Cytat Zamieszczone przez Mumin Zobacz posta
Heh... Dlaczego zakłada się ze Audi TT to typowo kobiecy samochód? Nie moge tego zrozumiec. Nie mam nic do plci pięknej, ale naprawdę balbym się dać samochód w ręce kobiety z taka moca. Co prawda znam dziewczyny co lepiej jeżdżą od niektórych gości, no ale mógłbym je wyliczyć na palcach u jednej ręki. Panie nie obrazcie się za to, ale naprawdę nie moge się pogodzić z tym ze nasze TT są uważane za samochód kobiecy
Wybacz ale tu nie chodzi wg mnie o moc a bardziej o wygląd samochodu. Patrząc z perspektywy 8N ten samochodzik ma taką sylwetkę która kobietom bardzo się podoba. Moc jest kwestią względną. Moja żona przy tych 387 koniach które generuje jej TiTi uważa że w 4 pędzie może być spokojnie więcej szczególnie że nie czuć "ciosu". Ale moje kochanie jest z innej planety jeżeli chodzi o motoryzację Natomiast Pan piszący artykuł ma chyba marzenia aby samochód był bardzo mocno nadsterowny i uciekał tyłem (dlatego porównanie do porsche). Ale to kwestia każdego indywidualnie. Gdyby pana wsadzić w TTRS z modami i zrobionym sterownikiem Haldex-a ustawionym na RACE to by zmienił diametralnie zdanie o zachowaniu tego samochodu.