Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: wizytówki/ulotki

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Arttur, Jaqob, henry68, milek06, humidorek, dzięki Panowie
    Wersja z pustym miejscem na wpisanie własnego "Nick"u jest dostępna, parę osób na PW już spytało o wysyłkę na e-mail, zrobię to wieczorem.

    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Jerry, nie pisałem, że Ty szkodzisz wizerunkowi forum (jest wręcz przeciwnie).
    Dzięki, już się bałem


    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Rożne własne kombinacje mogą takiemu wizerunkowi szkodzić. Twoje ulotki są ładne, ale podtrzymuję, że byłoby lepiej, gdybyś je po prostu zaproponował w tym wątku, zanim zacząłeś je rozdawać. Dodatkowym aspektem jest, że wtedy inne osoby mogłyby wcześniej je mieć i rozdawać, takie same, dzięki temu zachowując spójność wzoru, o czym pisałem.
    Eeee....przesadzasz, nic złego się przez to nie stało i nigdy nie stanie. Każdy może sobie zrobić ulotkę bo to nie jest komunizm. Nie wierzę w to że jak ktoś zobaczy karteczkę w rozmiarze 4x4 cm to nagle pomyśli: "Ale przecież klubTT.pl ma inne ulotki!!!! To na pewno jakaś podróbka, Skandal!!!! Zostałem oszukany...." Easy, Men..... Rozdałem tych ulotek może z max. 6....strasznie zaszkodziło to wizerunkowi forum, bardzo tego żałuję

    2/3 kierowców TT nie wie że takie forum istnieje a co dopiero że zna kształt czy wzór ulotek. Trafialność do ludzi wkładając im ulotki za wycieraczki samochodów ma skuteczność <5%, ludzie którzy do nas trafiają są przeważnie w sytuacji że TTka im sie popsuła....dopiero jak posiedzą dłużej na forum to nabierają ochoty (lub czasami wręcz przeciwnie) do spotkania się na spoTTach.

    Tak sobie myślę że może właśnie ta indywidualność różnych ulotek od różnych Userów może zachęcić nowe osoby do zawitania na forum...bo owa dana osoba sobie wspomni: "Pamiętam jak dostałem ulotkę od Humidorka za szybę...miał ją taką oryginalną, w kształcie liter TT"....

    P.s. Ja osobiście strzeliłem niezłą gafę, na stacji Statoil jak jechałem do DaviTTa i Jagody, spotkałem czarną MK2 na blachach WU. Dostała naszą białą klubową naklejkę wciśniętą między szybę a uszczelkę drzwi bocznych. Jakież wielkie było moje rozczarowanie jak zobaczyłem tą TT w następnym tygodniu w wypożyczalni aut na Okęciu....
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 09-01-2014 o 12:40
    Te Terrere Terrere terererererere …

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •