Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Druskiennikai AQUAPARK

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294

    Druskiennikai AQUAPARK

    Siemano wszystkim. Troszke zwlekalem z tematem,bo jestem swiezak dlatego nie chcialem narzucac tematu,ale po rozmowie z Jerrym podczas naszgo ostatniego spotkania doszedlem do wniosku,ze pasowalo by zrobic jakis SpoTT konkretny na Litwie. Wiem,ze ktos narzucil juz temat o Berlinie i tamtejszym Aquaparku.Z tym,ze po 1wsze nie kazdemu bedzie blisko,a po 2gie wszystko jest w Euro. sama miejscowosc Druskienniki jest oddalona od granicy z Litwa o jakies 30km.Byłem tam kilka razy i wedlug mnie jest to dobra opcja do SpoTTu typu Pieczyska. na samej Litwie jest do wyboru Aquapark (jeden z najwiekszych w tej czesci Europy) i SnowArena,ktora chyba jest dostepna caly sezon,bo jest to kryta. Wygooglujac nie znajdziecie duzo na ten temat,ale mozecie mi uwierzyc,ze sam Aquapark jest zaje...bisty :P Ceny za dzien All to jakies 110zł plus zakwaterowanie.Miejscowosc jest podobna do Kazimierza.Ludzie zajebisci :P Ponizej podrzucam linki

    http://www.ultram.pl/druskienniki-aquapark/
    http://www.ultram.pl/wyjazdy-firmowe...-druskienniki/
    Polecam dla grona meskiego w Aquaparku saune dla "golasów" mnie tam nie wpuscili,bo nie potrawilem sie zachowac :Pbysmy wymodz

    Moze bysmy wymodzili jakis termin pasujacy dla kazdego,podejrzewam,ze najlepszy okres to okolice wrzesnia.
    Pozdrawiam wsztskich forummowiczow i forummowiczki :P

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Taki stok narciarski w Dubaju mają w markecie jako dodatkową atrakcję. Kto by pomyślał, że na Litwie takie cuda mają Aquapark wygląda "słabiej" od tego w Berlinie ale bliskość tego stoku czyni to miejsce atrakcyjniejszym wg mnie.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    Dokladnie,ale jaka cena w porownaniu do Dubaju :P wielu ze smiertelnikow nie pozwoli sobie na wyjaz do Dubaju :P
    kolega ode mnie,ktory organizowal nasz wyjaz zobowiazal sie do pomocy. Bylem zadowolony,wynajleilsmy Caly dom z garazem za grosze,gdzie by smialo sie pomiescilo okolo 30dziestu osob :P jesli beda chetni na konkretna date to sam osobiscie zobowiazuje sie do zoorganizowania calej wycieczki :P. Wiec teraz tylko by pozostawalo wybranie konkretnej daty na ktora by pasowalo reszcie forumowiczow. O ile mnie nie zamkna do TTej pory :P
    Ostatnio edytowane przez ŁukaszS ; 15-07-2013 o 22:06

  4. #4
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Jak wygląda sam dojazd na Litwe ,jest tam jakaś autostrada?

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    To może być główny minus tej wycieczki :/ z Łodzi do Berlina trasą A2 jadę 4h, warszawiacy muszą dodać godzinę więcej.
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #6
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    No i kolo Berlina można prawie legalnie testować TT,a nawet zrobić małe zawody.

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    Dobra,spox jesli sie znajda chetne osoby to zapraszam... ja tam wole wydac mniej niz 500e za wycieczke... :P

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
    Jak wygląda sam dojazd na Litwe ,jest tam jakaś autostrada?
    Autostrada?Na Litwe?Nie,nie ma :P ale jest w miare dobra droga,z tym,ze przed sama granica robi sie mniej ciekawa,waska i dziurawa

  8. #8
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Potwierdzam, ostatnio z Łukaszem rozmawialiśmy na ten temat i powiem że jest to bardzo dobra alternatywa (czyt. tańsza) dla wyjazdu pod Berlin... ze zdjęć wygląda bardzo zachęcająco a do tego jest jeszcze Snow Arena dla tych co chcą poszaleć na śniegu, niekoniecznie w zimę Ja bym się pisal na taki wyjazd na wrzesień-październik.

    p.s. Dla tych co obawiają się wyjazdów za wschodnią granicę: wyjazd na Litwę nie jest wyjazdem do dzikiego kraju gdzie zaraz za rogatkami stoją milicjanci i bez "łapówki" nie pojedziesz...zwykły, normalny, europejski kraj z bardzo ładnymi krajobrazami i pięknymi miastami
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Łuków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    330
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    294
    I bardzo ładnymi samochodami :P

  10. #10
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    Na Litwie lepsze drogi niż w Polsce (chociaż to ostatnio się zmienia na naszą korzyść) i mały ruch tylko policja bardziej łapie !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •