, parę osób na PW już spytało o wysyłkę na e-mail, zrobię to wieczorem.

    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Jerry, nie pisałem, że Ty szkodzisz wizerunkowi forum (jest wręcz przeciwnie).
    Dzięki, już się bałem


    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Rożne własne kombinacje mogą takiemu wizerunkowi szkodzić. Twoje ulotki są ładne, ale podtrzymuję, że byłoby lepiej, gdybyś je po prostu zaproponował w tym wątku, zanim zacząłeś je rozdawać. Dodatkowym aspektem jest, że wtedy inne osoby mogłyby wcześniej je mieć i rozdawać, takie same, dzięki temu zachowując spójność wzoru, o czym pisałem.
    Eeee....przesadzasz, nic złego się przez to nie stało i nigdy nie stanie. Każdy może sobie zrobić ulotkę bo to nie jest komunizm. Nie wierzę w to że jak ktoś zobaczy karteczkę w rozmiarze 4x4 cm to nagle pomyśli: "Ale przecież klubTT.pl ma inne ulotki!!!! To na pewno jakaś podróbka, Skandal!!!! Zostałem oszukany...." Easy, Men..... Rozdałem tych ulotek może z max. 6....strasznie zaszkodziło to wizerunkowi forum, bardzo tego żałuję

    2/3 kierowców TT nie wie że takie forum istnieje a co dopiero że zna kształt czy wzór ulotek. Trafialność do ludzi wkładając im ulotki za wycieraczki samochodów ma skuteczność <5%, ludzie którzy do nas trafiają są przeważnie w sytuacji że TTka im sie popsuła....dopiero jak posiedzą dłużej na forum to nabierają ochoty (lub czasami wręcz przeciwnie) do spotkania się na spoTTach.

    Tak sobie myślę że może właśnie ta indywidualność różnych ulotek od różnych Userów może zachęcić nowe osoby do zawitania na forum...bo owa dana osoba sobie wspomni: "Pamiętam jak dostałem ulotkę od Humidorka za szybę...miał ją taką oryginalną, w kształcie liter TT"....

    P.s. Ja osobiście strzeliłem niezłą gafę, na stacji Statoil jak jechałem do DaviTTa i Jagody, spotkałem czarną MK2 na blachach WU. Dostała naszą białą klubową naklejkę wciśniętą między szybę a uszczelkę drzwi bocznych. Jakież wielkie było moje rozczarowanie jak zobaczyłem tą TT w następnym tygodniu w wypożyczalni aut na Okęciu....
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 09-01-2014 o 12:40
    Te Terrere Terrere terererererere …

  11. #41
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jerry, wrzuć tutaj link do paczki z ulotką, każdy będzie mógł sobie pobrać.

  12. #42
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Jerry, wrzuć tutaj link do paczki z ulotką, każdy będzie mógł sobie pobrać.
    Masz rację, tak będzie prościej:

    http://www.sendspace.pl/file/7c620e94a2a63bbe8e6768d

    Format pliku .docx Zalecam robić wydruk dwustronny na drukarce
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 09-01-2014 o 13:17
    Te Terrere Terrere terererererere …

  13. #43
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Drogi Jarku albo Ktoś inny proszę o plik kompatybilny z OSX
    (( OpenOffice 4 , Pages , i co tam jeszcze mam nie otwierają tego pliku prawidłowo ))
    I TT

  14. #44
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Drogi Jarku albo Ktoś inny proszę o plik kompatybilny z OSX
    (( OpenOffice 4 , Pages , i co tam jeszcze mam nie otwierają tego pliku prawidłowo ))
    Spróbuj Paweł może format .odt zadziała:

    http://www.sendspace.pl/file/32a046b834c8dc61ee53e84
    Te Terrere Terrere terererererere …

  15. #45
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Pozostaję przy zdaniu, że takie naklejki/ulotki powinny być spójne, nie są to nasze prywatne ulotki, tylko ulotki klubu/forum. Ale nie jestem przywiązany do poprzedniego wzoru, więc będę też rozdawał ulotki jakie zrobił Jerry, z dwiema zmianami - słowo "na" przeniosłem do nowej linijki, moje imię zapisałem innym fontem i ramki zrobiłem dużo jaśniejsze, bo i tak nikt równo nożyczkami nie wytnie.



    Pliki w formacje docx, doc i odt wrzuciłem na http://www.sendspace.pl/file/133fcf9541be496c5466873
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 09-01-2014 o 13:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •