no więc moje TTereska ma pierwszy pojedynek za sobą...wczoraj jadąc A4 w stronę Zgorzelca czekałem na jakiegoś chętnego do zmierzenia się i gdy już wydawało się, że nic z tego nie będzie w lusterku zobaczyłem białego golfa v gti http://allegro.pl/golf-gti-v-super-s...433399756.html na początku miałem nadzieję, że jest to tylko zwykłe TDI z pakietem GTI, więc nie zamierzałem wcale zjeżdżać z lewego pasa, tym bardziej, że przede mną były jeszcze dwa samochody....gość z tyłu mimo wszystko nie przestawał mrugać, więc jak tylko auta przede mną zjechały na prawy pas zacząłem przyspieszac...od 140km/h do 180km/ siedział mi na zderzaku....przy 200km/h zrobiła się moja mała przewaga, na autostradzie zrobiło się pusto i żeby było fair sam zjechałem na prawy pas, żeby mu dać szansę wyprzedzić mnie...jednoczesnie docisnąłem do podłogi, a golf zostawał z tyłu...gdy wskazówka przekroczyła 230km/h spojrzałem w lusterko golf został jakieś 2-3długości za mną...niestety musiałem odpuścić bo na moim pasie pojawił się samochód...gdy gość zrównał się ze mną kiwnął z uznaniem głową, podniósł kciuk do góry i pozwolił i zmienić pas...pewnie czekał na rewanż kiedy ja będę gonić, ale zrobiło się tłoczno, a na kolejnym zjeździe musiałem opuścić A4..mrugnałem mu tylko długimi on odpowiedział awaryjnymi i koniec...jedyne czego się bałem to nie przegranej, ale mijalismy czarną Vectrę i myślałem, że to policja autostradowa. 1:0 dla TT dodam tylko, że u mnie póki co seria