Strona 53 z 58 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 795 z 865

Wątek: Ile naprawde pali wam TT?

  1. #781
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Spoko Jestem wyluzowany

  2. #782
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
    Gratuluje i pozdrawiam bo to chyba ty marzysz aby twoje tt bylo warte 20k pisząc takie bzdury ale nie o tym jest temat. Obrażanie jak to nazwaleś silniczka" 1.8t jest głupota bo ten silniczek w dobrej wersji wycina fury z duzo wieksza jednostką... zreszta co możesz wiedzieć o moim silniczku skoro twoj a mój dzieli przepaść.... wlasnie obrazileś osoby ktore z tym silnikiem po odpowiednich modach wycinaja takie fury o ktorych możesz tylko pomarzyć.
    Na forum jest dział Nasze auta pokaz co masz i opisz. Jeżeli masz serie to co ty nią chcesz wycinać ??? chyba drzewo w lesie albo golfa 4 tdi(seria).
    Wszystkie poważne sportowe auta napewno wychodza z 1.8t i zabójczą mocą 225hp.

    Ps. Pamiętaj ze jeżeli ktoś modzi furkę na 500hp to modzi swoja , wiec nie zastawiaj się czyjaś TT, tylko rób to swoja . Z mila chęcią zobaczę jak prezetuje sie twoje TT w ktore włożyłeś rownowartosc mojej bo musi wygladac kozacko .

  3. #783
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Nie bede ci sie tłumaczyć bo chyba nigdy nie jechaleś zdrową serią skoro takie głupoty piszesz. Ja swoją moge się próbować np. Z e46 3.0i coupe a ty swoim to ledwo 2.0 oblecisz wiec kończymy te dyskusje bo robimy bałagan w temacie.

  4. #784
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
    Nie bede ci sie tłumaczyć bo chyba nigdy nie jechaleś zdrową serią skoro takie głupoty piszesz. Ja swoją moge się próbować np. Z e46 3.0i coupe a ty swoim to ledwo 2.0 oblecisz wiec kończymy te dyskusje bo robimy bałagan w temacie.
    Dopiero teraz na to wpadles ? Jesteś tak szybki jak twoje auto normalnie szał. Opisz furke a później kozacz.

  5. #785
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Panowie, można sobie burzliwie dyskutować jeśli jest jakaś drastyczna różnica w poglądach i podejściu do sprawy ale nie będę tolerował osobistych wycieczek i wzajemnego obrażania się a w tym przypadku już się dyskusja o to ociera .

    Każdy ma inne podejście.
    Są ludzie dla których ważniejszy jest każdy dodatkowy koń a spalanie jest na końcu listy priorytetów bo mogą wyjść z założenia że ileż by nie spalił silnik o pojemności do 2.0 litra to będzie to i tak do przyjęcia

    Są też ludzie ( chyba większość ) dla których spalanie ma duże znaczenie bo autem poruszają się po prostu na co dzień i jest to ich główny środek transportu.
    TT to nie jest auto wyprodukowane w jakiejś małej limitowanej ilości i wielu obecnych i przyszłych właścicieli zakochało się w aucie ze względu na jego wygląd po prostu.

    Przyznam że też mnie irytują zwroty typu ''silniczek'' bo ten silnik jest solidną bazą i w zależności od modyfikacji może być używany z sukcesem w wielu dziedzinach moto sportu . Jeśli oczywiście ktoś nie ma schizy na jakieś inne brzmienie, choć moim zdaniem auto ma w pierwszej kolejności wymiatać


    To tyle tylko w kwestii odniesienia się do dyskusji i proponuję na tym zakończyć bo nijak ma się to wszystko do tematu o spalaniu.

    Proszę o większy dystans i wzajemne uszanowanie innych poglądów bo nie będę dalej tolerował takiego stylu wypowiedzi.








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #786
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Ja dodam tylko swoje 3 grosze. Jak by wszyscy byli tak samo chętni do niesienia pomocy na forum, jak do bezcelowej dyskusji co ile komu pali, to nasze forum było by naprawdę o wiele lepsze.

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  7. #787
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Panowie, można sobie burzliwie dyskutować jeśli jest jakaś drastyczna różnica w poglądach i podejściu do sprawy ale nie będę tolerował osobistych wycieczek i wzajemnego obrażania się a w tym przypadku już się dyskusja o to ociera .

    Każdy ma inne podejście.
    Są ludzie dla których ważniejszy jest każdy dodatkowy koń a spalanie jest na końcu listy priorytetów bo mogą wyjść z założenia że ileż by nie spalił silnik o pojemności do 2.0 litra to będzie to i tak do przyjęcia

    Są też ludzie ( chyba większość ) dla których spalanie ma duże znaczenie bo autem poruszają się po prostu na co dzień i jest to ich główny środek transportu.
    TT to nie jest auto wyprodukowane w jakiejś małej limitowanej ilości i wielu obecnych i przyszłych właścicieli zakochało się w aucie ze względu na jego wygląd po prostu.

    Przyznam że też mnie irytują zwroty typu ''silniczek'' bo ten silnik jest solidną bazą i w zależności od modyfikacji może być używany z sukcesem w wielu dziedzinach moto sportu . Jeśli oczywiście ktoś nie ma schizy na jakieś inne brzmienie, choć moim zdaniem auto ma w pierwszej kolejności wymiatać


    To tyle tylko w kwestii odniesienia się do dyskusji i proponuję na tym zakończyć bo nijak ma się to wszystko do tematu o spalaniu.

    Proszę o większy dystans i wzajemne uszanowanie innych poglądów bo nie będę dalej tolerował takiego stylu wypowiedzi.








    Pozdrawiam
    Witam kilka slow wyjasnien z mojej strony.
    Arttur nie masz sie czym irytować bo akurat w twoim przypadku ty posiadasz SILNIK 1.8T i jeszcze kilku innych klubowiczow, reszta wlaczejac mnie, posiadamy SILNICZKI 1.8t . Z zabawna moca 180/225 ktora w dzisiejszych czasach jest poprostu smieszna, TT prezetuje sie bardzo ladnie tylko co z tego jezeli oblatuja je nowe disle . Podniecanie sie silniczkiem 1.8t przez pana Cuma9 jest po prostu zalosne jak i te jego teksty typu "to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT tylko na golfa IV w TDI....." to jest dopiero IRYTUJACE koszty eksplantacji TT, spalanie itd jest zblizone do Skody Octavi 1.8t w kombi, cena TT tez nie powala ok 20k i przebiegi okolo 200 normalka, no i wiek 16 lat. Na chwile obecna status TT mk1 jest "STARY SAMOCHÓD " nie zaden klasyk ,Young/old timer (niestety) trzeba sie pogodzic z tym faktem na te chwile. Wiec jak widze taki tekst to po prostu chce mi sie śmiać bo utrzymanie TT jest na poziomie normalnego rodzinnego samochodu, którego uzywa sie do jazdy na codzien a nie tylko na weekendy i od swieta . No chyba ze sie robi z TT taki projekt jak twoj, to jest oczywiscie inna bajka i rozmawiamy wtedy o zupelnie innym samochodzie. Porównując konkretnie twoje TT do TT serii nie wiem czy to w ogole by mialo jakis sens bo niby z wierzch te same auta ale od srodka to zupelnie inna liga.


    Zycze milego weekenndu Panie i Panowie.

  8. #788
    Awatar BigBird.co
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Wwa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2??
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    397
    Kolego tu wciąż mowa o zwykłych samochodach osobowych jeżdżących po naszym pięknym kraju, wiec twierdzenie ze 180/224 km jest po prostu śmiesznie mało to duże nadużycie. Co do objeżdżajacych nas diesli to chyba ci się w samochodzie coś popsuło :P

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  9. #789
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    To prawda, moc około 200km nie powala na kolana dzisiaj. Nowe diesele naprawdę mogą nas zadziwić i proponowałbym przemyślenie startowania ze swiatel z takimi autami.

    Co do spalania, ja mam mk2 3.2 V6, moc 250km, duzo, malo? moim zdaniem z tego silnika mało, ale elastycznosc jest mega, duzo wieksza niz w mojej poprzedniej 1.8 225, natomiast spalanie na trasie jadac do ok 140, czasem swiatla (bez autostrad) to ponizej 10, bardzo czesto mam 9,5...jakby jechac jeszcze bardziej elastycznie to zejscie ponizej 9 litrow jest bardzo łatwe.

  10. #790
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    To nie ten temat, bo w nagłówku jest o spalaniu. Napiszę tylko tyle, że wyścigi spod świateł będą wygrywały diesle i zwyczajne, nieszczególnie modzone hatchbacki, bo mają czasem i o 200kg mniejszą masę od TT quattro i często więcej niutków a o to jest bardzo nietrudno w wypadku choćby TDI. Inna sprawa, że ten się od razu sadzą zasłoni... a przewagę straci po kilkunastu metrach. Jeśli komuś bardzo zależy na wyścigach spod świateł to niech wymontuje wszystko co zbędne i pomodzi z momentem obrotowym. Potem tutaj wróci i pomarudzi, że mu spala. Wszystko, pyskówki nie mają sensu.

  11. #791
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    u mnie wychodzi 10,4-10,6l na klimie, tankowane pod korek, jazda 70/30 miasto/trasa

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    teraz wyszło 10,1l/100km

  12. #792

    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny mat
    Posty
    29
    Automat. Po mieście gdzie połowę czasu przesuwam się w korku i raz na jakiś czas ,,zrobię sobie dobrze" dociskając gaz - około 13.5l/100. Podobna ilość jadąc autostradą w granicach 180/190 km/h . ALE w te wakacje miałem wyprawę na płd europy moją śliczną Tunią i trzymając się przepisów(autostrada,ekspresówki) schodziła mi nawet do 7,6l/100 O_o .byłem w lekkim szoku.

  13. #793
    Awatar lesnygrzyb
    Dołączył
    Aug 2015
    Płeć
    Skąd
    Zamość/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LZ7X
    Posty
    60
    u mnie na kompie trasa, trochę krajówki, trochę ekspresówki, wychodzi 10,9l, miasto ok 14l
    Ostatnio edytowane przez lesnygrzyb ; 26-10-2015 o 16:16

  14. #794
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    U mnie natomiast samo miasto, dość dynamiczna jazda cały czas jest ok 13 litrów. Czy to zima, czy lato i klimatyzacja zawsze jest podobnie. Dużo też mam krótkich tras, np 5 km jazdy, 15 minut auto stoi i potem kolejne 10 tak więc niezbyt ekonomicznie ale taka praca

  15. #795
    Awatar Mały 112
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    95
    Miasto 8,5 - 9L
    Cykl mieszany 7,5 - 8L
    Autostrady ( nie patrze na spalanie ) .
    Ogólnie ile wleje tyle spali .



    Czy ktoś wie ile powinno być paliwa w momencie gdy się zapali - zaświeci na desce rozdzielczej znak dystrybutora ?
    Ostatnio edytowane przez Mały 112 ; 19-11-2015 o 10:13

Podobne wątki

  1. TT 225Q duzo pali.
    Przez ŁukaszS w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 21:53
  2. ile pali 225
    Przez piter w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2008, 04:02
  3. pomocy naprawde dziwna sytuacja ze skrzynia
    Przez janmot3 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-12-2007, 21:24
  4. Kontrolka ABS sie pali :((
    Przez Bartosz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-08-2007, 01:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •