Strona 52 z 58 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 780 z 865

Wątek: Ile naprawde pali wam TT?

  1. #766
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Też nie rozumiem ale dla przykładu moge powiedzieć ze jest spora różnica w spalaniu między TT 180km FWD a np. 180Quattro , ostatnio porównanywalem z kolegą z forum tori95 i on mówi ze nie upala auta a pali mu 11-12l wówczas u mnie bez upalania pokazuje średnio 8-9l

  2. #767
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Też nie rozumiem ale dla przykładu moge powiedzieć ze jest spora różnica w spalaniu między TT 180km FWD a np. 180Quattro , ostatnio porównanywalem z kolegą z forum tori95 i on mówi ze nie upala auta a pali mu 11-12l wówczas u mnie bez upalania pokazuje średnio 8-9l
    180 Q, wszystkie tankowania i przejechane kilometry zapisane w Excelu, średnie spalanie na ten moment to ~ 11,3L / 100km.
    Na trasie, przy jeździe bez gwałtownych przyspieszeń, bez klimy i nie przekraczając 110km/h potrafię zejść do 8L z tym, że co to za przyjemność
    W Warszawskich korkach bez problemu potrafi łyknąć 14L.

  3. #768
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Może lepiej nie będę tego komentować bo gdy ktoś kupuje takie auto jak TT i jako pierwsze pada pytanie "a ile Ci to pali" i "dlaczego aż tyle" to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT tylko na golfa IV w TDI..... Bo i tak nie poczuje frajdy z jazdy bo bedzie patrzeć tylko na fisa, że spalanie idzie w górę i nawet Matiza nie może wyprzedzić bo mu trzy litry więcej spali.... Mateusz zapraszam do Poznania to od razu będzie 12 na setkę ale 10 jest wykonalne u ciebie bez korków bo to tak jak byś jechał w trybie mieszanym. Pozdrawiam. A i jeszcze jedno to co pokazuje FIS a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. FIS przełamuje nawet o dwa litry gdy ktoś nie jeździ cały czas równo tylko np. Dwa dni spokojnie a potem przez godzinę bytuje auto. Wielokrotnie FIS pokazywał mi około 13,5 a w rzeczywistości po przeliczeniu czyli ilość paliwa przez przejechanie kilometry wynosiła ponad 15 na setkę.
    Ostatnio edytowane przez Cuma9 ; 28-08-2015 o 14:03

  4. #769
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Cytat Zamieszczone przez Domenik Zobacz posta
    180 Q, wszystkie tankowania i przejechane kilometry zapisane w Excelu, średnie spalanie na ten moment to ~ 11,3L / 100km.
    Na trasie, przy jeździe bez gwałtownych przyspieszeń, bez klimy i nie przekraczając 110km/h potrafię zejść do 8L z tym, że co to za przyjemność
    W Warszawskich korkach bez problemu potrafi łyknąć 14L.
    U mnie 180Q trasa w wakacje 1100 km w obie strony, połowa dystansu autostrada 130-140km/h, reszta drogi krajowe 8,5l/100, więc źle nie jest

  5. #770
    Awatar grzałka
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    szary
    Posty
    373
    Jestem ciekawy jaki wpływ na pokazywane wartości spalania ma zasilanie LPG. Ja korzystam z frajdy jaką daje jazda TT gdzie mogę i u mnie spalanie gazu to 13-14l + oczywiście bena dopóki się nie rozgrzeje motorownia. Wiadomo latem i zimą wartości trochę się różnią. Liczone faktyczne spalanie a nie na fisie.
    Proste są dla szybkich aut a zakręty dla szybkich kierowców

    https://www.facebook.com/SzefKuchniPodOrlem?ref=hl

  6. #771
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
    Może lepiej nie będę tego komentować bo gdy ktoś kupuje takie auto jak TT i jako pierwsze pada pytanie "a ile Ci to pali" i "dlaczego aż tyle" to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT tylko na golfa IV w TDI..... Bo i tak nie poczuje frajdy z jazdy bo bedzie patrzeć tylko na fisa, że spalanie idzie w górę i nawet Matiza nie może wyprzedzić bo mu trzy litry więcej spali.... Mateusz zapraszam do Poznania to od razu będzie 12 na setkę ale 10 jest wykonalne u ciebie bez korków bo to tak jak byś jechał w trybie mieszanym. Pozdrawiam. A i jeszcze jedno to co pokazuje FIS a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. FIS przełamuje nawet o dwa litry gdy ktoś nie jeździ cały czas równo tylko np. Dwa dni spokojnie a potem przez godzinę bytuje auto. Wielokrotnie FIS pokazywał mi około 13,5 a w rzeczywistości po przeliczeniu czyli ilość paliwa przez przejechanie kilometry wynosiła ponad 15 na setkę.
    Nie za bardzo rozumiem o co się tak burzysz , pytanie ile ci pali TT jest jak najbardziej na miejscu . Upalanie furki dla przyjemności a koszty jazdy nim na codzien to dwie zupełnie inne kwestie.
    ps. to co napisałeś "to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT" please! bądź poważny.

  7. #772
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    grzałka, u mnie w przypadku LPG, do wskazań FISa trzeba doliczyć równo litr. Przejechałem w trasie przeszło 1200 kilometrów, z czego 500 to była jazda mieszana. W trasie spalił 7.6-7.8 litra (byłoby nawet mniej, ale autostradowe 140km/h przez kawałek autostrady zrobił swoje) i FIS miał przekłamanie koło 0.1 litra na 100 km, więc byłem zadowolony Te 500 kilometrów jazdy mieszanej podwyższyło mi średnie spalanie do 9 litrów, z tym, że ja lubię spokojnie jeździć W mieście (i łódzkich korkach niestety) natomiast 10-12l/100km.

  8. #773
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez molendez Zobacz posta
    Nie za bardzo rozumiem o co się tak burzysz , pytanie ile ci pali TT jest jak najbardziej na miejscu . Upalanie furki dla przyjemności a koszty jazdy nim na codzien to dwie zupełnie inne kwestie.
    ps. to co napisałeś "to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT" please! bądź poważny.
    Jestem powazny i Podejrzewam, że wiecej wlozylem w moje TT od zakupu niz ty za swoje zaplacileś więc nie mamy o czym gadać w tej kwestii. Dla mnie spalanie w takim aucie aby z niego korzystać oczywiście a nie liczyć kazdy litr paliwa na setke nie ma znaczenia. Jest to auto ktore ma przynosić frajdę z jazdy a nie być oszczędne a osoby ktore podniecaja sie jaki to niski wynik osiagaja jezdzac 70 km/h na dozwolonych 90 sa smieszni....

  9. #774
    Awatar Domenik
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Oka/WWA/PZN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    1,006
    Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
    Jestem powazny i Podejrzewam, że wiecej wlozylem w moje TT od zakupu niz ty za swoje zaplacileś więc nie mamy o czym gadać w tej kwestii.
    Wyluzuj kolego bo wątek nie dotyczy tego ile kto włożył w samochód ani za ile go kupił.

    Średnie spalanie nie jest wyznacznikiem tego ile kto osiąga frajdy z jazdy bo idąc tym tropem to Polonez wcale nie chochluje mniej...

  10. #775
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez Domenik Zobacz posta
    Wyluzuj kolego bo wątek nie dotyczy tego ile kto włożył w samochód ani za ile go kupił.

    Średnie spalanie nie jest wyznacznikiem tego ile kto osiąga frajdy z jazdy bo idąc tym tropem to Polonez wcale nie chochluje mniej...
    Dokładnie, można się czepiać słów w obie strony. Skoro kolega Cuma9 włożył we własny pojazd więcej niż wart był samochód kolegi molendeza w chwili zakupu, to może również znaczyć, że sam kupił skarbonkę, czytaj złom. Jeśli kogoś nie interesuje jakie spalanie osiąga jego auto ani pozostałych użytkowników, niech nie zagląda do wyraźnie oznaczonego tematu.
    Pyskówki raczej nie przystają do forum. To nie gimnazjum.

  11. #776
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Tomek69N Zobacz posta
    Dokładnie, można się czepiać słów w obie strony. Skoro kolega Cuma9 włożył we własny pojazd więcej niż wart był samochód kolegi molendeza w chwili zakupu, to może również znaczyć, że sam kupił skarbonkę, czytaj złom. Jeśli kogoś nie interesuje jakie spalanie osiąga jego auto ani pozostałych użytkowników, niech nie zagląda do wyraźnie oznaczonego tematu.
    Pyskówki raczej nie przystają do forum. To nie gimnazjum.
    To nie pyskówki tylko wymiana zdań, a od tego jest forum, nie zawsze podczas rozmowy może byc super atmosfera szczególnie jeżeli znajdują sie osoby ktore w prawie pelnoletnich autach osiągają niższe spalanie niz podaje producent. Czytaj "żenada" dla mnie jest to jawne oszukiwanie osób ktore chcą kupic TT bo ludzie czytaja takie bzdury a potem sa pytania dlaczego mi tyle pali....

  12. #777
    Awatar molendez
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    York/Siemianowice Slaskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    368
    Cytat Zamieszczone przez Cuma9 Zobacz posta
    Jestem powazny i Podejrzewam, że wiecej wlozylem w moje TT od zakupu niz ty za swoje zaplacileś więc nie mamy o czym gadać w tej kwestii.
    c171214aedbcf535gen.jpg

    Czytaj ze zrozumieniem

    "to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT" Pisze to osoba ktora posiada 13 letni samochód z przebiegiem pewnie ok 200 tys. wartym góra 20k PLN. Prawdziwy Donald Trump z ciebie . Kogo ma niby być nie stać na 13 letni samochód z przebiegom 200 tys. z silniczkiem 1.8t który był montowany gdzie sie tylko dało, nawet w kombi chyba tylko BEZROBOTNEGO . Teksty tego typu to sobie możesz używać jak sobie sprawisz chociaż by 3 letnie audi R8.

  13. #778
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953

    Cuma to co ty piszesz jest żenada ,sam nie wiesz o co ci chodzi o przypierdalasz się nie wiadomo do czego .Pokazałem do jakiego poziomu mi zeszło spalanie fakt ze na fisie może być inaczej niż w rzeczywistości ale to nie znaczy abyś nazywał mnie śmiesznym .Druga sprawa to gówno cie to obchodzi jak ja jeżdżę robie w tydzień kolo 1 tys km faktycznie patrze aby trochę przyoszczedzic na paliwie bo Auta używam na codzień do pracy a kiedy chce mieć frajdę z jazdy to ja mam więc zejdź ze mnie i lepiej pokaż to swoje Autko bo coś nie mogę go znaleźć .pozdrawiam
    Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez wiewioraandrzej ; 29-08-2015 o 13:21
    Using Tapatalk

  14. #779
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez molendez Zobacz posta
    c171214aedbcf535gen.jpg

    Czytaj ze zrozumieniem

    "to dla mnie jest osobą, której nie stać na TT" Pisze to osoba ktora posiada 13 letni samochód z przebiegiem pewnie ok 200 tys. wartym góra 20k PLN. Prawdziwy Donald Trump z ciebie . Kogo ma niby być nie stać na 13 letni samochód z przebiegom 200 tys. z silniczkiem 1.8t który był montowany gdzie sie tylko dało, nawet w kombi chyba tylko BEZROBOTNEGO . Teksty tego typu to sobie możesz używać jak sobie sprawisz chociaż by 3 letnie audi R8.
    Gratuluje i pozdrawiam bo to chyba ty marzysz aby twoje tt bylo warte 20k pisząc takie bzdury ale nie o tym jest temat. Obrażanie jak to nazwaleś silniczka" 1.8t jest głupota bo ten silniczek w dobrej wersji wycina fury z duzo wieksza jednostką... zreszta co możesz wiedzieć o moim silniczku skoro twoj a mój dzieli przepaść.... wlasnie obrazileś osoby ktore z tym silnikiem po odpowiednich modach wycinaja takie fury o ktorych możesz tylko pomarzyć.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta

    Cuma to co ty piszesz jest żenada ,sam nie wiesz o co ci chodzi o przypierdalasz się nie wiadomo do czego .Pokazałem do jakiego poziomu mi zeszło spalanie fakt ze na fisie może być inaczej niż w rzeczywistości ale to nie znaczy abyś nazywał mnie śmiesznym .Druga sprawa to gówno cie to obchodzi jak ja jeżdżę robie w tydzień kolo 1 tys km faktycznie patrze aby trochę przyoszczedzic na paliwie bo Auta używam na codzień do pracy a kiedy chce mieć frajdę z jazdy to ja mam więc zejdź ze mnie i lepiej pokaż to swoje Autko bo coś nie mogę go znaleźć .pozdrawiam
    Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
    Jak będę mial ochotę to pokaże i napewno nie na twoja prośbę.

  15. #780
    Awatar wiewioraandrzej
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    953
    Kolego spoko nie spinaj się

    Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
    Using Tapatalk

Podobne wątki

  1. TT 225Q duzo pali.
    Przez ŁukaszS w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 21:53
  2. ile pali 225
    Przez piter w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2008, 04:02
  3. pomocy naprawde dziwna sytuacja ze skrzynia
    Przez janmot3 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-12-2007, 21:24
  4. Kontrolka ABS sie pali :((
    Przez Bartosz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-08-2007, 01:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •