Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Wątek: Regulacja komputera w Warszawie ?

  1. #16
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez ArnoldTT Zobacz posta
    no wszystko fajnie i ogólnie miło widzę ale gdyby po zamontowaniu tego filtra wszystko było okej to bym tu nie prosił o pomoc tak ? a tak nieestety nie jest. To , że ktoś coś powiedział o jakiejś regulacji czy jak tam sobie to nazywacie to nie znaczy ze to prawda a ja tylko grzecznie zapytałem . Mam 180km wersje i tłumik od werski 225 i nic wiecej nie zmianiałem po za filtrem który spowalnia samochód.
    Zacznij może od jakiegoś merytorycznego opisu , zarówno samochodu jaki już istniejących modyfikacji, nikt z nas nie wie co masz....więc tym bardziej nie pomoże nawet jeżeli by chciał
    Także zastosuj się do rad kolegi Jerrego , który bardzo trafnie i dobitnie opisał co i jak.

    N
    Cytat Zamieszczone przez ArnoldTT Zobacz posta
    ie rejestrowałem sie na tym forum od tak tylko w razie gdybym potrzebował pomocy żebym ją uzyskał , a jedynie co zyskałem to "wyśmianie " tego że nie jestem tak zajebistym znawcą i mechanikiem jak WY dzieki wielkie narazie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    widzę , że każdego się żarcik trzyma a pomysłów jak to zrobić żeby było okej brakuje , a szkoda.
    Każdy się uczy na błędach, więc walnij się w pierś, przyjmij konstruktywną krytykę a na pewno jeszcze nie raz z forum dowiesz wielu ciekawych rzeczy i nie dasz się nabić w butelkę jak w tym przypadku filtra.

  2. #17
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    sprawa najprawdopodobniej sie wyjasnila, kolega zalozyl filtr simoty z przeplywka od wersji 225 i dlatego u niego to poprostu nie dziala. Tak wiec wspomniane wuregulowanie, tudziez strojenie etc - odnosi sie do dopasowania komputera/jednostki sterujacej do przeplywki, lub trzeba wymienic przeplywke na wlasciwa.

    jeszcze do filtra jest jakas czesc ktora sie zaklada na/w miejsce odmy - ale to juz wlasciciel musi opisac

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    To lepiej sobie nową przepływkę kupić za cenę takiej kalibracji, a filtr dobrać do wersji 180 sprzedawca akurat takiej nie miał więc postanowił wkręcić klienta na dodatkowe koszta, tylko po to aby zarobić, omijać takich z daleka, żenada.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. wymiana komputera
    Przez sloebc4tt w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 10-07-2015, 06:06
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-05-2015, 22:27
  3. Aktualizacja sterownika komputera BAM
    Przez HENRY007 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-02-2012, 20:33
  4. Co? dla fanów komputera i TTS
    Przez Dream w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 23:59
  5. zmiana języka komputera
    Przez PN w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-10-2008, 17:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •